Entelektüel gelişimiFeng Shui

Hangi feng shui şakayık demektir?

Şakayık - Çok güzel çiçekler. Onların lezzet, muhtemelen kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Bu çiçek olağanüstü güç ve kuvvet sahip olduğunu unutmayın. Muhtemelen, başka hiçbir bahçe bitkisi benzer niteliklere sahip değildir. Şimdi biz feng shui şakayık ne anlama geldiği bahsedeceğiz.

Bu tür çiçekleri temsil?

Feng Shui öğretisine göre, çift şakayık da, bu arada, her zaman sevgi şaşkın, tutkulu duygular ve romantizm sembolü olmuştur.

Şakayık sıcak duygu, olağanüstü sevgi, karşılıklı tutku neden değil, aynı zamanda yeni ve heyecan verici bir ilişki inşasına katkıda bulunabilir inanılmaktadır.

Ve nasıl peonies gücünü başvurabilirim?

Bu öğretide Uzmanları konutun iç mekan tasarımında onların muhteşem etkiyi kullanmaları tavsiye edilir. Özellikle, bu hayaller yakında ruh eşini bulmak ve evlilik güçlü ilişkiler inşa edecek hale (veya güçlendirmek) faydalı olacaktır. Bu öneri zarar ve bir hayat arkadaşı arayan artık yalnız kızlar değil.

Örneğin, ev resimlerinde "Şakayık" süslenecek varsayalım. Feng Shui, ya sektöründeki tecrübeli olsam bu, oturma odası ve yatak odası bu resimleri asmak için tavsiye edilir. Ama bu iş tek özelliği bilmemiz gerekir. Şakayık Feng Shui böylece en kısa sürede uzun zamandır beklenen arkadaşı şeklinde hedef elde edilecek şekilde, bu resimler ve posterler önemli bir yere temizlemek gerekir, güçlü bir kuvvettir.

Evli hayatı ve şakayık

Feng Shui yatak odasında bulunan bir vazo içinde taze çiçekler, ya da sadece fotoğraf cular tutku ve romantik duyguların yeni dalgasında ilişkiler için gerçek bir mıknatıs olarak kabul edilir. Böyle bir tılsım samimi bir odada olduğunda, çiftlerin birbirinden çok düşünmeye başlar. Böyle eylem Şakayık - bu yadsınamaz bir artı. bazı çiftler bu tılsım aşırı utangaçlık ve komplekslerinden olarak serbest bırakan plançer, kurtuluş sağladığına dikkat edin.

Feng Shui olan olasılık tahmin edilemez O şeylere şakayık sınıflandırır. Uzmanlar pion romantik duyguların yeni bir galaksi kadar karıştırın ki böyle bir tılsım olumsuz yan etkisi, gözden kaybetmemek için öneriyoruz. Şakayık banal ihaneti eşlerden birinin itebilir. Bunu önlemek için, bu renklerin bir resim (veya benzer bir maskot Feng Shui) uzun yatak odasında asmak için gereklidir. ilişkiyi yenilemek amacıyla, bir ya da iki ay boyunca resim asmak için gerekli değildir, bu odada bu özellikte bir kaç gün yeterli olacaktır.

Kariyer ve iş için Şakayık

Eski çağlardan beri inanılan pion o - bir "Kraliyet" çiçek, imparatorlar ve otoriteler. O sadece aristokrasi, seçilmiş ve cesaret sembolü değil, aynı zamanda başarıları alanında yukarı doğru hareketini temsil eder.

Eğer iş alanında bir atılım yapmak ya da başka kariyer merdivenini tırmanmak planlıyorsanız, şakayık uygun olacaktır. Çiçeklerin Buket ona, iyi şans ve pozitif enerjinin bir ücret almak, oturma odasında ya da ofiste sayesinde yerleştirilmelidir. Eğer bitkilerin yaşamak istemiyorsanız, bir resim asmak olabilir. Kış aylarında enerji başarısını korumak için, sen daire dekore edebilirsiniz kuzey duvarında yumuşak boyama ile resim asmak.

şakayık çiçekleri

Renk Ayrıca büyük bir rol feng shui şakayık anlamına oynar. Farklı renklerde çiçekleri evinde farklı şeyler çeker. Feng shui üzerine Yani parlak kırmızı şakayık ev uzayda dolaşan enerji akışının güçlü aktivatörüdür. Bu arada, en güçlü şakayık. Daha az güçlü - bu açık pembe ve beyazdır.

Onların özellikleri insan hayatı kalma çekmek daha az yoğun boyama, tabii ki, kalma, mahrum unutmayın.

Gerektiğinde feng shui şakayık var?

Eğer yalnız bir adam varsa, bu alandaki uzmanlar yatak odasına şakayık girişinde ile güzel bir resim süslemek için tavsiye edilir. Uzun ilişkilerini yasal ama duyuları yenilemek istiyor olmuştur Evli bir çift, oturma odasında bir resim asmak için gereklidir.

ülke evleri olanlar, biz ev uzayda değil, aynı zamanda bunun dışına sadece enerji akışları olduğunu hatırlamalıyız. Nedenle bir flowerbed yapmak için evlilik ilişkisini güçlendirmek için gerekli olan ve onun şakayık dikildi. (It güney-batı kesiminde) evin yakınına yerleştirilmelidir.

konsey

Feng Shui ailesini refahı ve sevgi sembolize sektöründen, olası tüm engelleri denekler golü poz verdi kaldırmak için gerekli olduğunu unutmayın. Bu böyle devam akvaryumlar, çeşme, çiçek vazoları gibi suyla ilişkili şeylerin, özellikle de geçerlidir. Uzmanlar su karşılıklı, tutkulu aşkın evin kemerleri altında çekmek için tasarlanmıştır Feng Shui sembolleri, etkinliği üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğunu söylüyorlar.

Sonuç

Şimdi bunu kişisel yaşam ve kariyer size yardımcı olacak bu tür çiçekler daha feng shui şakayık anlama geldiğini biliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.