Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl mastik ile pasta karşılamak için? Yeni başlayanlar için ipuçları

Mastik - çok lezzetli ve güzel bir dekorasyon. Çoğu pastaneler böyle bir mucize kendi ellerini oluşturmak mümkün olduğuna inanmak için zor olduğunu görerek, mutfak lezzetleri ile doldurulur. Ancak, orijinal ve renkli kek kendi başlarına yapmak için yeterli basittir.

hazırlık teknolojisi

Mastik pudra şekeri ve suyu ve limon suyu ve jelatin gereklidir. tereyağı ve gliserin kullanarak kendi tariflerde bazı ustalar, bu ağırlık çalışmaları için daha uzun uygun kalır değil kurudu sağlamaktır. Hazırlanan karışım en az 15 dakika yoğurmak gerekir.

Gerçekleştirin parti daha önceden toz haline getirilmiş şeker ya da nişasta ile serpilir olan tablo, tavsiye edilir. Bu kütle ve ellerin yüzeyine yapışmasını önlemek için yapılır. Mastik ev güzelce havuç, pancar veya ıspanak suyu ile boyanmış. Pigmentler ayrıca mağazalarda satıldığı, mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Kitle değil kuru yaptığını çalışmaya başlamadan önce Yani, plastik wrap paketlenmiş olmalıdır.

hatmi gelen Mastik

1st, hatmi gerekli 100 gram hazırlamak. l. tereyağı 350 gr krema şeker ve çeşitli boyalar. daha sonra bir mikrodalga fırınında, bir su banyosu üzerinde ısıtılır birlikte tek bir kap içinde, ilk iki terkip maddeleri, hacim marshmallow artış. Bundan başka, toz şeker, bu kütle ilave edilir ve kil kompozisyonunu benzemez kadar karışım yoğurulur. İstenen boya renk elemanlarını kamufle etmek istiyorsanız eklenir.

çikolata ezmesi

hazırlanması için koyu çikolata hatmi 100 gram, 100 gram, 1 çorba kaşığı sahip olmalıdır. l. tereyağı,% 30 krem 35 gram, pudra şekeri, 350 gram.

Çikolata parçalamak ve önceden ısıtılmış krem gönderilir. Sonra ürünün tamamen eriyince beklemek gerekir. Bundan başka yağı, hatmi birleştirilir ve birinci tarifi olarak, kütle, bir su banyosu içinde hatmi geliştirmek için ısıtılır. Sonra tek bir kap içinde tüm malzemeleri toplayın. Sonra pudra şekeri müdahale ve kil, bileşimin bir duruma getir.

Nasıl sunmaya?

o kadar pürüzsüz ve güzel kaplamalı ürün yapmak için macun ile çalışmak nasıl birkaç seçenek vardır.

Bu amaç için 1, bir merdane kullanıldığında ve önceden dökme nişastası veya pudra şekeri ile düz bir yüzey üzerine kütle silindir olabilir.
2. Bir başka uygun bir yöntem, iki adet polietilen tabakalar kullanılmasıdır. Başlamadan önce bunları yağ ile bulaşmış ve aralarındaki ağırlığını tutar. haddeleme ve arzu edilen şekil üst tabaka veren sonra çıkarılır ve kaplamanın doğrudan ikinci tabakaya ürüne aktarılır. dikişli Sonuçta fazla kaldırılır.
3. malzemelerin yapışmasını hangi özel silikon yastık, de bulunmaktadır.

Nasıl mastik ile pasta karşılamak için?

1. ağırlığı doğru miktarda kesin ve iyi yoğrulur.
2. Bir cetvel kullanarak pasta ve iki ucu ölçüldü. Bundan başka, toz ya da nişasta serpilir tablo, haddelenmiş dikiş 3.5 mm kalınlığında, ölçümler biraz daha büyüktür.
3. Özel bıçaklar yüzeyi düzlenerek fırça fazla toz ile temizlenir.
4. Daha sonra, kek bunun için bir önceki hızına olan bir merdane vasıtasıyla tablo kaldırıldığında ve sonra kademeli olarak bir ürün üzerine serilen, sakız ile kaplıdır.
Özel bir araç ya da avuç kullanarak 5. merkezden başlayarak ve kenarlara doğru hareket, kek üst düz.
6. Daha sonra, aynı prosedür yan kısımlar ile gerçekleştirilir, böylece sakız nasıl kullanılacağına daha açık hale gelir. Aynı zamanda bir çok uygulaması sırasında biraz streç gerekir. çıktı buruşturmayın etmemek için çok dikkatli sıkı yumuşatır.
7. Artı kaplama dikkatli bir şekilde keskin bir bıçakla kesilmiş ya da baz altında katlanır.
kek, bir çizim veya damgalama koymak gerekirse karışım dondurulur kadar 8., bu hemen yapılır.

