Sanat ve EğlenceFilmler

Andrew Chubchenko: biyografi yaratıcılık, kişisel yaşam

meslektaşları biraz dışında duruyor film ve tiyatro oyuncusu, - Andrew Chubchenko. Neden? Belki de bazen çok utangaç, çok zekidir. aktör kez onun tipi bir film için uygun olmadığını söyledi - çok ciddi ve gülümseme olamaz. Her ne idiyse, Andrew kitleye tanınmasına, başarıya giden kendi yolunu aldı. O meslekte şüpheli, ama kesinlikle sakin ve mutlu bir aile hayatı. Bizim incelemede sanatçının biyografi bilgileri.

Andrew Chubchenko. Biyografi: aile, anne

Andrew Chubchenko aktörlerin bir ailede Kasım 1967 yılında Orenburg doğumlu. Onurlu - Ailesi Rusya Sanatçı. Baba - İskender Efremovich Chubchenko, anne - Lyudmila Alekseevna Akinina, ikisi de Vladimir kentinde Lunacharsky Adını bölgesel dram tiyatrosu bulunmaktadır.

drama okuluna aynı kursta okuyan gençleri - eşi Chubchenko Krasnoyarsk Met. Lyudmila Uzakdoğu'da yaşamış, ancak Belarus onun ataları, Gomel bölgesinden I araştırma için. onun büyük dede eşitlemek için, Krasnoyarsk bölgesinde doğan Alexander Efremovich bir göçmen olarak on dokuzuncu yüzyılda Ukrayna geldi. Andrew Chubchenko diyor ve Kazak kanı damarlarında akan. Oradan, ben Chubchenko soyadı sıralama gidip.

Krasnoyarsk ebeveynlerinin lise stüdyosunda mezun olduktan sonra Andrew Chubchenko sonra Orenburg taşındı ve - onlar dayanıyordu Vladimir,, onlar bir aile oluşturduk ve bu güne kadar yaşarlar. Kırk yılı aşkın süredir, onlar mesleği oyunculuk yapan var ve onun yerli tiyatro drama sahne değişmez.

Ama ilginç şeydir. kimin biyografisi artık Rus sinemasının birçok hayranları tarafından kavranır ve izleyiciyle buluşacak olamazdı Aktör Andrei Chubchenko. dürüst Viktor Rastorguev - Ve televizyon dizisi "Şef" hayranları onun idolü araya geldi asla. Andrew ebeveynler hep adam yüzeysel çekici ve kaygısız görünse onların meslek, çok hassas ve zor olduğunu söyledi gerçeği. Onlar aktörün yolunun seçimine çocukluktan oğlunu vazgeçirmeye çalıştı.

çocukluk

eski dost büyükannesi kadar getirildi üç yıla kadar - kimin biyografi Orenburg, Krasnoyarsk geçirdiği en erken çocuklukta başlayan Chubchenko Andrei Alexandrovich. Aktör sadece torunuydu ve hâlâ her iki kadının adına deli aşkı hatırlar. Andrew büyükanne bazen torun olacak kiminle savundu ve bir programa göre kendisini gündeme getirdiğini söylüyor. Bir hafta Andrei annemin annesi, ikinci yaşadı - Babamdan.

Çocukluk Andrew çocukluk sayıda çocuk aktörler gibiydi. Ebeveynler çoğu zaman yolda harcanan ve çocuk genellikle devlet kurumlarının bakımda kaldı - Daha sonra beş günlük anaokulu ve - öncü kamplarında. Tabii ki, ailesini cevapsız ve eve götürdü zaman inanılmaz mutlu. Andrew o, tesadüfen, sonraki yaşamında çok faydalı bir karakter geliştirmek için küçük yaşlardan itibaren vardı ve böylece bugün insanlarla ortak bir dil bulmak kolay olduğunu söylüyor. Chubchenko Herhangi bir grupta rahat hisseder.

En iyimser ve parlak - aktör çocukluk anılarını diyor. Ancak, ergenlik Man güçlü duygusal deneyimler ile ilişkili. onlar Man kalbinde ve ordu yıllarda yaşamış ve daha sonra bir çok - Sekizinci sınıfta Andrew Chubchenko karşılıksız sevgi ve uzun yıllar boyunca taşınan duygular okul. Sanatçıya göre mutsuz aşk sayesinde o ne oldu oldu. geliştirmek için motive hissetmek - ve erkek aktör.

