KariyerKariyer yönetimi

Meslektaşları aptal düşünün 13 işaretler

Herkes iş yerinde saygı istiyor. Ancak bazen, ne yazık ki farklı elde edilir. Personelin bir bütün takım donuk dikkate alınması gereken başlar ve buna göre ona davranır zaman durumlar vardır. Tabii ki, kimse yerinde böyle bir insan olmak istiyor. Ancak, çeşitli nedenlerle, neredeyse herkesle olabilir. Ve o takım kötü ve uygunsuz kişiden oluşmaktadır olur, her zaman bizim suçumuz değil. Size arkadaşları aptal düşünün göstermektedir işaretler getirmek.

Hep iddia Are

Bazı insanlar sadece başkaları ile barışık olamaz. Eğer sürekli meslektaşları ile çatışmalar içine her an giriyoruz düşünürseniz Ancak, kötü bir işarettir. Bazı personelin mısın kolay av görerek, seninle kavga olabilir, onların entelektüel üstünlük kanıtlama, baskılayabilir. Bu çatışmalar daha agresif hale geliyor Ancak, alarmı çalmaya başlamalı.

Bunlar kısa ve alay dolu

Şüphesiz Sözcüğün Sadece bir kısımdan oluşur, mesaj almak istemem: örnek «k» yerine zaten kısa «Tamam» arasında. uzmanlardan oluşan bir sayı tuhaf insanların bu şekilde kısa mesaj alıcısına ait istihbarat hafife inanıyoruz. Yani meslektaşlarının cevaplar son derece kısa veya alay dolu ne olur, o zaman muhtemelen dar görüşlü birisiniz.

Kaba işaret dili

Bir hor gülümseme, bakıyorum, gülümseme, gözleri yuvarlayarak - tavırları size saygı layık bir adamsın dışında iş arkadaşlarınız neredeyse açıkça, seninle alay belirtmek gibi.

Onlar seni görmezden

meslektaşları aptal düşünün, söz danışmak ve sizinle mevcut projelerin detaylarını tartışacağız olası değildir. Belirli bir konuda herhangi bir açıklama ya görüşünü yapmaya karar verirseniz, o zaman sözlerini dinlemek, ve dikkat etmeden ayrılmak muhtemeldir.

Onlar sizin gülerler

Sen şaka yapmaya çalışmıyoruz bile, iş arkadaşlarınız kahkaha serpin fark? Sen alay düzenli tabidir? Muhtemelen, personel espri anlayışını takdir ediyorum. Ancak, sadece alay hale gelebilir.

Onlar başarınız şaşırmaktadırlar

Bazı görevdeki başarı ya zaferini kutlayan olsun akranlarının tepkisi nedir? Çalışanlar içtenlikle kutluyorum veya şok ve dehşete bakmak? senin durum acilse İkinci seçenek, kesinlikle takımda gerçekten yeteneklerini takdir etmiyor. Çalışanlar Eğer bazı başarılar elde ettik sürpriz olabilir nedeni budur.

Onlar sizden yardım istemek asla

Bu ciddi bir işarettir. Düzenli bunu yeteneklerinin değerli, daha sonra meslektaşları kesinlikle çok düşük görüş olabileceğini olduğuna emin olsa bile yardım teklifini reddederse. Onlar muhtemelen sadece durumu kötüleştirebilir ve her şeyi bozabilir inanıyoruz.

Sana yardım reddetme

Sen yardım istemek, ama kimse cevap? Belki arkadaşları meşgul ya da sadece görmezden. Ayrıca, sorunun çok aptal onlara görünebilir veya sadece onun değerli vakit geçirmek için.

Kendini küçümsüyorsun

Bu bir kısır döngü. Eğer kendi yetenekleri konusunda şüpheniz varsa, o zaman başkaları farklı bir görünüm geliştirecektir olası değildir. meslektaşları aptalsın dikkate alacaktır eğer bu durumda, şaşırmayın. Bu nedenle, bir şey meslektaşlarının seviyesine kadar olmadığını hissetseniz bile, özgüven göstermek için en azından başlar. Yani meslektaşlarının gözünde bir avantaj olsun.

Onların etkileyici yetenekleri hakkında çok konuşmak

Kendini olduğundan fazla yapmayın. Her şeyden önce, düşük IQ olması diğer insanların gözünde aptal bakmak gerek yoktur. Eğer yeterince yeteneklerini algıladıkları yoksa, arkadaşları çok çabuk değiştirilir. Bu durumda, yalnızca aptal yerine geçer, ama bir palavracı değil.

Sık sık iş yerinde faul dil kullandı

Bazen her birimizin yemin gerekir. Ancak, düzenli olarak, bu tür davranış er ya da geç kendilerinden Meslektaşlarınızı çekilmeye başlayacak.

Sen aptal görünmek korkuyorlar

Genellikle Biz yetersiz bakmak ve bu nedenle iş arkadaşları veya üstlerinden gelen yardım veya yardım istemezler korkuyorlar. Bununla birlikte, bu yanlış davranış. Bunun kanıtı, Harvard Business School'da bir çalışmanın sonuçlarıdır. Onlara göre, insanlar genellikle her şeyi kendiniz yapmak deneyin olanlara göre daha yetkin kabul tavsiye arayan. Yani soru sormak ve yardım istemeye çekinmeyin. Emin Meslektaşların istihbarat takdir ve büyümeyi arzu edecektir için.

Sürekli yalan

Bazı insanlar doğa yalancılar tarafından bulunmaktadır. Ancak, bazen hepimiz bir veya iki kez biraz gerçeği süslemek hatta iş yerinde bir şey hayal etmek gerekir. Eğer düzenli olarak iş arkadaşlarınızın size karşı dürüst olmadığını hissediyorum Ancak, bu kötü bir işaret. Aksine, onlar nerede yalan anlayacak kadar akıllı olduklarını düşünüyorum, ve gerçeği yatıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.