MaliGayrimenkul

Nasıl İnternet kadastro pasaport yoluyla sipariş etmek?

bilgi teknolojisinin gelişiyle yapmıştır yana çok daha kolay sorgular, raporlar ve diğer belgeler de dahil olmak üzere herhangi bir bilgi, almak için. Bu durumda, örneğin, bir tablo favori kafede aromatik kahve yudumlarken, internet kadastro pasaport aracılığıyla sipariş hepsi uzaktan yapabilirsiniz. bunu öğrenmek için, biz bu makalede size.

Nerede ve nasıl belgenin bir iletimini isteyebilirsiniz?

Bugüne kadar, kadastro pasaport çıkartmak için çeşitli seçenekler vardır. Eğer boş zamanınız varsa Örneğin, siz Rosreestr kendisi başvurabilirsiniz. Alternatif olarak, kadastro ve haritacılık devlet kayıt Federal hizmetini ziyaret, bu emanet etmek mantıklı Sevdiğine ancak noter ilgili belgelerin tarafından onaylı yalnızca.

Buna ek olarak, İnternet kadastro pasaport yoluyla sipariş organizasyonun web sitesini ziyaret ederek ve uygulamanın ardında bırakarak, gerçek. İstenirse, posta ile gerekli belgelerin listesi göndererek veya kamu hizmetlerinin sitesinde özel bir formu doldurarak talepte.

Ya bir belge için bir istek hazırlanmasında bilmek gerekir?

sipariş önce kadastro pasaportu internet üzerinden, birkaç vurgular bilmek gerekir:

 • Belge iletim hizmeti ödenir;
 • gerçek ve tüzel kişiler için hizmetlerin maliyeti farklıdır;
 • elektronik ortamda ve postada fiyatları gidiş pasaportu farklıdır;
 • kayıt ve pasaportların çıkarılması uygulaması İşlemden sonra 5 gün içinde yapılır.

Belgeyi iletilmesi için kayıt ücreti maliyeti nedir?

Internet kadastro pasaport yoluyla sıralamaya karar varsayalım. Ne kadar mal olacak? Bu durumda kayıt ücreti miktarı ortalama ikamet veya bir girişimci ve sahibi için düzenli olup olmadığını bağlı olacaktır. 600 ruble - Örneğin, ilk durumda, ücret ederken, ikinci 200 olacaktır.

300 ruble - bu durumda, vatandaşların birinci kategori için damga vergisi 150 mal olacak bu yana elektronik versiyonu pasaport mülkiyet düzenine kısmında, ise ikinci, önemli ölçüde tasarruf edecek.

Hangi belgeler kayıt için gereklidir?

Henüz, bilmiyorum nasıl bir kadastro pasaportu sipariş internet üzerinden daireye? kamu hizmetlerinin bir site ve belgelerin sonraki setin hazırlanması geçiş ile başlayın:

 • özel bir elektronik form doldurdu uygulama;
 • pasaportlar;
 • temsilcisi avukat orijinal gücü;
 • Bir daire veya bir arsanın tapusunu orijinal belge;
 • kayıt ücretinin ödenmesi orjinal makbuz.

nasıl sipariş hakkında bilgi almak için bir kadastro özü internet üzerinden, üzerinde söyleyecektir.

Nasıl kamu hizmetlerinin portal üzerinden daireye belgeyi sipariş etmek?

Bir kadastro ihtiyaç daireye pasaportunu? Biz kamu hizmetlerinin portal bakmaya karar verdi? Bu durumda, siz ve kişisel hesaba erişim elde edecek ve bundan sonra normal bir kayıt, ile başlar. Yani, resmi kayıt ve yetkilendirme geçti varsayalım. Ardından, portalının ana sayfasına gitmek aşağı kaydırın ve başlıklı (mavi vurgulanmış) sütununa dikkat edin "Elektronik hizmetler ve hizmetler."

Eğer internet kadastro pasaport yoluyla sipariş önce sonraki adımda, simgenin temsil ettiği menüden üçüncü seçeneği seçin. Bu "OCG gelen Bilgi Edinme" denir.

Nasıl sorgulama formu doldurmak için?

simgeler yukarıda linke onun dönüşüm sonra sayfa e-istek formuna ulaşmak için eminiz. Daha sonra, ilgili verileri belirtmek ve seçmek gerekir. Örneğin, formun ilk paragrafında dikkat - "özelliği hakkında Kadastro alıntı ...." Eğer bunun altında sağa oku tıklayın, sonra menüden, "kadastro pasaportuna" seçebilirsiniz.

örneğin "odası" olarak "Nesne bölümleri" seçeneğini, internet kadastro pasaport yoluyla sipariş etmek (aklımızda daireye belgeyi varsa). Ardından belirtmelidir kadastro numarasını özelliğinin veya tam adresi. Ayrıca hem kaydedebilirsiniz. Son olarak, tüm gerekli alanları tamamladıktan sonra, biçim ve size gerekli verileri sağlama yöntemini seçin. Örneğin, bir kadastro pasaport sen şeklinde alabilirsiniz:

 • Herhangi bir Rosreestra bölümü içinde üretilen kağıt üzerinde yapılan resmî bir belge;
 • buna bir bağlantı içeren bir elektronik belge;
 • Belge posta ile aldı.

