SağlıkMüstahzarlar

Öksürük şurubu "Flyuditek": talimat, analog ve yorumlar

Öksürük - Bu is biri tatsız belirtiler olduğunu eşlik soğuk algınlığı. Sebep olduğu bu refleks spazm ait bronşlar. Bu, üretken ya da kuru bir olabilir. öksürük önleyiciler kullanımını içeren tek tek tedavi seçilen her bir durumda, ekspektoranlar mukoloticheskih veya bileşimler. İkinci üzerinde daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır. ilaçların listesi Şurubu "Flyuditek" Öksürük mı.

ürün özellikleri

Nasıl öksürük şurubu tarif? "Flyuditek" isimli kullanılabilir iki farklı formlar: çocuk ve yetişkin. iki ilacın etken maddesi karbotsistein olup. 5. ilaçlar tat ve renk Özellikleri - Çocuklarda ilaç 100 mililitre başına ve yetişkinlikte temel maddenin 2 gram içerir. Şurup "Flyuditek" öksürük için çocuk babasıdır muz aroması ve parlak turuncu renk. İlaç, yetişkinlere yönelik yeşil ve karamel koku vurgulanır. 125 mililitre hacminde ilaç üretildi. Bu is değer para ortalama bir 450 ruble, bakılmaksızın başlangıç dozajı.

bir karton olarak, şurup bir şişe yanı sıra bir ölçme fincan veya kaşık bulabilirsiniz. kullanma talimatlarını takılır ilacın her birim için emin olun. İlaç kullanmadan önce onu inceleyin. kontrendikasyonlar ve yan etkileri şans özellikle dikkat edin. tedavi ile ilgili sorular varsa, doktorunuza danışın.

İlacın eylem

Şurup "Flyuditek" öksürük güçlü mukolitik ve anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. O ilk dozdan sonra 2-3 saat çalışması başlar. İlaç, enzimleri bronşların mukoza yüzeylerinin aktive mukus esnekliğinin seyreltme, yumuşak ve doğal deşarjı katkıda yükler. Bütün bu yumuşak ve hafif öksürük ve balgam balgam şeklinde hasta tarafından hissedilir.

İlacın, anti-enflamatuar etkisi zarar epitelyumunun yenilenmesi kaynaklanmaktadır. Şurup "Flyuditek" öksürük geri yüklemeler salgısı özel ve özel olmayan bağışıklık savunma mekanizması. Tıp eserleri için 8 saat. Bu süre boyunca çekildiğini başlar. rehberinde tavsiye gibi, günde bir kereden fazla ilaç almak bu nedenle tavsiye edilir, ve 2-3.

Endikasyonları ve sınırlamalar

Genellikle tüketiciler soruyor, "Flyuditek" (şurup) Herhangi öksürük ile alınmalıdır? Bu ilaç araştırmasının ardından bir doktor atanır rezervasyon yaptırmak gerekir. Bağlı üzerine tipi öksürük doktor mayıs tavsiye ek ilaçlar Will'di tamamlayıcısı etkisi "Flyuditeka". : Şurup, akut ve kronik alt solunum yolu hastalıklarında kullanılması tavsiye edilir bronşit, soluk borusu, larinjit, pnömoni ve diğerleri. Üst solunum sisteminde meydana gelen enfeksiyon süreçlerinin reçetelerin. Bir önkoşul balgam (rinit, adenoidler, sinüzit) ekspektorasyonuna zahmetli edilecek. (Çocuklar ve yetişkinler için) Öksürük şurubu "Flyuditek" örneğin, bir kaç gün bronkoskopi öncesi, vücutta tanısal girişim öncesinde tavsiye edilir. Profilaktik yönetim çıkan anket verilerinin doğruluğunu artırır.

Ilaç mevcuttur.Dairemiz kontrendikasyonlar. Gerektiği zaman ödemeli dikkat. ilaç doktor tarafından reçete bile, talimat okuyun. bileşenlerinden (opsiyonel) için olası bir alerjisi olan kullanım mukolitik şurup kontrendikedir. Do not reçete ilaç kronik glomerülonefrit, kronik gastrit ve mide ülseri. İlaç 15 yaşından küçük hastalarda kullanmayın yetişkinler için tasarlanmıştır. Çocuk Öksürük şurubu ( "Flyuditek") talimat 2 yıla kadar kullanılması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç tabanlı karbotsisteina tedavisi için kontrendike.

Şurup "Flyuditek" öksürük: talimat

İlaç üzerine 10 gün almak tavsiye edilir. belirli bir süre sonra daha iyi hissetmiyorum, varsa hastalığın belirtileri artmaktadır olarak, o zaman bir doktora danışmak gereklidir. yemekten tamamlanmasından sonra yeme ya da 2 önce 1 saat boyunca ilaç almalıdır. Gerekirse, (genellikle bu durum çocuklar için yerine getirilir) küçük bir su miktarı ile ilaç karıştırmak için izin verdi.

 • Çocuklar "Flyuditek" öksürük iki kez 5 mL 2 yıl ila çocuk vermek Syrup. 5 yıl sonra Tedavi üç uygulamada bölünmüştür 15 mililitre günlük doz gerçekleştirdi.
 • Yetişkin tıp 15 yıl atanır. Geceleri 15 mililitre üç doz üretti.

