Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl erik reçeli pişirmeye: Üç lezzetli yollarını

Kalın, zengin erik reçeli hemen her tatlı dişin iştah yükseltir. C vitamini, pektin, karoten, folik asit, demir ve sağlığı için önemli maddelerin gerçek bir hazine hazinesi yapmak riboflavin - inanılmaz tadı ek olarak, hala farklı ve faydadır. Yaz yüzden vitamin eksikliğinden kaydedilmiş taze meyve zordur, tüm yıl boyunca sürer. Yani erik reçeli pişirmek ve tüm aile için küçük bir marj dışarı çok makul bir yol olacak yapmayı öğrenmek. Sonra vitaminler hep el altında olması.

erik reçeli nasıl pişirilir: Klasik tarifi

Bir meyve kilogram ve kadar şeker gerekecektir. Dikkatle erik yeniden birleştirmek. Sen makul firma eti olanları kabul eder. Onlar tohumlarını çıkartın yıkanıp kesilmesi gerekmektedir. Bir bardak su için şeker şurubu kaynatın, bu erik hazırlanmış ve yavaşça her şeyi karıştırın içine dökün. Bir süre için, tabakta reçel tutun kaynar değil. Ardından ocağı kapatın ve reçel beş saat bekletin. Önceden bitmiş tatlı depolanması düşünüyorum. Eğer erik reçeli yapmadan önce, onun bankalar için seçim ve onları sterilize edilmelidir. Bundan sonra mümkün ve kaynar hale getiren Dowar tatlı. Parçalara bozulmadan göçü tutmak istiyorsanız, şurup tahliye ve ayrı olarak kaynatın ve ardından meyve ortaya koymak. Bu işlemin dört kez, reçel hazır dördüncü kez tekrarlayın, böylece önceden hazırlanmış kavanoz üzerinde Koyabilirsin. Serin ve karanlık bir yerde Soğutmalı iş parçası mağazası.

erik reçeli nasıl pişirilir: Saniyede bir yolunu

olgun erik ve şeker altı yüz gram kilo atın. En fazla zorluk olmadan kemik hamurundan ayrıldı olan olgun, yumuşak meyve, uygun. Soyulmuş erik sonra şeker ve bir emaye kase kaydırmaya çıkan püresini katın, bir elekten su ve ovmak bir bardak pişirmek. Kaynar kitleye getirin ve minimum seviyeye ateşi kısın. erik reçeli pişirme önce, onun için steril kavanoz hazırlamak için gereklidir. Uvarov ürünü iki kez hazırlanan kavanoz ve vidalı kapakları üzerine dökün. hemen kapatın yoksa - bir şeker kabuk kadar bekletin. Yani reçel daha uzun kalır. o serin bir yerde olmalıdır tutun.

Pişirme erik sıkışması gibi: Üçüncü bir yöntem

Sen erik, beş yüz kırmızı frenk üzümü gram ve şeker bir buçuk kilogram bir kilo gerekecektir. Durulayın ve erik temizlemek, kuşüzümü gazlı bezle suyunu sıkın ve on dakika boyunca ateş ve kaynar koymak meyve, ekleyin. şeker ilave edin ve bir on dakika daha kaynatın. Önceki yöntemlerde olduğu gibi, ki erik reçeli pişirmeden önce yemekler hazırlamak için önemlidir. Roll up, temiz cam kavanozlara üzerinde bitmiş ürünü dökün soğutmak ve serin bir alanda depolamak kapsamaktadır. Bu tatlı üzüm ekleyerek olgun erik iyi tat vurgulayan özel, jöle dokusudur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.