Meslek seçimi

Bir cerrah olmak için yaklaşık bir gencin - İlk başta, Andrew Chubchenko sanat hayatımı bağlamak için planı. Bir zamanlar, ben bile bir tıp gitti ama onun çalışmalarını ertelemek zorunda - Chubchenko askere. Ordu çok şey üzerinde genç bir adam görünümünü değiştirmek için. Aktör bunun zor bir zaman olduğunu kabul ediyor, o sadece daha fazla karakter temperli pek çok zor durumlara geçmesi gerekiyordu. Orduyu ve sportmenlik kırmaya yardımcı olmadı - boks ve atletizm yapan Chubchenko yıllar, böylece her zaman kendileri için ayağa başladı. Tüm iş hayatının seçmeler kazara, orduda da burada yapılmıştır.

Bir gün, askerlik yarım dönem bayram hazırlanıyor bakımından geride sıradan Chubchenko iken - Anavatan Defender Günü. alay komutanı gelmesi gerekiyordu resmi bir parçası olarak kabul. Askerler on line selam, herkesin bölümünü okumak için talimat verilmiştir. Andrew Chubchenko bir bütün olarak tüm metnini ezberlemiş ve aynı nefeste daha sonra şükranla, çavuş rütbesi layık olan kutlama, blurted. Bu olay bir asker olarak, kaderlerini değiştirmeye karar başlangıç noktası olmuş ve daha sonra babasına yazdığı bir mektupta söyledi.

bir şey değil ticaret için tiyatro

oyunculuk mesleği Andrew Chubchenko Temelleri Shchepkin Tiyatro Okulu duvarları içinde aldı. Bir zamanlar o Moskova'nın üniversite tiyatro tümünde yapmaya çalıştım ama hiçbir yerde, cips dışında geçmedi. Ve Pike aşırı özgüven "nedeniyle" cevapsız. Genç adam Elemeleri'nde mermi Komisyonu sürpriz zorunda uyarıldı. Chubchenko dört satır oluşan fabl hazırlanabilir. Onun özgünlüğü takdir edilmez.

ait kumpanyasında okuduktan sonra Gorky adını Moskova Sanat Tiyatrosu'nun bir kalkınan aktör Andrew Chubchenko oldu. Onun tiyatro yaşamının Biyografi burada başladı. Ancak, bilinçli bir seçim doğrusu, koşullar vardı, çağrı zordur. Mezun olduktan sonra, genç adam umutsuzca konut ihtiyacı, kayıt zorluklar yaşandığını ve Gorki Moskova Sanat Tiyatrosu'nun sadece liderlik Chubchenko hostel sunabilir ve bu acemi aktör, oyun "Valentin ve Valentina" ana rolü açısından önemlidir. Yangın Onun vaftiz Ancak sanatçı "Deli Jourdain" üretimi ile bağlanır. Bu performansta Rolü birkaç gün öğrenmemiz gerekiyordu. Chubchenko takdire şayan bir görev ve meslektaşlarımıza, dükkan gösterdi yetenekli olduğunu.

Bugün, hiç değişmedi tiyatro, at Chubchenko onun katılımıyla sayısız performanslar geçer. Bunlar arasında "Three Sisters", "hakaret ve yaralı", "Hamlet", "Rus vodvil" ve diğerleri vardır. Bu arada, Andrew Chubchenko "June in Veda" oyunda meşgul bir aktör olarak değil, aynı zamanda bir yönetmenin asistanı olarak sadece.

Onun ana öğretmen mesleği aktör Tatiana Vasilyevna Doronin söyledi. Sanatçıya göre büyük bir oyuncu ona ana şey öğretti - karakterini anlamak ve maksimum dolum doğruydu ve organik kalmak.