Sağlanan ölçüm kabı her forma ilacı kullanmanın rahatlığı için. Kullanım bunun için engellediği için şurup aşırı doz. Çocuk tıp yetişkin hastalar için kullanmak caizdir, fakat durumda bireysel olarak ilacın doğru dozu hesaplamak için gereklidir. Dikkatini için Gerçek şu ki şurubu yapılmamalı Açılan için yetişkin çocuk 15 yaş (hatta ile doz azaltma).

diğer talimatlar

 • antitusif kompozisyonlar ile birlikte ilaç "Flyuditek" almayın. Bu şekilde sadece sağlık kötüleşecek ters etki alabilirsiniz.
 • Lütfen not bir süspansiyon için çocuklar ve yetişkinler bulunan şeker. diyabetli hastalar bunu dikkate almak ve gerekirse bir doktora danışmalısınız.
 • ilaç "Flyuditek" kortikosteroid ve anti-bakteriyel ilaç etkisini yükseltmek için.
 • ilaç reaksiyonu hızı, taşıma yönetimi ve doğurganlık olasılığını etkilemez.

Şurup "Flyuditek" öksürük: yorumlar

tıpla ilgili Görüşler çoğunlukla iyi oluşur. Tüketiciler şurup kullanmak keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Aksine birçok diğer ilaçlar bu olmuyorsa neden kusma refleksi. Süspansiyon hoş tat ve ilginç bir renkte olduğu gibi tıp mükemmel çocukları algılamaktadır.

Tedavinin ilk gününde fark olumlu etkisi olur. Öksürük şurubu "Flyuditek" hızlı balgam liquefies ve bir deşarj sürecini hızlandırmak. provoke bir hafif öksürük içinde patolojiler arasında alt bölümleri arasında solunum sistemi hangi mukus gelir dışarı. Hastalar bol bir ayırma memeleri ve nefes normalleşmesi göre, üst solunum sistemi enfeksiyonları ilaç ile muamele edilmiştir. Terapötik kullanım ortalama süresi bir haftadır. Nadiren fazla 7 gün boyunca ilaç kullanmak zorunda.

bir aktif maddeye dayalı mutlak analogları

(Çocuklar için) öksürük şurubu "Flyuditek" olumlu yorumlar var olmasına rağmen, bazen değiştirilmesi gerekmektedir. İlaç Yaşları iki yıldan az olduğu çocuklar için uygun değildir. diğer aktif maddelere intolerans varsa durum olmalı, diğer yandan şurubu değiştirin. İlaç analogları "Flyuditek" ama ana bileşeni aynı olduğu takdirde, bağımsız olarak seçilebilir. Böyle böyle devam "Mukosol", "Mucodyne", "Libeksin", "Bronhobos" ve karbotsisteina mevcut ilaçların temelinde. Hepsi eczanelerde OTC satılmaktadır. Dikkatle okuma talimatlar önce uygulamadan herhangi birinin Yukarıda & demektir. şurup "Flyuditek" bağlı olduğu Özet olarak, analogları için uygun değildir.

Aynı etkiye sahip ilaçlar, ancak başka bir bileşen: geçerli bir listesi

Modern farmakoloji benzerlerini, jenerik ve yedek çeşitli doludur. Bu şurup "Flyuditek" ile benzer bir etkiye sahiptir, ancak bileşimin, kullanım yöntemi, yaş kısıtlamalar farklı olabilir. Eğer tedavi sırasında bir döküntü, kaşıntı, kurdeşen şeklinde bir alerji geliştirdi eğer Tercih alternatif yollarla verilmelidir. Yan etkisi olabilmesidir tezahür içinde biçimi bulantı, kusma, ishal ve mide kanaması. "Flyuditek" Bu nedenle ilaç ülser uygulama için tavsiye edilmez. Ayrıca, şurup, merkezi sinir sistemindeki bozuklukların provoke edebilir, ancak bu nadirdir. Bunlar zayıflık, baş ağrısı, genel kırgınlık ortaya.

Aşağıdaki araçlar olabilir başka etken maddeler göre ilaç yerine:

 • Ambroksol ( "Mucosolvan®", "Ambrobene");
 • asetilsistein ( "ACC");
 • Bromheksin ( "Bronhosan");
 • guaifenesin ( "Tussin");
 • duran varlıklar ( "Gedeliks", "Doktor Anne").

Böyle ilaçlar ve replasman tedavisi doktor tarafından reçete edilmelidir. Ancak bu durumda tedavi seçimi doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

yerine bir sonuca ait

Bir zayıflatıcı öksürük muzdarip, o zaman mutlaka tedavi edilmelidir. semptomlar kendi başlarına yapılacak beklemeyin. kendi sağlığı için ihmalkar tutum ciddi komplikasyonlara dolu görüntülere olabilir. Öksürük şurubu "Flyuditek" doktorlar belirli bir süre için hastanın yaşı uygun olarak reçete. Eğer en uç arasında elbette işaretler arasında hastalık devam doktor genellikle değişiklik ilaç üzerinde yaptığı meslektaşı. karbotsistein atın uzun süre önerilmez. Alkış ve tedavi sadece kanıtlanmış profesyoneller!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.