ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Çamaşır makinesi LG F1096ND3: şartnameler ve müşteri yorumları

Muhtemelen, bir çamaşır makinesi olmadan bir ev ya da modern insanın daire hayal etmek imkansızdır. Onların mağazaları harika raznooobrazie ve bazen bir seçim yapmak zor. tamir atölyeleri, uzmanlar tanınmış şirketler tarafından üretildi modellere dikkat etmek öneriyoruz. Bunlardan biri bir çamaşır makinesi gelişmiş donanımları, benzersiz tasarım ve çağımızın teknolojik gereksinimleri karşılayan LG F1096ND3 vardır. Ünite kasa vernikli olduğu yüksek teknoloji çelik saçtan, yapılır. Kolay yükünü temin etmek üzere, 180 ° açılabilir, ön tarafı, kapak üzerinde.

tanım

Ayarlanabilir ayaklar ve çıkarılabilir bir kapak ev eşyalar monte izin ederken Gerekirse, birim ayrı ayrı ayarlanabilir. Cihaz çocukların korunması yüksek düzeyde vardır ve ayrıca dengesizliklerin kontrolü ile sağlanır. ekipmanı kullanırken son özellik önemli ölçüde ses gürültüyü azaltabilir.

Çamaşır makinesi LG F1096ND3 60 kg aşmayan bir ağırlığa sahiptir, ve elektrik enerjisi tasarrufu düzdür. Onun kapasitesi iplik ve yıkama sırasında, dakikada 1000 devir kalmıştır.

ek avantajlar

Eğer özelliklere daha aşina olursanız, onlar farklı toprak türleri için ayarları seçmek için izin, makine fonksiyonel programlar çok sayıda olduğunu görebiliriz. dijital ekran entegre olduğunu ve yıkama sürecini izlemek için izin verir ve bu tamamlandıktan sonra, bir sesli bip sesi duyacaksınız.

teknik özellikleri

Çamaşır makinesi LG F1096ND3 beyaz gövde rengi vardır otomatik bir cihazdır. teknik gömülü gerekecekti olarak, büyüklüğü dikkat etmelidir size satın almadan önce. genişliği, yüksekliği ve derinliği sırasıyla 600, 850 ve 440 mm arasındadır. ekipman taşımak için, paketin içinde makine boyutları ile daha yakından tanımak gerekir, bunlar 645x885x530 mm olun.

Metresleri genellikle derslik ve enerji verimliliği dikkat edin. Bu ikinci durumda makine silinir Bu parametre, pamuklu malzeme kullanılarak makineleri için hesaplanan bir sınıf a ait, zaman 60 ° C bir sıcaklık ile çevrim Bu belirtilen maksimum çamaşır yıkama yükü sağlamaktadır.

Biz sınıf yıkama ve sıkma gibi faktörlere dikkat edilmelidir. Bu değerlerle başa çıkabilmek için mektup B., bu modelde yıkama sınıfı en yüksek değeri belirtir bilmeli, fakat sıkma sınıfı "çok iyi olarak kabul edilir - yıkama verimliliği modeli tarafından açıklanan durumda eğirme sınıf ederken, A harfi ile belirtilir ". Ancak, -Class A sağlamak modelleri vardır, bu işlevselliğin mükemmel genel performansı işaret ediyor.

Montaj Özellikleri

Çamaşır makinesi LG F1096ND3 bir ön yükleme vardır ve çamaşır için bölme, 6 kg yüklenebilir. Tambur hacmi 44 l, 30-95 ° C değişebilir cihazın çalışma sıcaklığı aralığı Çok uygun işlevselliği cihazı kullanırken çamaşır sıcaklığını seçebilirsiniz olmasıdır. Bazen tüketiciler yıkama başına su tüketimi gibi bu seçenek ilginizi çekiyorsa. modeli LG F1096ND3 durumunda bunun 56 litredir.

ek özellikler

Bu modeli satın almadan önce, özellikleri ve mevcut işlevselliği bazı tanımak gerekir. Örneğin, model modu kurutma henüz buhar çamaşır işleyemez. Bazen belirleyici değer yükleme açıklığın çapı olan, tarif edilen cihazın diğer şeylerin yanı sıra 300 mm, ekipman kullanımını basitleştiren bir interaktif ekran. Ve çamaşır makinesi LG F1096ND3, çok gürültü yayınlamak için bir kağıt sunulmuştur fotoğraflar, sen yıkama ilgili parametreye dikkat gerekip gerekmediğini anlamak için, bu 57 dB eşittir.

Operasyonda, dikkatli yıkama, çocuk giyim yıkama, giyim dekontaminasyon, iplik ve durulama, yıkama spor, pamuk ve yün olmak üzere bir 13 programlarını kullanabilirsiniz. Bu liste tam olarak kabul edilemez, size talimatları okursanız, onunla tamamen tanıma mümkün olacak. iş, hataların ilerleme göstergesi de dikkat ve başlangıç ve ekranı duraklatma. Kapı üniteyi çalıştırmadan önce açık olacak, makine sızıntısını ortadan kaldıran çalışmıyor.

performans özellikleri hakkında yorumlar

Çamaşır makinesi LG F1096ND3, ilginizi olması gereken parametreleri başlatılmasının ertelenmesi gibi bir işlevsel olduğunu ve zaman gecikmesi 3 ila 19 saat arasında değişebilir. Eğer işteyken geceleri veya bir defada gerekirse makineyi kullanarak kullanılabilir çünkü alıcılar göre bu özellik, çok kullanışlıdır.

