MaliGayrimenkul

Bir tatil yazlık satın alırken en önemli olan nedir?

yıl 2011 için birçok göstergeler tarafından toplam maliyeti Şehir dışı evler (evler) Moskova bölgesinde büyüdü.

Moskova'da tüm hızıyla Rusya'nın başkenti oldukça haklı nedenle infostructures gelişmesiyle birlikte alanlardan bazıları inşaatı ile ilgili olarak, banliyö tipi evler inşa ivme kazanıyor.

Daha kolay ve küçük bir köy ayrı su, elektrik, internet, TV, vb iktidara daha ucuz Neyse banliyölerde yazlık kullanılabilir hale satın için, ancak fiyat seçilen dairede gelen servislere bağlı olarak çok büyür edilir.

Bu gelişmelerin sonucu olarak, banliyö gayrimenkul yazlık inşasına yani katkıları katkı yansıtmak, ama sadece doğru anı kaçırmamak acele değil gereklidir.

Ödeme banliyö gayrimenkul evler birçok Emlak Ajansı yeterince deneyimli personel yardımcı olabilir, ancak her şeyden önce biz bu paydaşların önerilen bir versiyonunun tüm nüansları dikkate içinde göz ardı edilmemelidir.

vakıf kalitesine dikkat etmelidir Her şeyden önce, kesinlikle bodruma inip herhangi bir durumda olmak için onu incelemek gerekir. Biz çeşitli sürprizler bekleyebilirsiniz kimden komşuları, dikkat etmek de önemlidir. Her zamanki standart yöntemle yapılır bir ev satın ve arsa yürütülmesi özel bir incelik - Çok önemli bir ayrıntı, başka bir seçenek kaydıdır. incelik arazi sahibi kendi kalıtsal özellik olarak ihraç ve ancak o zaman ev satmak ve birlikte karaya zorundadır olmasıdır. Daha da başka bir nüans bu toprakları kira etmektir. Aniden evi ve üzerinde durduğu toprak almak ve kiralık edilirse, doğal haklar kullanım yeni alıcı, daha önce olduğu gibi tamamen aynı şartlar aktarılır.

Eğer dikkat etmelidir, fakat belki de o binanın kendisi olduğu için dikkat çekmek için özellikle gerekenler, duvarlarda çatlaklar olmadığından ne bir sürü, hiçbir vakıf hareketinin şüphesi yok, çatıda çürük kirişler, ister küresel boşluklar ve şeyleri nebylo için yazlık önemliyse hangi tam bitti evinizi neden olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.