ÇirkinlikInşaat

Termal hesaplama. Neden yazlık sahibini gerekiyor

iş profesyonelleri - Bunu tam Termal hesaplama söyleyebiliriz. istenirse Ama matematik ve fizik ile arkadaş omuzlarında bir kafa, olan herkes ele alınabilir. Hesaplama için bazı temel parametreleri bilmek gerekir - şimdi araştırılıyor odası, hacmini; bina içinde muhafaza edilmelidir istenen sıcaklık, ve alan sokakta düşük sıcaklık. Profesyonel dizinler, formül düzeltme faktörleri alınan termal özelliklerini, - Buna ek olarak, bu özel bilgi ve gerektirir.

Termal hesaplama yapılmış iki ana nedeni vardır. yazlık için ısıtma sisteminin bir tasarım ve montaj olduğunda İlk olarak, bu gibi bir hesaplama gerekmektedir. Bu durumda, veriler bir taraftan dondurma kiracı zorlamaz, doğru büyüklükte ısıtma kazanı, seçmenize yardımcı olacak, diğer yandan, çok fazla güç olmayacaktır. Ben kazanın aşırı güç sadece satın alırken ödeme yapmış ama aynı zamanda daha pahalı bir işlemdir olmadığını hatırlatmama gerek var?

İkinci sebep - ısıtma sistemi tam kapasite ile çalıştığını rağmen, evde neden soğuk kurmak için bir zorunluluktur. Başka bir deyişle, Termal dış duvarları ve evde termo ileri inceleme hesaplama kaybının olası kaynağını yüklemektir ısı enerjisinin. Bu hizmet özel ekipman ile bir enerji yapılır denetim ve elektrik mühendisi olarak adlandırılır. Termal olarak adlandırılan alet, görsel olarak radyasyon olduğu yerde tam olarak bu yapı, bir kaybı vardır saptayın. Termal ekranda münferit tasarım elemanları farklı renkte boyanmaktadır. Ve renk soğuk, daha az enerji ortama yayılır.

En kötü şey istenilen seviyeye termal ve teknik parametreler getirmek, üretmek için işe yaradığını gösterebilir "termos", rolü ile başa çıkmak için duvarın ayrıntılı Termal hesaplama. (Örneğin, eski ahşap modası geçmiş öğeleri yerine, iç veya dış - Kural olarak, ek yalıtım bahsediyoruz pencere çerçeveleri daha iyi yalıtım performansı ile plastik pencereler). tekrar test taşınan bu işleri yürüten sonra beklenen sonuç elde edilir onaylamak için.

İlk versiyonda Termal hesaplama diğeri için uzmanlar tarafından yapılır tasarlama aşamasında evini. Ve müşteri bile değil nasıl detaylarda sıklıkla Arabistan'dan ve kim tarafından yapılır. gelecek sahibi bir ev inşa etmek belgelerine teslim etmeye hazır alır ve ev rahat ve konforlu çıkıyor.

müşteriye ikinci versiyonda enerji denetim hizmetleri sağlamak ve ısıtma için işletim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olacaktır uzmanlar için bakmak gerekiyor. Bu durumda, müşteri düzgün görev vasisi formüle etmek amacıyla, işin özü hakkında sadece genel bir fikir sahibi olmak da yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.