BilgisayarlarBilgisayar oyunları

İhtiyaçlar için "Sims 3" için şifreler

"Sims 3" şimdiye kadar bilgisayarlar için piyasaya sürülen en popüler ve en gerçekçi yaşam simülatörüdür. Kendi karakterini yaratmalısın, sadece görünümü değil aynı zamanda karakter özelliklerini ve diğer birçok parametreleri seçip evde doldurun ve yaşayın. Mobilya ve yemek, eğlence ve kitap satın alacak, evinizi genişleteceksiniz veya yenisini alacaksınız, süsleyip orada tamirat yapacaksınız. Ayrıca, komşularla iletişim kurmanız, bir ilişki başlatmanız, ruh arkadaşınızı aramanız vb. Gerekiyor. Dahası, normal şartlarda hayatta kalabilmek için paraya ihtiyacınız olacak ve karakterinizin en başarılı olacağı bir iş bulduysanız para kazanabilirsiniz. Tüm bunlar keyfi bir şekilde yapabilirsiniz, kimse sizin için herhangi bir kural koymaz. Sadece karakterinize dikkat edin ve ona bir hayaller yaşatın. Ve eğer bir şeyler sizin için uygun değilse, sizin için yeni fırsatlar yaratacak olan "Sims 3" için şifreleri daima kullanabilirsiniz.

Konsolu çağırma

Doğal olarak, öncelikle "Sims 3" 'te şifreleri nasıl girmeniz gerektiğini anlamanız gerekir, çünkü bunu almadan yapamazsınız. Parola girmek için konsolu çağırmak için tilde tuşuna basmayı düşünmeyin: bu oyunda her şey biraz daha karmaşıktır. Konsolu aramak için Ctrl, Shift ve C tuş kombinasyonunu kullanmanız gerekir. Bu pencerede "Sims 3" 'e ihtiyacınız olan tüm şifreleri girebileceğiniz bir pencere açabilirsiniz. Onlarla birlikte olmalısınız, ancak size daha fazla eylem özgürlüğü vereceklerinden emin olabilirsiniz.

Temel şifreler

Hemen, "Sims 3" için olan şifrelerin farklı olduğunu ve oyun koduna nüfuz etme derinliğinin ve etki gücünün farklı olacağını söylemeye değer. Yeni başlayanlar için açılan konsol penceresine doğrudan girebileceğiniz temel şifreleri öğrenin. Örneğin, en popüler olanını - ana ekrana yükleyebilirsin. Bu kombinasyonu konsol satırına girerseniz, karakteriniz (veya ailen) hesabınızdaki yerel oyun para birimi olan elli bin simlonu alacaktır. Bu çok miktarda para, küçük bir daire satın almak için bile yeterlidir, mevcut eviniz için farklı ekipman, mobilya ve süs takımı satın almak hakkında ne söyleyebilirsiniz. Yeterli miktarda paranız yoksa ancak bir servet istemiyorsanız, şifre kachingini kullanabilirsiniz; bu, hesaba sadece bin simlone ekleyecektir. İlke olarak, bu da kötü değil, ancak karakteriniz zaten yüksek konumdaysa, o zaman günde birkaç bin simile getirebilecek. Doğal olarak oyunun bazı yönlerini değiştirmenize izin veren diğer temel şifreler de vardır, ancak "Sims 3" de para için şifre en popüler.

Geliştirici modu

Ancak, daha önce de söylediği gibi, "Sims 3" de para için kullanılan şifre ve diğer temel şifreler özellikle güçlü değildir. Geliştirici modu öğrenene kadar size geniş görünebilecek bazı olasılıklar sağlarlar. Bu mod, bir süre bu oyunu yaratan şirkette bir testçi gibi hissetmenizi sağlar. Aslında bu mod, hata ayıklama işleminde oynadığınız sürümdür, yani oyunun çok değiştirilmesine izin veren çok sayıda çeşitli araç önerilir. Nasıl işler? Aslında oldukça basit. Bu modu etkinleştirmek için konsol penceresinde özel bir şifre girmeniz yeterlidir. Gerekli kombinasyon TestingCheatsEnabled'dır, ancak tamamlanmamıştır. Geliştirici modunu etkinleştirmek istiyorsanız her zaman true değerini eklemeniz gerekir; bunu kapatmak isterseniz yanlıştır. Bu modu kapatmadıysanız ve oyunu kapattıysanız ve tekrar oturum açsanız bile, onu tekrar etkinleştirmeniz gerekir.

Şimdi bu modun nasıl etkinleştirileceği hakkında bir fikriniz var. Kullanımı öğrenmenin tam zamanı, çünkü size büyük fırsatlar sunuyor: ihtiyaçlar, nesneler, karakterler ve daha fazlası için "Sims 3" için şifreler.

