Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bayram çanak - fırında elma ördek

elma ördek fırında - çok lezzetli ve süslemeleri ve gündelik olabilir çok güzel çanak ve bir festival tablo. Ördek eti tavuk veya hindi daha fazla yağ vardır, ama bunun dışında yemekler daha sulu. Eğer pişmiş yemekler yağ içeriği azaltmak isterseniz, kabartma bacak ve kümes hayvanlarının meme delikler için yapılması gerekmektedir. Bu durumda, aşırı şişman kartere edecektir.

Yani, fırında elma çanak ördek pişirmeye başlayın. Bunun için yaklaşık iki kilogram, elma yaklaşık beş yüz gram ağırlığında, bir kuş gerekir. Ördek kabul Antonovka ile pişirme, ancak bir ekşi bir tada sahip olan bir başka türünü kullanabilirsiniz için en iyi elma.

Dışarıdan ve içeriden ördek ovmak baharatları ve tuzu Yıkanmış. Böyle biri olarak, dilimlenmiş veya doğranmış - Sonra elma doğrayın. Eğer karkas meyve çok sıkı kaplıyorsa, o pişirme sırasında çatlayabilir unutmayın. Bununla birlikte, sadece gıda görünümünü etkileyecek bu sorun, ördek tadı etkilenmez.

elma karkas dolu kalın iplik dikmek ya da sadece en alışılmış kürdan kullanarak kesmek olabilir.

Şimdi ördek tepsiye veya utyatnitsu aşağı geri koydu. kuş çok yağlı değilse, o bitkisel yağ ile ceket gerekir. ördek yağ, o zaman sadece su dökün olabilir. Biz 150-170 dereceye kadar ısıtılır fırında, bir kuş ile bulaşıkları gönderin. fırında elma ördek yaklaşık yarım saat pişirmeye. bacak ve göğüs eti delebilecek yemeklerin hazır edin. Kuş fırıncı ise, o suyu alıcı şeffaf olacaktır.

Eğer ördek gevrek ve gevrek bir kabuk var etmek istiyorsanız, yaklaşık yarım saat gerek ama kavurma kuşun sonu soğuk su dökün. çanak hassas bir lezzet vermek için, su yerine soğuk bir portakal suyu kullanabilirsiniz.

fırında elma ördek üzerine yayıldı, hazır , bir tabak ile süsleyin pişmiş elma ve çilek kızılcık.

Eğer tuzlu yemekler tercih ederseniz, ördek tarçın ve doldurma serpebilirsiniz pişirilmeden önce ördek elma, portakal ve fındık karışımını kullanın. Bir başka düzenleme, bir tuzlu olan atkı erik fırını.

Biz bir iyi bir erik beş yüz gram ilgili orta ördek, mayonez biraz (elli gram), sarımsak, tuz ve baharat birkaç diş gerekecektir. yumuşak hale böylece Benim kuru erik ve on beş dakika boyunca kaynar su ile doldurun. Benim karkas ördek ve baharat ve tuz ile ovmak, hem içinde hem de dışında ihtiyacı ovalayın. Kuru erik bir kaseye koyun, süzülmüş, kaldırılır, defne yaprağı, yenibahar ve tat diğer baharatlar ekleyin. Bu karışım, ördek ve dikilmiş boşluğu doldurur.

Sen pişirme için kol bir ördek pişirebilirsiniz. onun kol Laid ve iki saat boyunca yüzseksen derece fırında klip deliklerini kapatarak. Sonra hortum karkas mayonez yağlayan kesip fırında göndermek, böylece kuş usanmış.

Eğer et artı sebze birleşimini sevmiyorum, o zaman ördek yemek pişirmek fırında karabuğday.

sosunu hazırlayın. Bunu yapmak için, iki çorba kaşığı karıştırın Worcestershire sosu, tatlı Fransız hardal bir kaşık bal ve tereyağı bir kaşık. Şimdi ezilmiş sarımsak, baharat ve limon suyu karışımı ekleyin. Pişmiş ördek sosunu Obmazh ve et marine bir saat bekletin.

Bu arada, karabuğday tanelerin bir fincan bir kaynatma. Bir ince doğranmış soğan ve doğranmış mantar üç yüz gram kızartın. karışıma kaşık tereyağı bir çift ekleyerek sıcak kara buğday ile karışacaktır.

mantar atkı ile lapası doldurun, açılış dikildi ve su yarım bardak hakkında yemeklerin altına ekleyerek kuş utyatnitsu serilir. Utyatnitsu folyo ile kapatılır ve iki yüz derece için ısıtılmış bir fırına yerleştirilir. Bir saat pişirin sonra folyo ve hala fırında ördek yaklaşık kırk dakika kaldırın. folyo olmadan pişirme sırasında, kuşa pişirme sürecinde giymiş suyu, suya zaman zaman gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.