TeknolojininCep telefonları

En iyi kamera ile bir akıllı telefon nedir? En iyi 10

2016 çeşitli BT-şirketlerin amiral gemisi sunumların çoğu zaten aşağı öldü demektir sona, eriyor. Galaxy Note 7 acı, LG V20 gösterdi Meizu 6 Pro sundu - Elma iPhone 7 ve 7 Artı, Samsung tanıttı.

yetenekli yeni amiral kamu ve özel yayınların zihinlerini heyecanlandırmak eğer, artık, farklı kategorilerdeki 2016 yılında tüm yeni liderler arasında seçim yapabilirsiniz görünür. Örneğin, odalarında. son iki yıl içinde çekim modülleri önemli ölçüde görüntünün renk üretimi, kalite ve düzgünlüğü açısından öne çıktı. Bu nedenle, soruyu cevaplamak için deneyebilirsiniz: "2016 yılında akıllı telefonda en iyi fotoğraf makinesi nedir"

2016 yılında En iyi 10 kamera telefonları

poleduyuschih bölümünde haklı onların temel özellikleri ve rekabetçi avantajlar vurgulanan bir amiral gemisi kameralı çağrılabilir bu ve geçen yılın on akıllı telefonlar, özetliyor. fotoğraflar ve videolar insanların kalitesini değerlendirmek çünkü görüş, genel kabul görmüş farklı olabilir. Ve kaç kişi, pek çok görüşler. Yani, 2016 yılında en iyi kamera ile ilk 10 akıllı telefonlar sunuyoruz.

onuncu yer

Sony Xperia Z5. Z Sony'nin amiral gemisi akıllı hat zaten geçen yılki amiral gemisi Z5 varlığını yitirmiş olmasına rağmen hala resim kalitesi amiral gemisi 2016 sunabileceklerimize çok aşağı değildir vererek sonuç fotoğraflar ve filmler iyi gösterir. Bu yüksek puan profil yayınlar DXOMark tarafından teyit edilebilir. Rakamlar her şeyi anlatıyor: odaklama otomatik 0.03 saniye ve 23 megapiksel matristir! Diyebiliriz Xperia Z5 o - En iyi kameralı bir akıllı telefon, ancak, 2015 yılında.

dokuzuncu

Meizu MX5. Bir zamanlar amiral gemisi olarak kabul edildi MX hattı, sırasıyla başlık Pro-serisi kabul etti ve teknik donanım biraz daha kötüydü. Yine de, mükemmel optimizasyon yazılımı ile Sony IMX386 modelinden onun kamera modülü ile Meizu mx6 hala herhangi koşullarda çok kaliteli fotoğraf ve videoları vermek yapabiliyor.

sekizinci yer

LG G5. Büyük Kamera hep amiral gemisi LG karakteristik bir özelliği olmuştur. Bu yüzden akıllı telefon uzun zamandır temsil edilmiş ve bu eskimiş teknik ekipman olmayı başardı tek istisna ile :, G5 İtibar ile oldu. Ama bu kalite çekim bozulduğunu anlamına gelmez. Hiç de değil. Aslında şu anda LG G5 bütçe "SLR" çalışmalarına kalitesinde fotoğraf ve video kaydetmek, karşılaştırılabilir sürer. Aynı zamanda birçok amatör fotoğrafçılar G5 akıllı telefonda en iyi kamera ayarlamak dikkat vurgulamak. Eh, bu onların düşüncesi.

yedinci

Apple iPhone 6S / 6S Artı. kupertinovskaya şirket mükemmel optimizasyon amiral gemisi akıllı telefonlar, cihazların önceki nesil, teşekkür çizgisini güncelledi ve doğru yazılımı seçmek için olsa da, 2016 yılında bazı şampiyonların düzeyinde kaldırılır. Ve iPhone 6S, 6S Plus ve görsel onay için. Markalı iSight kamera bile her zaman cihazların yeni nesil yayımlanmasından sonra, uzun bir süre alakalı kalır.

altıncı yer

Samsung Galaxy Note 5. amiral gemisi hattı phablet Güney Koreli şirket daha sonra sverhudachnym Galaxy S6 yayınlandı ve böylece daha modern ekipmanlar var edilmiştir. Nedeniyle ana bölmesi 16 megapiksel cihazına 4K formatında video kayıt yeteneğine sahiptir. Daha o kamera yazılımı ihtiyaç ve gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirmek için olanak sağlar düşünmekte yarar var. En iyi kamera ile bir akıllı telefon - bu güne kadar birçok ve Galaxy Note 5 için.

