Ev ve AileAksesuarlar

Lamba konut ve toplumsal hizmetler - açık aydınlatma için en iyi seçim

Geceleri sokağa gidiyor, biz gerçekten yolu aydınlatmada ışıkları düşünmek yok. Önemli olan - bu ışık olduğunu. Bu arada, insanlar için doğrudan sokak aydınlatma, seçimi düzgün çalışmasını sağlamak konularında yer alan demirbaşlar tipine çok önemli bir noktaya -.

Lamba konut ve toplumsal hizmetler - Randevu

dış mekan aydınlatması - Özetle, lambanın amacı olarak tanımlanır. sokak, avlu, parkı: İşte o herhangi bir alanı aydınlatabilir. çeşitli modeller ile, bir süs ve daha fazlası gibi görev yapacak en iyi seçeneği seçebilirsiniz.

Lamba konut ve toplumsal hizmetler - versiyonları

Sokak aydınlatma, bu konsol cihazların desteğine sabitleme türü ile. Bu dikey desteklere 70-75 derecelik bir açıda bir destek gövdesi ve yardımcı eşyalar monte edilir üst bombeleme, torshernyh aksine,. Lambaların Konut farklı modelleri (diğerlerine göre) küçük oval acımasız, neredeyse kübik için (HCS 06) (HCS 77 "Elf PP", HCS 28) dan şekli farklıdır. - "Selena" HCS HCS 19 ve 24: küre şeklinde bir cisim var. yabancı uzay aracının forma modeli "Alfa" olgusu. Ancak en önemlisi - bir formda bulunabilir ve bu balast (PRA) ve reflektör formları gibi, kapağa (27 veya 40 mm), çapına göre içeriği, belirli lambaları ve buna uygun olarak, daha fazla veya daha az olarak ayarlanmalıdır farklı güce sahip yükseklik.

Maksimum güç tüketimi, 400 Watt ve minimum - - 70 watt HUS lamba olabilir. Konut malzemesi - metal aşınmaya dirençli kaplama ya da ısıya dayanıklı darbeye dayanıklı plastik. Malzeme güvenlik camı - Aydınlatma polikarbonat.

HCS lamba - lamba tipi

onu en iyi performans için, ve ışık oluşturulur çünkü lamba, özellikle dikkat çekicidir. Bizim durumumuzda sodyum deşarj lambaları (HPS). aydınlatma ünitesinin tipine bağlı olarak farklı güç uygulamak DNAT. Örneğin HCS 250 40 mm çapında ve 250 watt lamba kapak ile donatılmış olmalıdır lamba. cıva aynı güç tüketimi sodyum ile daha büyük bir ışık seviyesini verir aslında oluşur önce sodyum deşarj lambaları Advantage. Enerji verimliliği belediye işletmelerin dış aydınlatma ağı hizmet veren bu nedenle endişe, seçme fikstürler HCS tercih ederim. Buna ek olarak, karanlıkta görme için rahat lambaların sıcak turuncu parıltı. Sürücüler şekilde aydınlatılmış bir yolda gitmek demek, bu çok uygundur.

kullanımdaki lamba HCS 150 topraklarında ise kiracı çok memnunuz: Bütün bahçesinde mükemmel görünür, ancak pencere ampuller gece clubbing en rahatsız edici değildir. Nasıl mesafe içine portakal ışıkların zincirini gece şehir kaçan süslemeleri!

Sonuç

Yukarıdaki tüm avantajlara ilave olarak, HCS eşyalar, güvenilir ve kullanımı kolaydır. Yeter uzun ömür ve bu cihazların optimum maliyet nedeni uzmanları seçimi dış aydınlatma ağlarının iyi çalışmasını sağlamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.