OtomobilArabalar

Akım aynaları nelerdir?

Modern araç ulaşım sadece bir araç değil. Yenilikçi teknolojiler şimdiye kadar şimdi arabalar radyo, teyp ya da DVD-oynatıcı sadece ile donatılmış olduğunu gelişmiş var. Üreticiler maksimum araba donatmak için çaba: GPS navigasyoncumuzu DVR, radar dedektörü ... Tek kelimeyle - konfor - Modern arabalarda araba rahat kontrolünü yapmak ve binmek Bin bir küçük şeyler var.

Çok fonksiyonlu aynalar

Bugün, hiç kimse bir kamera ve bir monitör ile aynanın şaşıracaksınız. Çoğu zaman dikiz aynasından gömülü bir "gadget" üreticinin her türlü. Özel bir monitörde yayın kamerayı kapsayan tüm bölge, (en sık kullanılan LCD monitörler dokunmatik panel). Genellikle dikiz aynasından navigasyon ve DVR olarak eklenir. Birkaç kullanışlı cihazlar inşa edilir modelleri de vardır.

Elbette bu evrensel aynalar - ucuz değil bir şey. Bazen bir tek işlevli aynalar için bütçe seçeneği olarak aynı miktarda mal olabilir dikiz aynasına DVR'ye. Yani birçok özellik ile bir ayna satın ucuza ayrı birden fazla cihaz satın almaktan daha her halükarda çıkacak unutmayın.

DVR ile dikiz aynası. Kullanım nedir?

DVR arka aynaya arabanın etrafında oluyor filme şeyi yaptı. Geleneksel DVR olduğu gibi, bu cihaz tartışmalı acil durumlarda yardımcı olabilir. Böyle aynaların Bazı modellerde araba açılmaz bile çalıştırılabilir. Yaklaşık bir buçuk saat - Kontak kapalı olan kayıt Video çok uzun değil yapılacaktır. Ancak, yine de güvenlik aracının garantisi verecektir. Yani bu tür gelişmiş dikiz aynası tek araba daha rahat çalışması yapmak değil, aynı zamanda güvenliği özen olmayacaktır.

gezgin ve "Radar" ile aynalar

arabada yeri doldurulamaz bir şey - O GPS Navigator diyemeyiz. Yabancı bir şehirde seyahat ederken Ancak genellikle bu yararlı cihaz, örneğin, çok yararlıdır. Bu nedenle, seyrüsefer daha üreticileri dikiz aynası içine yerleştirildi. Uygulamada görüldüğü gibi, çok uygundur.

Bu "Radar" veya radar dedektörleri sözde da oldukça yaygındır. Onların fonksiyonu elinde hızını ölçmek radarlar ile Devletin trafik polisleri yaklaşan sürücüsünü önceden uyarmaktır. KAPALI durumda bir "radar dedektörü" normal dikiz aynası gibi görünüyor ve radar tahmini konum ekranda görüntülendiğinde. Bazen bu tür Çorbası sorunu çok doğru veri ve hatta açıkçası yanlış olmadığını belirtmek gerekir. Eğer polihachit Ama isterseniz, yine de, hata yapar ve arabanız için böyle bir cihaz satın almak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.