beşinci yer

Huawei Nexus 6P. Genel olarak çok kullanıcılar ve onların özellikleri ve tasarımı ile memnun ve kalite Piksel hat cihazları değiştirmek geldi Google'dan Nexus akıllı telefonlar, en son nesil. Özellikle Huawei Nexus 6P. yüksek hassasiyet ve yüksek kaliteli 12.3 megapiksel matrisi ile donatılmış Çinli akıllı telefon makinesi. Ama megapiksel herşeyi çözmez. Kamera modülü önemi ve optimizasyon yazılımı belirleme. Ve kusursuz Nexus 6P her şey ve bütün bunlar. Pek çok web kullanıcıları şimdi bile HB soru: "Ne akıllı telefon En iyi kamera" benzersiz cevap: "Nexus 6P».

dördüncülük

Samsung Galaxy S7 / S7 kenar. Güney Koreli şirketin akıllı telefonlar son nesil yarı profesyonel kameralar ile karşılaştırılabilir anket düzeyinin kalitesini gösterir. Neden sadece dördüncü bir yer, pek çok bu en iyi kamera ile bir akıllı telefon olduğunu söylemek için mi? Bu sorunun cevabı daha sonra verilecektir. satın dikkat etmek yeterlidir Galaxy S7 / S7 kenar sırf mükemmel kameranın haklı fazla olacaktır. Bu cihaz sadece mükemmel bir çalışma cihazının kalitesini değil, aynı zamanda birinci sınıf kombine "refleks".

Buna ek olarak, fanlar selfi S7 / S7 kenar demek - bu iyi bir akıllı telefon ön kamera. Samsung amiral gemisinin ön uç modül fotoğraf çekiyor ve bazı akıllı ana bölmesine kadar olmayan bir kalitede video çekiyor olduğu düşünülürse, katılmıyorum zordur.

üçüncülük

Yedinci bir modeli Galaxy Not takip Terslik rağmen Galaxy Not 7., özellikleri bir akıllı telefon segmentinin en iyi temsilcileri biridir. Sen poomschi bu cihaz çekilen fotoğraf ve videoların sadece birkaç bakarak bunu doğrulayabilirsiniz. Onların kalitesi, detay ve stabilizasyon (video) kendileri için her şeyi söyleyebilir. gerçekte kamera modülü Not 7, S7, S7 kenarı ile donatılmış birinden çok farklı değil yüklü rağmen.

ikinci sırada

Apple iPhone 7. Öngörülebilir? Yine! Hemen hemen her profesyonel baskı devrimci iPhone kamera 7. vurgulamak için kararlıdır Ve en ilginç şey oldukça adil olmasıdır edilir. iPhone 6S ve özellikle iPhone SE: Testler yeni iPhone kamera 7 gerçekten tüm selefine göre daha yüksek büyüklükte bir sipariş olduğunu göstermiştir. Ama gelecek nesil iPhone üzerinde resim ve video kalitesi amiral gemisi Samsung önemli ölçüde farklı olduğunu?

"İlk yer": Apple iPhone 7 Artı

Bütün yıl Cupertino merkezli şirket daha önce akıllı telefonlar henüz olmayan yeni amiral gemisi kamera, tanıtacak söyleniyordu. Söylentilerin doğru. en iyi kamera akıllı telefonda, belki de yeni bir iPhone olarak ayarlayın. Artı yedinci modelinin versiyonu profesyonel "SLR" çok daha düşük değil kalite düzeyi olan şaşırtıcı derecede gerçekçi görüntüler, yapar.

En ilginci, son dört pozisyon stabil denilen edilemez. Örneğin, ilk etapta iyi alabilir ve Galaxy Note 7. Bu akıllı telefon sadece Galaxy S7 olarak bunu hak ediyor. ve akıllı telefon segmentinde Samsung ve Apple arasında sonsuz savaş kendini gösterdi edilir.

Bu yedinci nesil iPhone bad anlamına gelmez. Hayır. Onlar da, yeni iPhone daha kötü Galaxy-line olarak, hiçbir şekilde Samsung'dan Gemilerimden yedinci nesil daha zayıftır. Bu öncü ve kupertinovtsy ezhnokoreytsev arasında temel bir fark olduğu anlamına gelir. Hepsi üst noktaya iddia edemez. Ve seçim için bunlardan hangisinin - bu, sadece tadı olduğu için en üst düzeyde dört birimlerin teknik özellikleri.

