Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl fırında ördek pişirmeye: ipuçları ev kadınları

herkes gibi - Ördek tamamen farklı hazırlanabilir. O, diğer et ürünleri gibi, haşlama güveç, fırında, kızartma yapabilirsiniz. Bu arada, ördek eti, birçok tavuktan daha fazla tercih vermek. Harici olarak, ördek tavuk daha koyu görünüyor, ama aynı zamanda, daha tatmin edici görünüyor. En yaygın çanak - elma ile ördek. Bunu yapmak için, ekşi-tatlı çeşitlerinin meyveleri al. Ayrıca, ördek patates, haşlanmış lahana, mantar, buğday, kiraz, kızılcık ve birçok diğer ürünlerle birlikte servis edilir.

pişirmek için kaç yol vardır , fırında elma ile ördek bu yemeğin en popüler biridir olduğu gibi. en iyi elma Antonovka çeşitleri uygundur için.

Yani, fırında ördek pişirmek konusunda daha detaylı bakıyor olmalıdır.

başlatmak için gereken ilk şey - iyi bir ördek seçmektir. Elbette et, temiz ve taze, her şeyden olmalıdır. İkinci gerekli koşul - pürüzsüz, sıkı, büyük elma. Bunlar yaklaşık yedi yüz gram almak gerekir. Ayrıca, bu eritilmiş tereyağı, biber, tuz, kiriş dereotu, maydanoz iki çorba kaşığı gerektirecektir.

başlamak için, tuz ve biber ile ördek gerekir. Elma, aynı zamanda çekirdeğin çıkartılması, dilimler halinde kesilir. Ardından ihtiyacınız ördek şeyler için elma ile. Bundan sonra, delik krampon güçlü iplik dikmek gerekir. yemek yapmayı öğrenmek için fırında ördek, ya da daha doğrusu, koymak nasıl, her şeyi bilmiyorsun. Pişirme üzerinde atkı ve geri sırasıyla göbek yukarı gitmek gerekir. alt kısmında küçük bir su buharlaşması dökün. En kısa sürede ördek pembe olacak şekilde, periyodik olarak kendi suyu ve yağ çöktürülmüş her taraftan su açmak için gereklidir. Yaklaşık bir saat sonra ördek hazırdır. Şimdi parçaları üzerinde aynı anda kesilmesi, yavaşça, iplik çekme elma çıkarıp etrafında ördek düzenlemek gerekir. Yapılacak son şey - ördek yeşillikleri süslemek için.

fırında ve hatta folyo ile bir ördek nasıl pişirilir, birçok muhtemelen unutmuş. Hazırlık prensibi çok basittir. Başlangıçta geleneksel zemin karabiber ve tuzu karıştırın ve her tarafta ördek bu karışımı serpin. Elmalar da ördek içine yerleştirilir. Sonra yağ ve suyu sızıntısını önlemek için her taraftan sıkıca folyo üzerine koyup edilmelidir. Çok sıcak fırın. Yüksek sıcaklıkta ördek tutma yarım saat karıştırıldı, daha sonra ısıyı iyi azaltmak ve iki saat daha pişirilir.

Isteklilik ördekler bir kürdan ile delinmesiyle belirlenebilir. berrak bir sıvı mevcudiyeti tam hazır gösterir.

ve nasıl fırın ve portakalda ördek kızartmak ilgilenen birçok. Bu çok benzersiz tarifi ve aynı zamanda ilginç.

Bu yarım kilogram ağırlığında bir ördek gerektirecektir. Ve ayrıca iki sulu portakal, çekirdeksiz üzüm salkımı, tereyağı ve tuz yaklaşık yetmiş gram olması gerekir.

Ördek iyi yıkanmış ve parçalara alakart halinde kesilmiş olmalıdır. parçalar daha sonra tuz ve yavru ile sezon bulunmaktadır. kesim portakal kabuğu, kabuklu ve ince şeritler ve yarı haşlanmış halinde kesilmiş. Turuncu dilimleri küçük parçalar halinde kesilmiş. Tedaviden sonra portakal üzüm alabilir: Bu meyveler dallarından ayrılan, iyi yıkanmış olduğunu.

Bir kaseye koyun Ördek, daha doğrusu parçaları, kızartma sonrasında arta kalan suyu üzerine dökün. Ayrıca utyatnitsu kullanabilirsiniz. portakal Üzüm ördek çevrenizde gerçekleşen ve ardından tüm serpilir portakal kabuğu. Gerekli yaklaşık yarım saat bir kapak ve fırında ile bu süreç, kapak kase sonra. pota ördek servis, içerisinde, bu hazırlanır, arzu edilen bir durumdur. Bu yüzden çok daha iştah açıcı bakacağız.

Diğerleri altın kahverengi kabuk kadar fırında ördek kızartma nasıl sorununa dert. kümes hayvanları için çeşni pişirme sırasında bu kullanım için olası. Sadece karkas ördek baharat her tarafta iyi bir masajı gerekir ve hamur işi gibi sürekli ördek yağ dökün. Bu durumda, herhangi bir ek baharat ve tuz kullanılmamalıdır. Bitmiş formda karkas parlak kabuk hoş kırmızımsı altın rengi olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.