Posta kutusunda kullan

Öğrenmeniz gereken ilk şey geliştirici modunu doğru kullanmaktır. Birçok kişi, şifreyi etkinleştirdikten sonra, ihtiyaçları gidermek, karakterin görünümünü veya tutumunu değiştirmek için "Sims 3" de hangi şifrenin bulunduğunu sormaya başlarlar. Ancak aslında, şifreler artık olmayacaktır - şimdi sizin için her şey gerçekleştireceğiniz eylemler tarafından kararlaştırılmıştır. Ve öğreneceğiniz ilk şey bir posta kutusu kullanmaktır. Geliştirici modunu etkinleştirdiyseniz, Shift tuşunu basılı tutarak posta kutusunu tıklayabilirsiniz. Herhangi bir konunun standart kullanımı ile ortaya çıkan bir fırsat bulutu görünmeden önce, ancak olasılıklar tamamen farklı olacak. Örneğin, tüm ailenizin teknelerinin ihtiyaçlarını kapatmanıza izin veren bir öğe olacaktır, ayrıca seçilen nesneleri silmek, rastgele konuklara neden olmak, herhangi bir kariyer seçmek ve seçilen yöndeki herhangi bir konumu seçmek için bir seçenek olacaktır. Genel olarak, olasılıklar basit şifrelere kıyasla oldukça fazladır. Fakat en ilginç olan şey şu ki her şeyden uzaktır: Oyun "Sims 3" için temel şifreler geliştirici modunun tam gücünü öğrenirken yavaş yavaş alaka düzeylerini kaybederler.

ihtiyaçlar

Zaten anlamış olduğunuz gibi, geliştirici modunu kullanarak bir kerede tüm ailenin ihtiyaçlarını tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik, bir posta kutusu kullandığınızda görüntülenir. "Sims 3" de mutluluk skorlarının şifresinin kullanılmasına gerek olmadığını söyleyebiliriz, çünkü ihtiyaçları devre dışı bırakarak karakterinizi anında mutlu edebilirsiniz. Bununla birlikte, karakterinizin ihtiyaçlarını kontrol etmenin tek yolu bu değil. Sağ alt köşede ilişkiler ölçekleri vardır ve ayrıca aşağıda ihtiyaç belirtileri vardır. Geliştirici modundaysanız, ihtiyaçların ölçeğini her iki tarafa da sürükleyerek seçilen ihtiyacın karşılanmasına, aksine mümkün olduğunca keskin hale getirmek için fareyi tıklatabilirsiniz. İlişki ile aynı şeyi yapabilirsiniz: Oyundaki herhangi bir karakteri en iyi arkadaşınız ya da en kötü düşmanınız yapın.

Karakteri kullanma

Tıpkı posta kutusunu idare ettiğiniz gibi, aynı şeyi kendi karakterinizle yapabilirsiniz: olasılık bulutunu tetiklemek için Üst Karakter tuşunu basılı tutarak tıklatın. Şimdi onu tamamen değiştirebilirsiniz: ona yeni bir görünüm isteyin, kişilik özelliklerini değiştirin ve yaş yapın. Bu harika bir yoldur, çocuğun uzun süre çocuğun yanında kalmasını istemiyorsanız, ancak daha erken büyümesini istiyorsanız.

Boş Alan

Aynı yöntem hem sitenizde hem de sitenizin dışında bulunabilen boş alanlarla çalışır. Karakterinizi işaretli noktaya teleport edebilir veya seçilen sitede yapımı başlatabilirsiniz. Orada ne varsa onu alabilirsin. Genel olarak oyunun yeni bir sayfası açılıyor ve burada istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

moodlet

Büyük olasılıkla, periyodik olarak karakterinizin menüsünde görünüp yok olan küçük simgelere dikkat ettiniz. Bunlara mudletami denir ve karakterinizin ruh halini belirler. Yeşiller ona sevinç katarlar ve kırmızı renkler onu alırlar. Çünkü bunlar genelde bir çeşit oyun faktörüdür. Karakteriniz rahatsız bir yatakta uyudu ya da çöpü yere dağılmış durumda - negatif sızıntıları bekliyoruz. Yeni bir beceri veya pahalı ev eşyası alımı mı öğrendi? Şimdi yeşil pozitif bir kerpiç alabilirsin. Her birinin geçerlilik süresi vardır ve görünme nedenini ortadan kaldırırsanız ortadan kaybolur, yani karakteriniz kirli olduğu için rahatsız edilirse yıkamanız yeterlidir ve kerpiç kaybolur. Ancak geliştirici modunda, bu konuyu düşünemezsiniz, çünkü tek bir tıklamayla mürekkep parçasını anında ortadan kaldırırsınız, böylece küçük şeylere dikkat etme ihtiyacı ortadan kalkar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.