Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Evde çörek pişirmek için: İpuçları ve Tarifler

, Kızarmış tatlı kızarmış hamur kafeterya aroma İşitme bile yiğitlerini diyetler çörek yeme isteğinin hissediyorum. Fakat yerlerde yemek her zaman ürünün maddeler iyi aldı sıklıkla kızartmak için yağ değiştirmek ve için emin olamaz. evde çörek hazırlanması değil iyi durumda en yararlı, ama çok lezzetli yemeğin tadını sağlayacaktır. İlk olarak bize kızartma için nasıl hazırlanacağını bakalım.

Nasıl evde çörek pişirmek için? kızartmak için yağ Hazırlanması

maya, keksovogo, muhallebi ve hatta makarna - Fried farklı testten ürünlerini pişirebilirsiniz. Sen kızartma için özel bir cihazı kullanabilirsiniz. Ama nasıl donut yapmak bir fritöz yoksa, evde? Bu yardımcı bir dökme demir tava ya da kazan. bitkisel yağ ve domuz yağı ya da saf sebze (aynı zamanda da uygun yer fıstığı, üzüm çekirdeği) bir karışımı al. Ürünler tamamen yağına batırılmış olmalıdır. Bu ürünün kızarmış edilecek en az dört kat daha fazla ihtiyaç olacağı anlamına gelir. Bir kapta yağ koyun ve biraz duman başladı o kadar ısıtın. sıcaklığı yeterlidir yağ ıslak çatal veya hamurun bir küçük parça halinde alçaltılabilen olup olmadığını kontrol edin. hiss ve aktif haşhaş kabarcıklar başlamalıdır. yetersiz olsa bile, çok fazla yağ emmesi ve tatsız hale gelecektir yağ ürününü ısıtma ile çörek tarifi evde mükemmel hamur hazırlamak yardımcı olacaktır. şişman kızartma aşırı ısınmasına yapmasını istiyorsanız, sıcaklık sonuçlanan sizin çörekler hafifçe yakabilir, yüzden fazla doksan derece santigrat olabilir, ancak ağır ve nemli içinde kalacaktır. Eğer rafine bitkisel yağ dışında başka yağ, ele alırsak, bu kirleri temizlemek için yirmi dakika içinde ateşledi mantıklı. küçük porsiyonlar halinde gerekli petrol ürünleri bir kap içinde Lay - testlerin çok sayıda sizin kızartma soğutabilir kez. kızartma çörek çevrilmelidir sırasında hazır aşırı yağ yığın kağıt üzerinde yayılmasına neden olur. Derin kızartma birkaç kez kullanmak tavsiye edilmez.

Nasıl evde çörek pişirmek için?

Ve şimdi test için. ürünlerin sayısı düşürülerek on orta ölçekli çörek sürecek. Biz birinci sınıf un 265 gram kuru maya sekiz gram tuz küçük bir tutam, şeker otuz gram su 155 gram margarin onbeş gram ve yumurta on gram (bu bir sarısının yarısı) almak gerekir. Düz bir hamur hazırlayın ve onu dört saat (iki ya da üç kez ihtiyaç obmyat) çıkalım. On adet form topları bölünmüş turnike, yaparak izledi. Kısa bir prova sonra onlara halkalar veya topların şekil vermek gerekir. Eğer evde çörek pişirmek önce, reçel doldurulabilir. vanilya veya tarçın ile karışık pudra şekeri serpin gerektiğini kızartma sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.