Bu sorunun cevabı çıkıyor: "Ne akıllı telefon En iyi kamera (2016) 'dir," hayır.

OnePlus 3

Ama bu kadar dördüncü pozisyon için daha uygun bir adaydır: katillerin Gemilerimden üçüncü modeli - OnePlus 3. İyi arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız göstermek için sadece utanmıyor olmayan başyapıtlarından oluşturmak için canavar" "gelen üreticilerin donanım modülleri ve kameralar A sınıfı Çinli verir", ve yazdırmak bir çerçeve yerleştirin ve duvara asmak için oldukça mümkündür.

huawei P9

Akıllı telefonların Çin'in en büyük üreticisinden amiral gemisi 2016 ne konuşmak? Yani yeni iPhone ve Galaxy Note 7. can haklı iyi kameralarla üçüncü pozisyon damga akıllı telefon seviyesi kadrolarını yapabilir - fotoğraf ve video alanında uygun bilgi ve becerileri de - birlikte bir çift kamera, geliştirmek Leica mümkün ünlü Alman şirketi mühendisleri ile Çin uzmanları tüm Huawei P9 olsun. O P9 söyleyebiliriz - en iyi kamera ile Çinli akıllı telefon.

Ortalama bir insan kameforon

Yukarıda ne olursa olsun, bazı kullanıcılar için çok pahalı, bunlar farklı özelliklere ve mükemmel kamera var olmasına rağmen, akıllı telefonlar sundu ama. Ve iyi fotoğraf çekmek ve her şeyi istediğiniz yüksek kaliteli video kaydedin. Sadece bu tür insanlar için ve akıllı bir orta kesimi vardır.

Olursa olsun şaşırtıcı ama nasıl iyi bir kamera ile en ucuz akıllı telefon - Samsung'un da brainchild. Cihaz Cetvel Galaxy A (2016) (lideri ile karşılaştırıldığında) göreceli düşük maliyetle günlük kullanım için yeterli bir çözünürlük kaldırarak, mükemmel kamera modülleri ile donatılmıştır. bu gerçeği gösteren açıklayıcı bir örneği - akıllı Galaxy A3 (2016).

Bu arada, sadece Samsung kameralı telefonlarında mükemmel bir orta fiyatlı bölümünün yapılması. Bu aynı zamanda Meizu, Xiaomi konusunda üstün ve (bu şirketler, genel olarak, bütün akıllı telefon pazarında başarılı). Akıllı telefonlar, Güney Koreli üretici ile rekabet etmek Meizu M3 Not ve MX4 Pro yanı sıra Xiaomi Mi4c ve Mi4i mümkün.

Düşük bütçeli kameralı telefon

Paranın da satın alınacak atık - Ancak, bazıları için de çekeceğiz bir akıllı telefon için 15-18.000 ruble ödemek. Ve bu tür insanlar için bütçe segmenti cihaz var. Onların en yüksek fiyat - 11000 ruble.

Ve en ucuz akıllı telefon ağında birçok kullanıcıya göre iyi bir kamera ile, - bu Asus Zenfone 2 Lazer ZE500KL. Şimdi yaklaşık on bin ruble için satın alınabilir. Ve para için kullanıcı lazer otofokus ile donatılmış bir 2.0 açıklık sahip olan bir 13-megapiksel ana kamera ile bir cihaz alır.

ASUS'tan bir akıllı telefon için mükemmel bir alternatif Çinli rakibi Meizu M3S olabilir rağmen. Nedeniyle otofokus ve faz diyaframı 2.2 ile mükemmel 13 megapiksel ana kamera, cihaz günlük Instagram veya başka amaçlarla yayınlanmak üzere oldukça yeterli düşük bütçeli akıllı telefon görüntü ve video için kaliteli verir.

Çinli kameralı

Bu akıllı telefonlar fiyat değil, aynı zamanda menşe ülkeye sadece ayrılır dikkati çekiyor. Bu, her ülkenin kendi özelikleri smartfonostroeniya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Amerika'da, sıkı kurumsal tasarım ve Çin'de yazılım optimize ederek yüksek performanslı cihazlarda vurgu - yüksek teknik donanım.

