Yiyecek ve içecekPişirme önerileri

Sonbahar topları için yemekler: basit ve kolay

Sonbahar topu tüm eğitim kurumlarında yapılır. Tatilin amacı, estetik değerlerin, öğrencilerin yaratıcı ve iletişimsel yeteneklerinin geliştirilmesidir.

Donuk zaman! Cazibenin gözleri ...

Festivalin açılışı, kural olarak, düşme, doğanın güzelliği ve bu dönemdeki renklerin ihtişamı hakkındaki şiirlerle başlar. Ardından konser programı devam ediyor, çocuklar şarkılar söylüyor, dans ediyor ve neşeli yarışmalara katılmak için Ball Sonbahar Kraliçesi sunuyor. Konserden sonra en önemli şey sonbahar armağanlarının sunumudur. Sonbahar topu için olan yemekler tatille eşleşmeli ve aynı derecede büyüleyici ve unutulmaz olmalı. En uygun salatalar, ana maddeleri parlak renkte sebzeler olacaktır. Çanağın sonbahar topu için korunması da şahane bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Katılımcılar, örneğin seçilen sebzeyi yetiştirme geçmişini anlatıyor. Sunulan sebzenin ana rolünde olacağı küçük mizahi eskizler yazabilirsiniz. Yarışmanın sonunda jüri sonbahar topu için en iyi yemekleri seçer ve yarışmacılara ödüller ve hediyeler verir. Böyle okul öncesi olaylar, farklı yaştaki çocukları toplama imkânı verir, çünkü çocuklar genellikle alt gruplara bölünmez ve küçük öğrenciler lise öğrencileri ile rekabet eder.

Sonbahar topu için yemekler: yemek tarifleri

Sunumlarda en sık kullanılanlar sebze: domates, farklı renkte biber, havuç, pancar vs. Yemek tarifleri aşağıda verilen sonbahar topu için olan yemeklerin mevsim ile ilişkili egzotik isimleri vardır.

Salata "Sonbahar geldi"

Karnabaharların yarısı, soğuk tuzlu suyun içine 20 dakika batırılmış, bundan sonra su boşaltılır, temiz dökülür, kaynatılır ve 5-7 dakika kaynatılır. Daha sonra sogutucu maddeler üzerinde serinletin ve sökün. Domatesleri dilimleyin. Sonbahar topu için yemekler parlak olmalıdır, bu nedenle domatesleri parlak kırmızı ve sarı gibi farklı renklerde almak daha iyidir. Soğan kafasını, 3 diş sarımsak ve yeşil öğütmek. Her şeyi lahana ve domates, tuz, biber, yağ ekleyin ve karıştırın. İsterseniz, az yeşil bezelye ekleyebilirsiniz. Salata güzel bir yemekte serilir ve bir jüri tarafından sunulur.

Salata "Sonbahar" peynir ile

Bu çanak, tanıdık Yunan salatasına çok benziyor . Renk çeşitliliği sayesinde, "Sonbahar topu Yemekleri" kategorisi için oldukça uygundur. Tad> n tercihlerine ba¤l> olarak ürünlerin sayısı keyfi oluyor. Yani, hafifçe tuzlanmış salatalık, brynza, zeytin, beyaz Kherson soğan, kırmızı ve sarı biber, domates, yeşil, bitkisel yağ, tuz. Tüm sebzeler öğütülür. Salatalıklar küplere, domates dilimlerine, biber - ince şeritlere, soğan - yarı mamullere kestiler. Brynza bir çatalla kırılmalıdır. Listelenen malzemeler derin bir kapta döşenir, biber, tuz serpilir ve yağlanır. Limon suyu serpebilirsiniz. Tamamen karıştırın ve ezilmiş peynir ekleyin. İkincil olarak karıştırın ve servis tabağına yedirin. Dereotu, maydanoz, soğan halkaları ve biberle süsleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.