Herhangi bir çamaşır makinesi, eğirme işlemi esnasında elde edilir tambur devir belirli sayıda sunma yeteneğine sahiptir. Bu durumda gürültü seviyesi düzeneğinin kalitesi ve kullanılan malzemelere bağlı olacaktır. biz açıklanan modelin bahsedecek olursak, maksimum sıkma devri 1000 rpm ulaşabilir. Yani, kullanıcıların görüşüne göre, oldukça etkileyici bir rakamdır. Sen sıkma esnasında gürültü seviyesi biraz daha yüksek ve 74 dB ulaşacak gerçeği hazırlanmalıdır. Bazı alıcılar ses hoş denilen edilemeyeceğini vurgulamak, ancak makineyi yüklerseniz, örneğin, çamaşır odasına, o zaman rahatsızlık fark etmez.

Güvenlik Yorumlar

giderek daha popüler çamaşır makinesi LG F1096ND3 haline Son yıllarda, bu makalede sunulan modelin bir bakış bu modeli satın almak olsun veya olmasın anlamasına yardımcı olabilir. Yukarıdakilerin konuşan makinenin kullanıcısı göre, tüm güvenlik gereksinimlerini karşıladığını kaydedilmiştir. Ekipman gerilim dalgalanmaları ve otomatik balans karşı koruma sağlanır onaylamak mümkündür.

Bir apartmanda yaşıyorsanız ekipman tür sorunlardan korumalıdır olarak, ardından cihaz, sızıntı ile sorun olmaz iken. çocukları eve varsa, o makine çocuklara karşı koruma olduğu gibi, yukarıda anlatılan düzenlemenin doğru olmadığını gerçek bir sorun olabilir. yabancı müdahalenin kontrollerini kilitlemek için bu işlevi ifade edilir.

Yüksek kaliteli ekipman olabilir ne olursa olsun, aşağı ve tatili kırar olmasıdır. Bu sorun, satın almış çamaşır makinesi ile olursa, cihaz sorunları hakkında bilgi görüntüleyen bir ekrana sahip, çünkü kendi kendini teşhis hataları olacağını ümit edebiliriz.

pozitif yorumlar

Çamaşır makinesi LG F1096ND3, gözden makalede sunulan hangi sahipleri, sen 26 100 ruble olan uygun bir maliyetle, satın alınabilir. Nispeten düşük fiyata ek olarak, ek faydalar modele de dikkat etmelidir. kullanıcılarına göre, şüphesiz avantaj doğrudan tambur sürücüdür. eğirme aletinin Ama neredeyse bir su terazisi kullanılarak olmadan yüklemek bile titreşim yoktur.

Sonra yükleme çamaşır makinesi irade tartmak o belirlemek yıkama. Bu fonksiyonel, müşterilere göre, zamanlarını planlamak için izin verir. Diğer şeylerin yanı sıra, model hoş bir görünüme sahiptir ve çamaşır yükü hatta küçük miktarlarda mümkündür.

Çamaşır makinesi dar LG F1096ND3 oldukça sessiz çalışıyor, kalite iyi ve montaj yanı sıra çeşitli programlar olduğunu siler. Bu görüş Yani tüketicilerin çoğunluğa sahip.

negatif yorum

Ne olursa olsun, bazen sıvı contasının kalır gerçeği ifade edilebilir yüksek kaliteli ekipman bazı belirtildiği eksiklikleri hostes olabilir. O düğmeleri dökülmek ve yabancı nesnelerin üzerine makinede sıkışıp toplayan gerçeği ile bağlanabilir. Bu nedenle, bu özellik pek bir dezavantaj.

ekipman ekrana sahip olmasına rağmen, üzerinde rakamlar size müşteri yorumları onu anlayabilir, küçük ve düşük kontrastlı. Makine yaşlı satıldığında, bunlar aynı sıcaklığı veya yıkama modunu ayarlamak için sağa bazen zor olmasının nedeni budur Az gören, insanlara geçerlidir, kontrol panelindeki yazıt göremez.

Dezavantajı elektronik bellek bulunmamasıdır. Bazen, bir kullanıcı aynı anda yanlışlıkla güç düğmesine kullanır, tabii ki, programın kapalı alır ve ekipman için gerekli olduğunda moda yeniden ortaya. Makineyi kullanırken hostes gürültü seviyesi oldukça düşük olduğunu söylemek olmasına rağmen, su hala oldukça gürültülü kazanıyor anlamak mümkün olacaktır.

ek özellikler

Çamaşır makinesi LG F1096ND3, gözden bazen doğru seçim sözde altı bakım harekettir yol açan yaklaşık alıcılar. geleneksel bir çamaşır makinesi ile bu modelin bir karşılaştırma için, tarif edilen cihaz, tambur dönme seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Eğer kirlilik belli bir derece ile kumaşların farklı türde yıkayabilirsiniz nedeni budur.

, Sen narin veya yoğun yıkama seçebilir Gerekirse, rotasyon üs veya büküm olabilir. Bazı tüketiciler hassas kumaşlar için uygun olan, son olarak ters dönmesi ya da sallanan, beğenisine sahiptir.

Sonuç

Frontal çamaşır makinesi LG F1096ND3 mobil teşhis işlevi vardır. Bu önemli ölçüde sorunlar var, zaman ve maliyet tasarrufu azaltır. Böylece, kullanıcı problemi tanımlar ve sorunu tanımlamak için izin verileri aktarabilir. teknik destek merkezine dönersek, uzaktan bile sorunu çözmek mümkün olacaktır.

Çalışma, yüksek gürültü seviyesine eşlik edilmez, böylece doğrudan tahrik sistemi, kemer ve fırçaların tamamen yoksun olduğu dikkat çekicidir. motor ve tamburun dönme ekseninin titreşim düzeyi en aza indirilmiştir, bu yüzden de aynıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.