Sonra, E-posta olarak doldurmak Captcha kodundan metin girmek ve sonraki sayfaya gitmek gerekir. Ve size internet üzerinden bir kadastro pasaportu sipariş nasıl anlatmak devam ediyor.

Bu başvuru formunda belirtiniz?

formun sonundaki linke tıkladıktan sonra, başvuranın ayrıntıları belirtmek gerekir ki, yeni bir forma yönlendirilirsiniz. Yani gerçek kişiler, girişimci, olup olmadığını belirtin veya vatandaşların farklı kategorilere ait, örneğin, vb mahkeme tarafından yetkilendirilmiş kişiler, devlet fonlarının temsilcileri ve iflas vakalarının soruşturma komisyonu gibi bir seçenek olabilir vardır. D.

Daha sonra, kendinizle ilgili şu bilgileri belirtmek zorundadır:

 • Tam adı;
 • SNILS (eğer varsa);
 • türler sağlanan belgesi (pasaport);
 • sayı, dizi, veriliş tarihi;
 • Pasaportumu Çıkarılmış;
 • iletişim telefon numarası.

Sonunda sadece uygun kutuya bir kene var ayarlanacak ve verilerin işlenmesi için onay onaylamak ve Rosreestr aktarabilirsiniz. Zaten formu doldurulmuş ve yukarıda listelenen tüm gereklilikleri yerine getirmiş, yalnızca, yazılı onay isteği onaylamak ve bir kadastro pasaport için beklemek zorunda kalacak. istenirse, internet ve diğer belgeler vasıtasıyla düzenlenebilir, hatta yaptığı açıklamada konusunda bir talepte edilebilir kadastro kayıt.

Verilerin doğru uygulamayı kontrol

Üçüncü aşamada, mülk, adres ve iletişim bilgilerini listelenecek formu göndermeye hazır göreceksiniz. Bütün bu veriler dikkatle okuyun ve kontrol edilmelidir. tutarsızlık veya hata durumunda, düzenleyicinin özelliklerini kullanmak ve yazılanları geri dönün. Her şey doğru eğer, sen imzalamak ve bir soruşturma göndermek veya sadece imzasız gönderebilirsiniz.

sizin tarafınızdan doğru yapılması, bir sonraki sayfada size olumlu kayıt üzerinde tepki ve istek sayısını belirterek küçük bir form göreceksiniz. Orada size daire için kadastro pasaport alınması ile ilgili faaliyetlerin ilerlemesini izlemeye olanak sağlayan bir bağlantı göreceksiniz.

Nasıl Arsanın bir kadastro pasaportu sipariş etmek?

Eğer arazi için kadastro pasaport tasarım gerekiyorsa o durumda, başvuru süreci daire veya başka herhangi bir yerde olduğu gibi aynı prensiple yapılmalıdır. Ancak, "Plot" belirtmek ve sonra kıyas yoluyla gerekli tüm sütunlarda doldurmalıdır bir nesneyi seçerken.

Nasıl Başvurunuzun durumunu kontrol etmek için?

Ayrıca online olabilir sizin gönderdiğiniz isteklerinin durumunu kontrol edin. Bu amaçla isteğiniz numarası, görüntüyü ve göndermek için kod boş kutuya koymak uzaktan kumanda, bağlamak gereklidir. Sonuç olarak, size orada cevap verecektir: "numarası ile başvurunuzu .... Bu "Ödeme Beklemede" statüsünde olduğunu. Aşağıda kayıt ücreti toplamı belirtilecektir ve isteğiniz değerlendirilmek üzere sunulacaktır önce hangi ödenmelidir. Bundan sonra, ödeme kodu ve birden fazla ödeme seçeneklerinden bir yanıt alırsınız başvuru e-posta adresini belirttiniz.

Şimdi biliyorum nasıl ve nerede internet üzerinden bir kadastro pasaportu sipariş söyledi.

Nasıl Internet üzerinde devlet ücreti ödemek?

ödeme için size bir e-postada sol linke tıklayın ödeme kodunu girin ve aşağıdaki seçeneklerden birini seçmelisiniz:

 • terminaller, elektronik cüzdan kartları ve "Kivi Banka";
 • terminalleri, nakit Yeniden Yapılanma Ural Bankası ve Kalkınma;
 • Rusya Sberbank uzaktan servis;
 • kartlar ve mobil ödemeler Banka "Taurian";
 • Mobil ödeme ve banka kartı hizmetler "ödeme hizmetleri".

Kısacası, muhtemelen uzaktan bir daire veya arazi pasaport almak için. Ancak, uygulamanızın dikkate yasal masraflarını ödemek ettikten sonra yapılacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.