MaliGayrimenkul

"Light" - bir konut kompleksi, Ekaterinburg: konum, açıklama

Ekaterinburg - şehir, ormanlar ve göllerle çevrili, ülkenin geniş topraklarında kaybetti. Bu Ural bölgenin en büyük idari, bilimsel, endüstriyel ve eğitim merkezidir. yarım milyondan fazla sakinleri için şehirde nüfusun. Bu nedenle, inşaat hızla devam ediyor. Bu yapılardan biri konut kompleksi "Işık" dir.

Evler İlçe

Şehrin güney "Parlak", bir konut kompleksi üzerinde yer almaktadır. Ekaterinburg hemen yanında mükemmel asfalt yolun Kongresi konut kompleksi doğrudan açar hangi Ring yolu, ona bir yer verdi. Göl yakınlığı göz önüne alındığında, büyük bir yer olduğunu. konut kompleksi "Light" için şehir merkezine uzaklık yaklaşık dokuz kilometre.

geliştirici şehre yeterince yakın yerleştirmiş olarak Böylece, geleneksel yaşam biçimini değiştirmek mümkün olmayacaktır kiracı kompleksinde daimi ikametgahı aktarın.

Tesisin Açıklaması

Yekaterinburg Emlak yeni binaların çeşitli sundu. Karmaşık "Light" aralarında öne çıkmaktadır. Proje geliştirici göre, bütün bir çeyrek olacak beş yüksek katlı binalar dökme çerçeve teknolojisi üzerine gökyüzüne yükselecek. Bunların her birinin yüksekliği yirmi beş 30-1 katlara olacaktır.

sanki Bu binalar alternatif olarak, birbiri ardına inşa edilir. Bu projede geliştirici sınırlı değildir. kendi araçları ve ikamet edecek açık otoparklar ile donatılmış yüksek olasılık, yeterli onların kompleksi, sahipleri için. Park ettiği o Bir buçuk bin otomobil için mümkün olacaktır.

iç altyapı

sosyal açıdan en gelişmiş biri (Ekaterinburg), "Light" bir konut kompleksi olarak açıklanacaktır. Kompleksin en genç sakinleri rahatsız olmaması eşitlemek için, çeşitli anaokullarının geliştirici tasarlanmıştır. Bir yüz seksen koltuk müstakil. Üç çocuk yuvaları bina kompleksinde doğrudan yerleştirilecektir. Her bahçe yetmiş iki çocuk alacaktır. Daha büyük çocuklar için, okul kompleksi yakınında inşa edilecek.

Kompleksin sakinleri bakım merkezi sistemler ve kazan şehrin planlı kesintileri bağlı değildir, böylece proje, kendi kazan sağlamaktadır.

ekolojik koşullar

Yekaterinburg yeni binalar çoğunlukla şehrinde bulunan. Fakat birçok sektörlerde, en uygun endüstriyel arkaplan oluşturma. Bu nedenle, "Parlak" aralarında çok kazanç olduğunu. O orman arasında saklandı. Ve hemen kompleksin önünde yapay göl ve Ramada Nizhneisetskoe rezervuar yer almaktadır. Bu nedenle, "hafif" bir daire temiz hava solumak isteyenler ile popülerdir.

Rus ormancılar adını parkın etrafındaki üç tarafı arasında yuvalanmış - olan "Bright" sahip olduğunu rekabetçi bir özellik. Konut Kompleksi (Ekaterinburg), başka hiçbir olma teklif sakinlerinin temiz hava solumak için fırsat övünebilir. Yakında Yekaterinburg en ekolojik olarak istenir bölgesinde bulunan bir kır evi olacak.

Daireler, bitirme, maliyet

daireler, sadece stüdyo, bir ve iki yatak odası tasarlanmış olarak "Işık", aileler için çok büyük bir kalabalık değildir sunmaktadır. Bu büyük bir aile ferah ve geniş daireler arasında seçim ihtimali yoktur. Onlar sadece sağlanmaz proje.

yirmi dokuz metrekare - Ama stüdyoları yeterince büyük, minimum taban alanına inşa edilir. Maksimum kırk dokuz metreye ulaştı. Bunlar tek yatak odası ve iki odası (yetmiş metrekareye kadar) (yukarı elli üç metreye kadar) izlemektedir.

Tüm tesislerinde ikamet (ticari) dahil anahtar teslimi geliştiricisi, tamir edilir. Değil Ekaterinburg tüm gayrimenkul onların yolcular ve kiracılar için bir endişe sahiptir. Son İşlem balkonda ve banyolarda beyaz boya için renk, tam gerekli sıhhi tesisat kurulumu, fayans duvar kağıdı, laminat döşeme içerir. Ayrıca, sayaçlar ısı tüketimi, su ve elektrik yüklenir. Tüm balkonlar PVC pencereler camlı edilir.

stüdyonun minimum maliyet 1.770.000 ruble ile başlar. Yani yaşam alanı bir metrekare için biraz fazla elli bin ruble olduğunu.

dış altyapı

"Parlak", Ekaterinburg merkezine yaklaşık sekiz kilometre uzaklıkta inşa edilmiş bir konut kompleksi (Ekaterinburg). Ama sırayla geliştirici kompleksi yakınında bile taksi durağı sağlamıştır kendi halkı için ek rahatsızlık yaratmak değil. Kolayca erişilebilen şehrin karmaşık bütün altyapı sakinleri sunmaktadır.

Böylece, konut kompleksi inşaatı "Light" Modern teknolojilerin yapımında yeni bir sözünden başka bir şey değildir. göl ve su deposu yakınında bir orman alanında Konumu, değil kirli kentsel çevre ve saf serin sakinleri bir soluk nefes almak, işten sonra eve gitmek için acele yapacak, karmaşık ek konfor ve cazibesi hayat verecek.

Son yıllarda sermayenin sakinleri arasında bu merkezde veya şehirde kendi daire mevcut satmak ve yakın banliyölerde yeni binaya taşınmak şık trend haline geldi. Uzakta değil onları ve Yekaterinburg sakinlerinin arkasında. daha çok çünkü derecesi ve sanayi işletmelerinin sermaye üstün birçok yönden bu şehir sayısı. Yani, nefes ve kolay değildi.

Özellikle geliştirici "ışık" gelecekteki kiracılar için rahat bir yaşam için yeniden oluşturmak için gerekli tüm koşulların çalıştı. kompleksindeki eski apartman takas, hatta, önemli bir fark hissediyorum onların koşulları sadece kötüleştirebilir, ancak birçok kez geliştirilmiş değil. Bu da temiz havada yaşayacak gerçeğini ifade eder. çocukların güvenliği yaşayamaz için karmaşık yeterince uzakta yoldan bulunması nedeniyle, bahçesinde ara sıra arabalar sinekler değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.