BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Puja'da işler nasıl atılır ("Dota 2")?

Puja'daki şeyler ("Dota 2") oyuncular arasında özellikle takdir ediliyor, çünkü diğer karakterler için diğer birçok öğeyle karşılaştırıldığında oldukça zordur. Özellikle, bu kahramanın üzerindeki şeylerin diğer karakterlerdeki şeylere oranla çok daha az düştüğü gerçeğini göz önüne almanız, onları daha zor bulmalarına neden oluyor.

Bununla birlikte, kasap hala oyunda en popüler karakterlerden biri olmaya devam ediyor ve Puja'daki ("Dota 2") şeylerin yeni başlayanlara ve deneyimli oyuncuların ilgisini çekmesi ile bağlantılı olarak.

İşler Puja'ya ne veriyor?

Diğer kahramanlarda olduğu gibi, Pudge'daki şeyler esas olarak karakterin görünümünü iyileştirmek için elendiler. Başka bir deyişle, bu davada karakteristiklere veya benzeri herhangi bir şey için ikramiye yoktur. Puja'daki şeyler ("Dota 2") sadece kozmetik bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, aynı zamanda yüksek kaliteli setler veya parçalar alabiliyorsanız, belirli yeteneklerin animasyonunu değiştirebilirsiniz. Çoğu kişinin Puja'daki şeylerin adını ve şeylerin kendisini kanca animasyonunu düzeltmek ve daha renkli hale getirmek için arıyor olması gerçeğini belirtmek gerekir.

Vurun

Tabii ki, bu yöntem çok uzun ve son derece kasvetli bir eylemdir, başarısı ancak çok uzun bir süre sonra beklenebilir. Bununla birlikte, bu yöntem her şeyi özgürce ve ücretsiz olarak almak isteyen insanlar için en uygun seçenektir. Veya Puja'daki ("Dota 2") şeylerin önceliği yok olanlar için, sadece bir eklenti olarak ilginizi çekenler için.

Metodun kendisi, oyunun sonunda belirli şeyler düştüğünde düşen bir nesne sistemine dayanan standart bir rasgele. Böylece, oynanan her oyundan sonra, oyuncunun aynı anda belirli bir şeyi veya bir bütün seti verilir. Bu sistem tamamen oyunun süresi üzerine inşa edilmiştir unutulmamalıdır. Başka bir deyişle, fark yok, belli bir miktar kazandı ya da kaybetti.

Ayrıca bazı olaylar sırasında işleri yerinden oynatabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, pujadaki ücretsiz eşyaları mahvetmek zordur, bu nedenle en iyi sabırlı olması en iyisidir.

turnuvalar

Turnuva sırasında 100'den fazla insan oyunu izlemek durumunda katılımcılar Puja'da (DotA 2) mor veya diğer renklerde oldukça kaliteli malzemeler alabilirler. Bu durumda, bir şey, örneğin, Çifte Cinayet gibi belli bir olaydan sonra sağlanabilir.

Ayrıca, sandık açarak değerli eşyalar elde edilebilir, ancak bu seçenek tabii ki oyunda zaten belirli yatırımlar gerektirir.

En Değerli

Puja'daki tüm çeşitliliklerin arasında Dragonclaw Hook en çok arzu edilen ve en değerli olanıdır ancak Valve hızlı bir şekilde çökertme sisteminden çıkardı, bu yüzden bugün en iyi seçenek diğer oyuncuların satın almaktır. Bununla birlikte, her şeyin çok basit olduğunu düşünmeyin, çünkü gerçekte bu kancanın maliyeti 10 000 ila 12 000 ruble arasındadır.

Bildiğiniz gibi, 2013'ün yenilenmesinden sonra açılan sistemde çok sayıda farklı öğe ortaya çıktı; Dragonclaw Hook da dahil olmak üzere pek çok nadir öğenin kalitesi Mythical'dan Immortal'a geçti. Ancak, bu güncellemenin başlamasından sadece üç gün sonra Valve hala kararını iptal etmeyi ve bu maddeyi açılma sisteminden kaldırmaya karar verdi ve bu da bugüne kadar çok değerli oldu. Dolayısıyla Dragonclaw Hook, günümüzde yalnızca belirli bir oyuncu çemberi için mevcutken, bazı geleneksel yollarla elde etmek ya da oyunu gerçek parayla yatırmadan almak imkansızdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.