MaliGayrimenkul

Konut kompleksi "George" (Volgograd) - Uzun bir geçmişi olan ev

Bugün konut kompleksi "George" bak. Volgograd birkaç yüksek katlı binalar eklendi. Ve onlar uzanmış veya başka bir yerde, ama şehrin tam merkezinde - bulvarında Mareşal Georgy Zhukov üzerinde.

konum

Daha önce çok iyi bir konuma bir konut kompleksi "George" aldı bahsetti. Volgograd, vb Zhukov'un -. İşte onun adresidir. söz izahname şehrin önemli ulaşım arteri olan gibi, kompleksin sakinleri kolayca işe alabilirsiniz. Üçüncü uzunlamasına - Potansiyel diğer ana yollar bağlanır. Bu yolların, vatandaşların hızlı ve çok az veya hiç trafik sıkışıklığı ile hedef almak için izin birçok toplu taşıma bağlantıları üzerinde.

Kentin ana arterleri birbirine yakın olmanın yararı ile birlikte, bir dezavantaj haline gelebilir. Her gün Çünkü onlar kamyon dahil araçlar ile yüklenir.

altyapı

çeşitli okullar ve liseler ile temsil Altyapı. Karmaşık Dzerzhinsky'den District (Volgograd) memnun beri onun imkanları mevcuttur ve sakinleri vardır. Ancak, kompleksin kendilerine öncesinde genç sakinleri belirli bir mesafeye aşmak zorunda kalacaktır. Ayrıca yakınında iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Eh, pro mağazaları ve çeşitli düzeylerde, söz bile değmez. Onlar "Evde" biçimine hipermarket gelen ilçe, bir sürü vardır. İkinci kompleksin yakın olmak için mutluyuz ise ilk önce, kamu veya özel taşıma alacaktır.

tanım

Konut kompleksi "George" (Volgograd) on dokuz ve yirmi üç kattan oluşan iki bölümlü bina ile şehir süslüyordu. Herkes dikilmiş konut kompleksi park eşzamanlı inşaatı sahiptir. Ama "St. George" (konut kompleksi, Volgograd). Dairelerin maliyeti arttı ve konut metrekare başına ortalama içinde kalmıştır değil. İki yüz otomobil sahipleri sessiz bir parkın kendi "demir atları" için bakabilirsiniz.

Şu anda devyatnadtsatietazhnoe bina tamamen inşa edilmiş ve onun dairesinde işleri yapılır. Buna ek olarak, hemen hemen tüm konut şimdiden satıldı. Ve başka tamamlanmasını.

Karmaşık görüntüleri ve kat planı sunar. 43 metrelik, üç oda bir oda - 90 metrekareye kadar. Bu tür beğendikleri daireler ve çanta seçmek için gelecek kiracı bunu sağlar.

Bina geliştirici 2018 tamamlamak için vaat ediyor. Ve bir yıl önce başlangıçta planlanandan tarihten neredeyse. Ve en yüksek katlı bir binada tüm daireler görüntüleri kategoride bulunur.

Geçmiş bölümü

konut kompleksi "George" için kullanılan arazinin arsa, Volgograd hiçbir kaza verdi. 1976 yılında, onun binaların düzeni tarafından yaratıldı. Ama kompleksi inşa etmek bugüne kadar mümkün olmadı. Sadece 2014 yılında, geliştirici gerçeklik haline antik fikirleri çevirmek başladı oldu.

Neredeyse 40 yıl önce, tam Dzerzhinsky'den ilçe oluşturmak için planlandı. Volgograd yüksek katlı binaların bir şehir haline gelmişti. 11 düzenine ilişkin bir toplam modern bir yerleşim mahalleleri sağlar. Ama yeniden yapılanma onlar uygulanmadı hangi bağlantılı olarak planlarında değişiklikler hakkında getirdi. Sadece 21. yüzyılda nihayet onlara başlayabilir.

Inşa edilen bir yapı kompleksi, iki dağıtım sıra içerir. İlk devyatnadtsatietazhnoe indirdi. Bu dış duvarlar beyaz silikat yüz tuğla, betonarme inşa edilmiştir. Buradan da bir performans gösterdiğini ve iç bölümleri edilir.

düzen

Konut kompleksi "George" (Volgograd) zemin kat konut dışı tesislerinde sağlamaktadır. Ve kompleks Bodrum sakinleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır dolaba yer alacaktır. dairelerde tavan yüksekliğinin 2,7 metre olacak.

Duvarlar de özel olarak, bu malzeme için tasarlanmış izole edilmiştir. Onların kalınlığı sakinleri soğuk sezonunda donmasına izin vermez. Ayrıca, conta malzemesi, aynı anda adı geçen ve bir ses yalıtım fonksiyonu çalıştırmak. Bu modern inşaat evlerde önemli bir faktördür. Hepimizin işitilebilirlik çok büyük olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, geliştirme şirketi bu sorunu çözmek ve onların müşterilerine maksimum konfor daireler, sakin ve huzurlu bir hayat yaratmak için çalıştı.

Böylece, apartman kompleksi olumlu bir izlenim bırakır ve yalnızca gelecekteki kiracılar iyi sağlar. önemlisi bu güzel bina ve altyapı ve, park yerleri ile ilgili sorunlar. Bu arada, park sadece birkaç daire kompleksleri övünebilir. Bu Volgograd'daki sadece bir sorun, ama daha az veya büyük şehir. Her yerde toprak yoksundur. Ve geliştiriciler sakinleri gerekli altyapıyı sağlamak yerine daha da inşa etmek merkeze yakın evlerini inşa etmek istekli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.