HobiDikiş

Kağıttan Basit ve çok güzel uçaklar

Daha fazla insan dikiş başvurmak. Bugün hoşunuza kendi ellerinizle yapabilir ve bir vitrinde daha iyi bakacağız. Popüler origami - aynı zamanda insan geliştiren olağanüstü ilginç bir iş. En kolay el sanatları biri kağıt uçaktan kabul edilir. Muhtemelen hayatımda herkes kağıt el sanatları yapıyordu. Çocuklarda, uçaklar ve gemiler çocuk sadece bir keyif en favori oyuncakları kabul edilir ve onlara kendi ellerini yapmak vardır.

kağıttan Uçaklar beş aşamada yaptı. Bunu yapmak için, levha ve kalem lazım. En iyi şey onların gelişmesine katkıda bulunacak çocuklu el sanatları yapmak ve veliler adına etmek - sevgi ve ilgi tezahürü. müthiş bir uçağı pişirmek için, bazen karton kullanın. Böyle bir malzemeden biraz daha zor modelleri yapmak, ancak daha uzun bir süre boyunca devam edecektir. Kağıdın Uçak boyalar süslemek ya da sadece renkli kağıt kullanabilirsiniz. Sen origami tekniğindeki bir hatıra yapabilir, ancak tamamen eşsiz ve güzel bir sonuç verir daha karmaşık teknikleri kullanabilirsiniz.

Kağıdın düzlemi gerçekten basit olun. uçabileceğini böylece ile başlamak için, el sanatları yay ile çalışmak gerekir, yani bunu daha da güçlendirmek. bir kağıt almak ve ikiye katlayın. Ortada bir yan virajda Köşeler, (açık zarf andıracak uçağa, burun almak için). Daha sonra, bir kalem, bir üçgen ve fazla kağıt çekmek ters yöne katlayın. Bu akut üçgen olması gerekiyordu sonra nazik uçuş figürleri küçük viraj acil ihtiyaçtır. Elde edilen kağıt uçak sağ kanat sol daha büyük olan bükerek, örneğin, düzensiz ve hatalar uçuş ise hatalı kıvırmak, kanatlar ya da aşırı olabilir. Her şey simetrik olmalıdır. Son adımda yarı düzlem ve elde edilen yayılma kanatları katlanması etmektir. Bu aslında iyi yapılmış origami uçaklar var.

Temel algoritma sonra biraz daha karmaşık el sanatları yapmaya deneyebilirsiniz öğrenin. Sonuçta, aslında, uçakların tipleri çok ve onlar virajlarda sayısı ve kağıt ile operasyonların çeşitli yalnızca farklıdır. el sanatları üretimi için farklı model, renk ve teknikler vardır. Bunlar desenli veya künt burun ya da üçgen ile, çizgili alabilirsiniz. Ve aynı zamanda özgün bir kanat kalıbı ya da bileşim "çatı" uçak almak bükerek mümkündür.

Neyse ki, ne istersen bulmak ve mutlu olmak ve onu evladım nasıl yapılır göstermek için öğrenebilir videolar, kılavuzları, kitaplar, çeşitli dolu şimdi. bir kağıt itibaren, bir sanat eseri oluşturabilir. Eğer (gerçekten çok güzel olan) origami yapmayı öğrenmek istiyorsanız, o ve hatta resimlerle ayrıntılı olarak her adımı açıklayan bir özel koleksiyonlarını, satın almak daha iyidir. Uçakta ile başlayarak, bu harika bir vazo olabilir kağıttan çiçek. Bir çocuk hayvanları, çiçekler ve diğer rakamlar yapmak ilginç olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.