BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Skyrim» SkyUI: moda, montaj, tavsiye ve yorumlar. Rusça "Skyrim" için SkyUI

Oyun dünyası TES çokluk ve çeşitlilik rağmen: Skyrim, PC sürümü için arayüz büyük bir eksi konsol sürümü, farklı değildir.

Hakkında «Skyrim» SkyUI kelime koymak

"Pavilion" olarak konuşulduğu adlandırılan Şirket Bethesda, özellikle oyunun PC versiyonu için oyun arayüzüne iyileştirmeler için, bir röportajda fikirlerini vaat uygulamak için hiç acele böyle Fallout, Call of Duty gibi hafif başyapıtlarından sebebiyet verdi ve kendi kesit vzaimoplagiate durdu projeler.

Modmeykerov Grubu beklemeye karar gökten kudret helvası için, ve küresel olaylar "Skyrim» SkyUI ışığı gördü. Komple işleme organizasyon araçlarının tüm sistemi uğramıştır.

 • Nesnelerin Kategorizasyonu yerine artık zamanki sıkıcı gri yazıtlardan bir simge olarak görüntülenir.
 • Yazma denekler ayrıca uygun etiketleri sağladı.
 • Yazı optimize edilmiş ve azalır, bu envanter öğelerin daha çok sayıda yakalamak için izin verir.
 • envanterde Önceden belirlenen ek özellikler öğeler.
 • almak ve kayıtlara göre nesneleri düzenlemek için yeteneği eklendi.
 • Charmed şeyler zehirlenen kılıç ve ok yanı sıra çalıntı eşyalar şimdi envanter kolaylığı için ayrı işaretleri var.
 • (Sadece 'Skyrim »SkyUI İngilizce sürümünde) adıyla belirli bir öğeyi aramak için yeteneği. Çok uygun bir an. Belki de bu husus İngilizce karşılığından Rusça tek fark "Skyrim" için SkyUI olduğunu.
 • oyuncu ekranın izni temelinde bireysel ayarlar arayüzüne olasılığını inceleyin.

genişletici komut

düzgün çalışması için "Skyrim» SkyUI (ve sadece) moda için, internetten o şartlara dikkat etmek zorunludur yeni bir moda indirirken, Skyrim Senaryo Extender (SKSE kısaltılır) denir sözde skriptorasshiritel geliştirdi. Çoğu zaman yukarıda belirtilen SKSE doğru çalışması için gerekli.

Kurulum son derece basittir: sadece kök dizinine ve kaçak için eklenti kopyalayın. Aşağıdaki modlardan Tüm içinden ve koşudan sonra kurulmalıdır "Skyrim." 1.9.32.0 * için SkyUI - en güncel versiyonu bir eklenti ve mod olarak düzgün çalışması için. Gördüğünüz gibi, hiçbir şey karmaşık.

Farklı güncellemelerin bir seçim, sizin için bakmalıyız onlar hesaba bu değişiklikler varlığını alarak yapılan çünkü moda için "Skyrim» SkyUI vardır. Eksikliği bileşen SkyUI SKSE ve kod modifikasyonlar oyunun hatalı çalışmasına yol açabilir. İlk başladığınızda doğru çalışması için gerekli bileşenler bir dizi yokluğunda bir mesaj bildiren olacaktır. Bu, belli bileşenlerin kaldırılmasını değil, aynı zamanda eski moda kurulumunu sadece gösteriyor SkyUI ve skriptorasshiritelya kullanmaz.

'Skyrim'. Maud 4.1 SkyUI. Avantaj ve Dezavantajları

Sürüm 4.1 geç 2011 yılında yayınlanan ve oyuncular için bekliyor en "iyi" mod, kabul edilir. Birçok böcek, böcek ve kilitlenmelerine ortadan kaldırılması ile.

SkyUI 4.1 yanı sıra başka olaylara oluşturma, geliştiricilerin mevcut oyun arayüzünü optimize yerine en başından beri kendini yeniden amaçlanıyordu. Örneğin, çok önemli bir yenilik, her silah için ve tüm kit için sadece sıcak tuşları, atanması oldu.