İmalat rakamları

o mastik pasta kapağı nasıl netleşti sonra, süslemeleri çeşitli imalat başlayabilir.

yapının kütlesi aktif hayal vyleplivayutsya istenen fragmanları ile, daha sonra kil benzer beri. ıslatılır ve bağlı suyun, küçük bir miktarının bağlantı parçaları için. renk öğeler ekleyin, mutlaka renkli bir kütle heykelcikleri heykel ve beyaz macundan imal edilebilir kullanmak ve sonra sadece boya. Büyük takı onlar iyi kuruması için zaman var bu yüzden önceden yapmak daha iyidir. çiçekler benzeri Detaylar, hizmet fakat rakamlar teknoloji ana sınıfı yardımcı olur monte anlamak için hemen önce ortaya koydu. Böyle süslemeleri ile Pastalar uzun süre buzdolabında dayanamayıp takdirde, söz nem çok emer ve sadece aşağı düşebilir.

ve mastik ile hangi ürünleri süslemek yapamaz?

pasta kapağı nasıl evde mastik ile, zaten açıktı, ama mutlaka damak tadına hitap imalatı sırasında uyulması gereken bazı durumlar vardır.

Bu kaplama kek her türlü değil yerleştirilebilir. nemi üretmek olanlar tatlılar, bu şekilde takı için uygun değildir. Orada hiçbir çıkış olduğunu ve temeli olarak almak istiyorsanız favori kek, daha sonra obtyanut ürüne önce, bu krem ya da karamel ince bir tabaka ile yağlanmalıdır. Esas olarak kullanılan yağ bazlı.

Kek sufle basitçe düşebildiklerinden gibi ağır ağırlıklar süslemek için tavsiye edilmez. onlar darbe yürümek olabilir, çünkü Ayrıca, krem şanti, ekşi krema veya yoğurt üzerine sakız yaymak yoktur.

Yine kek mastik ile kaplı anlamaya gerek? En iyi seçeneklerden biri güçlü bir emprenye ve yağ bazlı olan tatlılar olmadan kuru bisküvi olduğunu.

Yeni başlayanlar için ipuçları

mastik ile pasta kapağı nasıl: gıda ürünleri dekorasyon Çoğu ev kadınları tek bir sorum var. Bu nedenle, ana önerileri daha da dikkate alınacaktır.

Modelleme ve dikişli: 1. kütle iki çeşit olduğu unutulmamalıdır. İlk rakamlar modelleme için tasarlanmış, ancak ürünü doldurmak da mümkündür ve daha evrenseldir edilir. İkinci sadece kendi amacı için kullanılır. O yeterince esnek ve yumuşak, kuru değildir ve buzdolabında damla kapsamına değil, aynı zamanda avantajları vardır.
bir üs olarak 2. o "ıslak" kek, yani sünger veya tereyağı krem değil alınması tavsiye edilir.
olabilir özel krem tabaka kullanıldığında diğer tatlılar için: 3.
- yoğunlaştırılmış süt kaynatıldı;
- çikolata Ganache;
- Yağlı krem yoğunlaştırılmış süt ile;
- badem ezmesi bir tabakası.
yüzey pürüzsüz hale getirmek amacıyla 4. uygulanabilir çelik bıçak sıcak suya batırılmış.
ideal bir kaplama kütlesi için 5. 2-3 mm dışarı alınır. bunu iyi öğrenmek isteyenler, servise uğramak daha iyidir. ile sarılmış ince olan Pastalar deforme olması ve estetik kaybedebilir.
materyal sertleşmeye başlar 6. takdirde, mikrodalga durum, küçük ısıtma bunu düzeltmek mümkündür.
7. her zamanki gibi kat izni muhtemeldir yüzden, silindirli özel bıçak kesici kullanmak en iyisidir, güzel kenarlarını kırpmak için.
dolgu kazara kırılırsa, 8. biraz geniş bir fırça alın kapak ve hafifçe kırmak için su ile nemlendirmek için gereklidir.
(1: 1) 9. Kaplama çözeltisi kendisine ait parlaklığı votka ve bal yağlamak yapmak için, İçki bunun üzerine aşınmaya ve parlayacak.
Eğer mastik ile pasta kapağı nasıl öğrendiğinizde 10. bakıldığında bitmiş ürünün değil, buzdolabında, serin bir yerde saklanır unutmamak gerekir.
11. kullanımı biraz daha iyi bir tatlı vermek için bir istek vardır Eğer jel renkleri. Onlar yapı kaybetmeden istenen rengi elde etmenize yardımcı heykel için ağırlığını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.