Örneğin, en iyi kamera Çinli akıllı telefon Meizu Pro 6 olarak ayarlanır - Şirketin şimdiki amiral gemisi. Birçok uzman yayınlar hemen tek bir ses olarak dünya genelinde cihazın yayımlanmasından sonra bu iyi kamera ile bir akıllı telefon olduğunu söyledi. Çorba Meizu geleneksel olarak mükemmel çekim modüllerini kurdu. Amiral gemisi sanatçısını hakkında ne söylemek. Onun en yakın rakibi Xiaomi Mi5 resim kalitesi Pro 6 önde.

Xiaomi Mi5 da bu unvanı çıkarabilirler. Ve iPhone 6S karşılaştırılabilir mükemmel optik sabitleme, 16 megapiksel kamera sayesinde. Kullanıcıların mükemmel görüntü kalitesi ile son derece detaylı çerçeveleri ve geniş ekran videoda yaşamın tüm anları yakalamak için izin verir.

Yaklaşık 25 000 Pro Meizu 6 iken ve 20 000 ruble gelen pahasına - Ve Xiaomi Mi5 amiral gemisi için nispeten düşük bir fiyata satın alınabilir. amiral gemisi akıllı telefonlar için bu tür fiyatları - nadir. Özellikle her iki şirket, yüksek kaliteli cihazlar yapmak göz önüne aldığımızda.

Huawei alt markası olarak, şirketin Onur, bu arada, aynı zamanda üst düzey kameralar modülleriyle donatılmış amiral gemisi akıllı telefonlar olduğunu. Bir örnek aynı 20-25000 kullanıcı çarpıcı kalitede fotoğraf ve video gibi Sony Xperia Z5 gibi cihazlar 2015 karşılaştırılabilir, örneğin, ya da geçen yılki katil şampiyonları çıkaran birincil kamera 20 megapiksel ile mükemmel bir cihazı alması Yaklaşık Onur 7'dir OnePlus 2.

Aslında, Çin'de, oluşturulan ve mükemmel kameralar ile tüm fiyat aralıklarında akıllı telefon modellerinin çok sayıda üretti. Ancak, mükemmel "resmi" ile. Örneğin, bu bir sır olduğunu tüm amiral gemisi Oppo UMi veya piyasada bulunan en son "donanım" ile donatılmıştır. Çoğu zaman, örneğin, akıllı telefonlar sınıfında Çinli üreticilerin bellek ve diğer "özellikler" 6 gigabayt görülebilir. Aslında, RAM, sadece 1 GB iPhone 6, daha iyi sonuç vermektedir. kameralarla aynı sorun. Paradoksal olarak, modül Sony tarafından temin edilir ve sonuç olarak resim kalitesi orta düzeyde elde edilir. Yani Xiaomi ve Meizu - bu, birkaç şirketten biridir yüzden, kaliteli bir ürün değil, sıradanlık üretimi yapan "ışık ışınları", caizse. Bu kategoride Lenovo ve Huawei atfedilebilir. Ama bu şaşırtıcı değildir. Bu bir iş olduğunu. Çok kupno iş hangi büyük finansal akışlar yoluyla. Ve bu akışları için "cep" göndermek, böylece rakiplerinden farklı şeyler ihtiyacımız. Ve her şeyden önce - ürün veya hizmetlerin kalitesi.

sonuç

Böylece, geçmişte zaten 2016 yılında şirket piyasada işlem fotoğraf ve video modern teknoloji sayesinde ekranın üzerinde sadece tek bir tıklamayla gerçek başyapıtlarından oluşturmak edebiliyoruz şaşırtıcı kameralarla akıllı telefonlar, çok sayıda başlattı çıkıyor. Samsung, Apple ve Huawei - Elbette, bu lider pazar oyuncuları başarmıştır. Ama daha küçük firmalar çok geride değildir ve onlar da kelimenin tam anlamıyla gerçek kamera telefonları oluşturabilirsiniz kanıtladı. Kim bilir, belki uzak olmayan bir gün kapalı cebinizde küçük bir cihaz tamamen insanlar kameralar ve kamera yerine mümkün olacak zaman. Ve artık imkansız olduğu olmadan sadece onları değil, aynı zamanda kişisel bilgisayar ve diğer birçok cihazda modern insan hayatı hayal etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.