Sanat ve EğlenceFilmler

"Baş kalibreli" - aktörleri ve özellikleri

Bugün film "Baş kalibreli" bahsediyorlar. Aktörler aşağıda gösterilmiştir. Biz, askeri resim hakkında konuşurken 12 bölüm oluşan edilmektedir. Yönetmen Mikhail Shevchuk.

soyut

İlk olarak, filmin konusunu tartışmak "ana kalibre." Aktörler aşağıda sunulacaktır. arsa istihbarat sırrı Nazi üssü ortadan kaldırmak için 1943 yılında görevi yürüten, Sergei torunu günlüğü girdilerini bırakır nasıl anlatıyor. İkincisi - "Kaptan Tenegina Günlüğü" adı verilen bunlara dayalı bir film yapmaya karar verir genç ve başarılı yönetmen. mürettebat ile, o tarif olayların yerine gönderilir. Buna paralel olarak, Alman Gerhard - genç bir adam - bir savaş yılların rekoru yanı sıra hunisi çizimlerini miras. Büyükbabası - Eski bir SS subayı.

Gerhard bunker altın Himmler'i gizli olduğuna karar verir. O görüntü yakalanır konuma kendi seferi düzenlemektedir. bu sadece bir kamuflaj - O filmde bu işe söyledi. Alman Rus bu bahanesiyle de meşgul hazine arayan emin.

ana katılımcılar

Yapımcı ve yönetmen Sergei Gorodetsky ve Gerhard - film "Baş kalibreli" kahramanları. Aktörler Marat Bashar ve Alexander Kul'kov bu görüntüleri somutlaştırmak. Onlar hakkında daha fazla konuşacağız.

Marat Bashar 22 Ağustos 1974 yılında doğdu. O bir aktör ve televizyon sunucusu olduğunu. Liseden sonra, Moskova Devlet Üniversitesi öğrencisi oldu. Sonraki o Okul Shchepkin eğitim gördü. "Çağdaş" tiyatro yılında "Canterville Hayalet" ayarında oynadı. MSU eğitim devam etmedi.

Aleksandr Kulkov 25 Ağustos 1974 yılında doğdu. O VTU M. S. Schepkina de eğitildi. Ben Illinois Üniversitesi'nde bir ders öğretti. O plastik eğitimin bölümünün doçent ve başıdır. VTU M.S. Schepkina aşamalı hareket ve çit öğretir. Bu bir DJ ve sunucu olarak görev yapar.

diğer kahramanlar

Ayşe'nin babası Anatoly ve Katherine de film "Baş kalibreli" nin arsa yer adını verdi. Aktörler Yuri Chernov E. Ksenofontova bu rolleri gerçekleştirilir. eşi Sergeya Gorodetskogo - Maria Kulikova Anna oynadı. "Ana göstergesi" filminin oyuncuları - GRU ana dal emekli - Prohorov Zikora ve I. Danilenko Theodore ve Elizabeth Kruglova bir polis rolünü canlandırdı. kızı Catherine - Daria Shevchuk onun adaşı oynadı. M. Barry Maxim olarak filmde yer aldı. Moskova'dan bir gazeteci - E. Vilkova Anastasia oynadı. Yuri Sysoev Tenegina kaptan imajını somutlaşan. Haydar Sadikhov Buba olarak hikaye ortaya çıktı. Ruslan Gadzhaev Meni oynadı. Alexey Fadeev Ugine operatörünün rol oynamıştır. Glafira Tarhanova Lyudmila gibi izleyiciler tarafından hatırladım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.