BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tankları World için koparma alanı. Nasıl Tankların Dünyada zırh kırmaya

"Tunxi DÜNYA" - çok popüler bir oyun. Birçok nüansları ve başarılı bir oyuncu olmak için anlaşılmalı inceliklerini içerir.

neden sekerek

Yeni başlayanlar genellikle Tankları World için bölgelerini kırarak tüm özelliklerini aşina değiller. Sadece savaşlarda bilinir. Hatta her tankı Tankları World için koparma alana sahip olmasından düşünmediğini, hareket eden her şeye ateş eder.

Her tank zırh tersine, ince, çok kalın, ya da kendi yeri vardır. Bu yerlerin her bilerek, sürekli "hasar" (yani hasar) uygulayabilirsiniz. binden fazla savaş geçirmiş Tecrübeli tankı ekipleri Tankları World için penetrasyon ne alanını biliyoruz ve onların düşmanlarına karşı bütün bu bilgiyi kullanır. Ayrıca tanıyan güçlü arabasından, sadece tahkim edilmiş kısım düşman koyabilirsiniz. Eğer rastgele ateş, biz sekerek olacak yüz oranında bir olasılık ile söyleyebiliriz.

Kafa kafaya

Onlar düşman tankı görürseniz İlk başta, oyuncular, gidip onu başa çıkmanıza. o gövdenin ön kısmında ve taret neredeyse tüm zırh konsantre Bunun nedeni, yanlış. Bu üstün tankların sadece güçlü araçlar kırar. Tankları World için penetrasyon ön alan - Bu Komutanı zirvesidir.

Kural olarak, hemen hemen tüm tanklar hep bu yerde onların yol yapmak. Orada başarılı, o komutanı devre dışı bırakmak mümkün değilse, Müttefikler için belli bir avantaj verecekti. Ayrıca pisti ateş deneyebilirsiniz - bu parçalar monte edilir önünde, bir yerdir. Burada çekim, siz "psaltery" (tırtıl hasar) tankı koyabilirsiniz ve daha sonra hareket etmeyecektir.

Tankları World için penetrasyon ana alanı

Temel olarak, tecrübeli oyuncuların kurulu veya karmaya düşmanıyla girmeye çalışıyoruz. Bu yerlerin az her tankta korunur olduğunu. Eğer kuruluna alırsanız, sadece "tam hasar" (tam hasar) için bir fırsat vermek değil, aynı zamanda mürettebatı bazı kanca ve hatta ekipmana zarar vermez. tarafına Silah, düşman tankı ateşe veremem. Yanan sırasında hasar, hasarlı ekipman ve mürettebat etkisiz hale neden olur. Yangın mücadele paketine girerse, tankın sadece patlayabilir. Ama bu çok nadiren olur.

Tankları World (koparma bölge) için "Skins"

Özellikle yeni başlayanlar için ekipman konumunu ve iç mürettebat göstermek moda yaratmak. Bu şuna benzer: tankların her yere oturur kim tayin sembolleri işaretli içinde. Uzun mesafeler boyunca, onlar etkisiz: onlar sadece göremiyorum, ama düşman yakınsa, bu "derileri" açıkça görebilir.

Özellikle yeni başlayanlar için oldukça gelişigüzel değil, kırılma bölgesinde bunu elde etmek için öğrenmek önemlidir. "Deri" sayesinde yeterince hızlı savaşta etkinliklerini yükseltmek olabilir.

boeukladku almak için nasıl

muharebe paketi gibi güvenlik açığı, her zaman her oyuncu için lezzetli bir lokma vardır. Bul ve oyun dinamiktir, çünkü yeterince sert vurdu ve anında belirli bir noktaya gelmek çok zordur. Boeukladki genellikle kulenin alt tarafında yer. Ayrıca kulenin altında muhafazası içine yanlamasına yerleştirilmiş olabilir. Bu yerde Normal çekim sadece onu etkiler ve yüksek patlayıcı şarjı kullanmak gerekir, boeukladku darbe.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.