Entelektüel gelişimiAstroloji

Aries erkek: uyumluluk ve performans

Zodyak'ın en önemli temsilcilerinden biri Koç insandır. diğer işaretler ile uyumluluk çok zordur. Bu adam ilişkiye yaklaşımında kadınları etkiliyor. Çok soğuk veya çok ateşli olabilir. Koç aynı anda çok sayıda kişiye hitap edebilir ve başkalarına itici olması. İnsanların, bencillik ve şüphe talebiyle, cesaret, savurganlık, kendine güven birleştirir.

Koç bir erkek yüzden kim, paldır küldür aşka içine dalar! Biraz ilgi duygularını anında uyumluluk. O, bu kadın o tüm önceki hayatında aradığı tek olduğuna emin. cömertlik, bakımı, tutku doğa, nezaket ve mizaç: Ve sonra Koç olumlu nitelikleri gösterir.

kime bu erkeklere dikkat etmelidir? burç uyumluluğu öneren, görelim. Koç dürtüsel doğa olmadığından her kadının böyle bir adamla yaşamak mümkün olacak. o takıma kazandırmak ve onu yönendirmektir başlayana kadar onun işareti kadınla, o zamana kadar sabırlı olacak. Bir kadın bir lider olarak kendini gösterebilir keresinde o onların çifti tanıdığım hızlı skandalı memnun kaldı.

Boğa ile Birlik Koç - ortakları arasında sonsuz çatışma. Tepkisel erkek, kadın ve yavaş ama inatçı. Koç eşi etrafında sollama ve son sözü tutmaya çalışacaktır. Bayan da yavaş yavaş ama emin adımlarla bazen ihtiyacı olan yönde durum dönüm onun hedefe gider, daha akıllı olacaktır. Evlilik ilginç ve parlak.

Biz kolayca Koç adamı yakınsama herkesle daha da düşünün. İkizler ile uyumluluk çok yüksek değildir. Hava kadın arkadaşlarıyla iletişim kurmak için onun susuzluğunu dizginlemek Ama eğer, birlik iyi olacaktır. iki karakter arasındaki aşk yıldırım gibi yanıp sönen, ama bir anlamda korumak uzlaşmaya bunları gerektirir.

Koç ve Yengeç sorunlu arasındaki Evlilik. Kadın Kanser bu bakımdan eriyecektir, Koç mizaç test etmek isteyecektir. Ama ikisi de çok farklı karakterler. Adam kanser gibi böyle bir savunmasız bir yaratık korumaya devam etmek istiyorsa Birlik mümkündür.

Koç adam - dürtüsel doğa, yüzden diğer yangın Temsilcisi geçinmeye zor olacak - Lev. Sadece doğada bu hayvanlar kralı korku ve saygıdır. aile yaşamında, ellerinde önceliği Koç sürer. Uyumlu birlik bir kadının kendi "kraliyet" doğayı halledilmiş olur durumunda mümkündür. Bu evlilikte mutlaka Koç fon atın veya bir çift Motovsky alışkanlıkları Lionesses nedeniyle fonların sürekli bir sıkıntısı olduğunu.

kimden Koç adam uzak kalmak gerekir? Başak ile uyumluluk kesinlikle imkansızdır. Rasyonel kadın Başak bile bu adamla birlikte yaşamak nasıl düşünemiyorum. iki karakter arasında işbirliği sadece ortak yazarlık durumunda mümkündür.

Koç ve Terazi mükemmel bir birlik oluşturabilir. Bir kadın sıcaklığını ve evin güzelliği ve aile içinde bir liderlik rolü gerçekleştirmek için adam getirmek için sever. Ancak her iki ortağın çıkarlarına dikkat etmelidir. onlar "derin" nefes alabilir hale Terazi, birlik özgür hissetmek gerekiyor. Onların arka onları komuta çalışmıyorum sadık kadın kaplıyorsa Koç da bunu seviyorum.

mümkün Akrep Nikâh Koç. Ayrıca, aralarında çıkabilecek yalnızca iki duygular: aşk veya nefret. Koç Akrep tam senin doğan olacaksa, kadının seçtiği birine koşulsuz sadık olacaktır. Ve bir insan için en önemli şey.

Koç ve Yay - en iyi çift. ortaklar birbirini tamamlar gibi atmosfer, ahenk dolu. Bu iki arkadaşı, arkadaş, sevgili, onlar mükemmel bir uyum içinde yaşamaktadır.

Çok farklı Oğlak ile Koç. işaretler arasındaki ittifaklar nadirdir ve çoğunlukla boşanmayla sonuçlanıyor. yaşam belirtileri ise farklı bir ritim. Koç - hızlı ve hızlı, doğası gereği bir lider. Oğlak da kararlılıkla ile karakterizedir, ama hedefinize ulaşmak için kendi yolu vardır. kadın, o can sıkıcı itici Koç çok yavaş. Aynı hedefe doğru hareket ancak birbirlerinden bir farkla onu ulaşan rağmen.

Koç ve Kova iyi ittifak oluşturur. Ama hem küçük tavizler gerektirir. Koç Kova özgürlüğünü engelleyen olmamalıdır ve ikincisi kıskançlık eşi provoke olmayacaktır.

Koç Balık ile ittifak oluşturmak için gerekli değildir. Aksi takdirde, geçmiş yaşam kronik stres dönüşebilir. onun yumuşak Balık altında Koç podomnet. Ve onlar uzlaştırmak ve bireysellik unutmak için başka seçeneği ama nasıl var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.