Film hakkında

Filmde Andrew Chubchenko ilk 1997 yılında gerçekleşti. aktör katıldığı ilk sahne, "Kotovasiya" çağrısında bulundu. İlk kariyerinde başta şaşkın olacak değildir. Sanatçı örneğin "Dosyası dedektif Dubrovsky", "Muhtar Dönüşü", "Kör" olarak televizyon dizisinde küçük roller hırpalanmış. Genellikle hayatında Chubchenko anda çok şok ve kendi yeteneklerini şüphe etmek zorunda olan bir bölüm oldu. Iken hala aktör de fiş ilk yılında bir öğrenci MOSFILM asistanı ile bir araya geldi. kadın çekim yeni tip arayan ve Andrew Chubchenko gördüm, kategorik o kesinlikle filmde çalışmak için uygun olmadığını söyledi. Onların kelimeleri nedeni çok ciddi genç adamın yüzünü denir ve yetersizlik gülümsemeye. Chubchenko hala bu olayı hatırlar ve o korkunç stres sırasında yaşanan kabul edilmektedir. Evet, o dükkanda meslektaşları çok farklıdır, bazen çok zeki ve doğru görünüyor. Buna ek olarak, sadece bir kariyer sanatçı başlayan bir zamanda popüler sprightly gangsterler ve polisler görüntüleri vardı. Chubchenko, tabii ki, başka kişiler herhangi birine çok benzer değildi.

Ancak, zaman geldi ve sanatçının kaderi yeteneklerini kanıtlamak için bir şans sağladı. Bir adam filmi Anatoliya Artamonova yıldızı için bir teklif aldı, "Şef" - Chubchenko yararlanmak için başarısız olmadı. Polis Albay yeni bir şekilde sanatçının bakmak meslektaşlarımızı zorla filmde bir aktör imajını düzenlendi. rolü için hazırlanıyor, Chubchenko dikkatle polis işin tüm ayrıntılarını okudu polis çalışan gerçek insanların özelliklerini görüntüleyin. Ama Andrey ilgi Chubchenko daha önemli şey - Biyografi. rolüne hazırlanmak için Rus aktörler genellikle bu tür uygulamalara başvurmak.

Bugün Chubchenko sokakta tanınan ve onun yetenek, iş için müteşekkiriz ve görüntüleri dürüst ve dürüst kahramandır. "Moskova Saga" seri filmde Tukhachevsky ve filmi "Tukhachevsky içinde - onun domuzun birçok benzersiz karakter olarak. Komplo marşalsısınız Stalin'in Karısı "Ivan Lebedev suç filmi" başrahip "filminde Paul Alliluev". "

doğa

Farklı Andrei Chubchenko hayatında, ekranda aynı değildir. aktör o çok dikkatli ve her zaman tehlikeli durumlardan kaçınmak önceden gelişimini hesaplamaya çalışır söylüyor. O Rusya'yı seviyor ve yurtdışında gider ve Rus konuşmasını duymuyor zaman çok hasreti olduğunu. mesleğe göre sanatçı sık sık dünya çapında seyahat için olmasına rağmen, o ev toprak üzerinde burada dinlenmeye tercih ediyor.

Genellikle aktör o depresyona eğilimli itiraf ve insanlar hayatlarında iyimser bir ruh hali ile iletişim kurmaya çalışır. Aktör ilerlemeye kuvvet alarak, enerji ile suçluyor. Andrew sahneye geçiyor Duygular, çok enerji almak ve bilmeyen aktörün sette skandallar yoluyla geri dönüştürülmüş. Değil onun yöntemleri. O herkese "kazan" için bir fırsat ve hakkını vermek tercih başkasının alanını kırmak ve zor bir pozisyonda insanları koymak sevmez "top olmak."

Kişisel hayatında Andrew kıskanılacak sabitliği gösterir - Yıllardır o dükkanda bir meslektaşım, birlikte beri üniversite evlendi. aktör göre, bir çocuk olarak karakterinin kalitesini bırakmaya - o ebeveynlerin ilişkisini gördüm, birbiriyle ilgilenmesi birbirine yardım ve birlikte tüm sorunları çözmek için kendi yeteneği. Onun en iyi arkadaşı ihanet etmeyeceklerini kim - Aktör eşi söylüyor. Evli aktör yirmi yıldır yaşıyor ve yetişkin bir kızı var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.