SeyahatYol tarifi

Metro istasyonu "Sparrow Hills" - harika ve eşsiz bir yer sermayesi

metro istasyonu "Serçe Hills" ... Belki de bu nakil ünitesi kadar Rus sermayesi ötesine bilinir. Neden? Birkaç olabilir. Birisi için o çocukluk anıları ile bağlantılı, ama buradaki biri gözlem katının yüzeyinde açık romantik sahne, işaret edilmektedir.

Bölüm 1. metro istasyonu "Serçe Hills". genel açıklama

At Sokolniki çizgisi "spor" ve "Üniversite" yer istasyonu "Serçe Hills" arasında Moskova metro şehir. Kuzey kısmı Orta Kaymakamlığına atıfta bulunarak, Khamovniki'deki gider. istasyonun Güneyde Moskova Güney Batı İdari Bölgesi aittir Ramenskoye ve Gagarin ilçesinde Batı İdari Bölgesi, bitişiktir.

ilk istasyon adı - "Lenin Hills". O değiştirildi 12 Mayıs 1999 yılına kadar sürdü. Şimdi burası tarihsel ünlü Sparrow Hills almıştır,

Bildiğiniz gibi, oldukça benzersiz bir yerdir Rusya Moskova başkentidir. Metro istasyonu "Serçe Hills", sırayla, aynı zamanda çağdaş bir tasarıma sahiptir. Bu köprünün desteği ve beyaz ve yeşil mermerden yapılmış bir duvar ile dekore edilmiştir. Yolcular zemininde yürümek metlahskoy fayans. Duvarlar yolları katı cama tamamen şeffaf teşekkürler. Yolcular Moskova Nehri ve Sparrow Hills, Bilimler Akademisi ve Büyük Sports Arena Luzhniki yeni binasının manzarayı.

İstasyon Görevli memur orijinal kaptan köprüsü oturur.

istasyonun açık kısmı diğerlerine kıyasla en büyüğüdür. Birçok metre koridorları uzunluğu ve merkezi salonu 284 olarak.

Bölüm 2. metro istasyonu "Serçe Hills". Binanın Tarihçesi

12 Ocak 1959 tarihinde "Serçe Hills" tarih başladı. Başlangıçta, istasyonun küresel inşaat nehir altında bir tünel inşaatı ile planlandı. O zamanlar planlarını değiştirmek zorunda kaldı Ama proje çok pahalı idi. Biz alt kademedeki köprüde istasyonu inşa etmeye karar verdi. En arabaların hareketine verildi. Köprü hızla inşa edildi. Tüm çalışmalar 15 ay sürdü ve tam 1958 tarafından tamamladı. acele Uluslararası Gençlik Festivali yaklaşıyor, çünkü kazara değildi. Çok hızlı inşaat en dayanıklı olduğu ortaya çıktı. Metal direkleri değiştirilmesi ucuz beton pek çok soruna neden oldu. Kış yapı, suyun donma noktasını düşüren ve böylece mümkün beton tuzu çalışan zorunlu eklenmesi. Ama bu yapıların bir başka korozyona yol açtı. Zaten 1959 yılında metro istasyonu "Serçe Hills" tam bir kapatma yoktu. En güçlü Temmuz yağış tavan çökmeye başladı gerçeğine yol açtı. Plakalar çatlaklar görünmeye başladı istasyon yalnızca bir kez yeniden yapılanma için kapatıldı.

Ekim 1983 yılında yolculara sınırlıydı ve üç yıl sonra bile tren gitmedi. İstasyon, yeni köprü üzerinde tur yaparken uzun ömürlü destek üzerinde duran.

Yeniden uzun 19 yıldır ertelendi. Bu ülkede tarihsel olaylar nedeniyle. 14 Aralık 2002 istasyon yeniden doğdu.

Bölüm 3. metro istasyonu "Serçe Hills". karakteristik özellikleri

"Sparrow Hills" ile iki ziyaret etmek mümkündür Moskova Nehri bankalar. Bir çözüm St Andrew Vorobyevsky ve bentler, inmek için yolcu izin veren ikinci - Luzhnetskaya üzerinde, hem de sermayenin çok önemli bir dönüm noktası olduğunu spor kompleksi "Luzhniki" na. İşte 1980 olimpiyatlarına idi. Bu en büyük Rus spor alanları biridir.

Park "Serçe Hills" de yolcular istasyonu karşılamaktadır. Birkaç tur güzergahı bulunmaktadır. Gözde mekan tek başına veya bir ekip yiyebilirsiniz.

mesire herkes boyunca bir yürüyüş sırasında görmek mümkün olacak Andrew Manastırı'nı, Trinity Kilisesi.

Kayda değer istasyonundan bir çıkış vardır üzerinde gözlem güverte vardır. Bu filmi çekmek için sık sık. Mutlu gelin ve damat, sermayenin misafirler ve halk bir yürüyüşe ve bu harika yerin güzelliği zevk buraya gelmek ister.

"Vorobyovy Gory metro istasyonu ... ne? Nerede o? "- bu sorular, belki de çok sık Moskova'da duyulabilir. Neden? Evet, insanların değil hatta yüzlerce ancak binlerce acele günlük olarak çok popüler bir yerdir çünkü. Kayıp alın veya kaybetmek, sadece gerçekçi - insanlar akışını kesinlikle Rus başkentinin en popüler yerlerinden biri getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.