Bir ticaret menüsü ve konteynerler (kutular, torbalar ve diğer öğeler) oluştu:

 • tüccar ve oyuncunun içeriğini göstermek iki sekme vardır. Bu taşınan öğelerin toplam ağırlığını gösterir.
 • bazı temel ekipmanın düzeltildi ekran.
 • Manuel biçimlendirme adlarını nesneleri vardır.
 • Hata bir gamepad ile giderilmiştir, kaydırma yaparken yanlış nesne seçmektir.
 • geçirmiş değişiklikleri Has ve menü büyüler, artık sol alt köşesinde bulunan, büyü okullara göre sezgisel simgeler kümesidir. Büyü gerekli sihirli hasar seviyesi ve geri alma süresi düzeyde organize etmek mümkündür.
 • harita menü herkese açık alanlardaki arasında arama sağlar ve işlev "favorilere ekle" hala en gerekli şeylerden kayıt defterine tek dokunuşla dönüş sağlar.

yani işareti: Oyuncuların geribildirim göre büyülü öğelerin görüntüsünde hataya gözlenen Enchantments bir silah üzerinde silah bir ücret olması durumunda mevcuttu. ücretleri etiket yokluğunda gösterilmez.

Oyunun 1.9 ve üzeri gerekli sürümünü yanı sıra SKSE varlığını yükleyin.

geleneğin devamı

2015 yılı sonuna doğru hayata "Skyrim SkyUI 5.1». Bu önceki sürümden farklı:

 • kitap (okuma veya değil) belirten ek simgelerin varlığı.
 • Bu versiyon (modmeykerov iddia edildiği gibi, Rus versiyonu için ayarlama köşede de bulmak) nesnesi adı için yukarıda belirtilen arama uygulanan içinde öyle.
 • Birden monitörlerde oyun için arayüz özelleştirme olanağı geliştirilen: simge ve menü çubukları oyuncu rahat bir yere transfer edilebilir.
 • Sütunlar gizlenebilir ve yeniden dönmek için.
 • Konfigürasyon menüsü mods metin girişi için bir dizi ayar eklendi.
 • simya menüde Düzeltilmiş yapı yanlış etkilerin listesini görüntüler.
 • Ayrıca, hata kısmen doğru tamamen ruh taşlar doldurulmaz ruhu için gerekli gerekli seviyesini gösterir düzeltildi. Geliştiriciler yeni SKSE serbest bırakılması üzerine böcek nihai ayarlarının açıkladı.

oyun ve denilen alanın expanses arasında seyahat unutulmaz bir deneyim başarılı işletimi için "Skyrim» SkyUI 5.1 gerektirir:

 • varlığı SKSE sürüm 1.7.3 veya daha yüksektir.
 • Oyun sürümü 1.9.32 veya üstü.

Hatalar ve ipuçları

Kurulan eğilime göre, her oyuncu en çok istenen forma oyuna getirmeye çalışır. Bu nedenle birçok mods için geliştiriciler yorulmadan çalışıyoruz. Ama "oyun elastik değildir." Unutmayın Online kılavuzları göre, oyunun sınırları vardır. Eğer mods büyük miktarda ayarlarsanız Başka bir deyişle, bellek içeriği dosyaları kaydetmek için hasara yol açacak şekilde taşar. (Gerçekten) komut satırı "dökülür" olacak ekranını yeniden başlatırken.

Elendi oldukça basittir: o "sarma" favori oyun modları yer almak için yeterli değildir.

Bir başka önemli ama Bethesda, sözde kalkış tüm oyunların bir gelenek haline gelmiştir küresel doğası, bir bilinen bir hata olduğunu. Sorun oyuncuların% 90 gözlenir, ancak bu norm olduğunu söylemek mümkün değil. Her oyuncunun kişisel bilgisayarın bireysel ayarlarına bir şablon boks oyunu geliştiricilerin verilen problemin birçok versiyonu vardır. böcek nedenleri hakkında her görüş kendi ağırlığı, ancak her gerçeğe iddia ederler.

Bir Skyrim Bellek Yama yama çözülmesi Çoğunlukla.

İpuçları fanlar mods

yüklemeden önce mods BeniOku dosyasını başvurulması önerilir. bir şey açıklamasında net değilse - yüklemeyi daha iyi değil.

mod yüklerken karışmam etmeyin, en gerekli ve en önemli şey seçmek daha iyidir.

ek ücret karşılığında tercüme ise, fan-çevirisini indirmek için tavsiye edilir, çok yüksek kalitede sürümü var.

Oyun sırasında, sırasını değiştirmek ya da komut genişletici komut sağlandığı eksik modifikasyon isteyecektir çünkü oyun ile sorunlar yaşayabilirsiniz bir kaydetmek yükleme sonra mümkün mods silmek için tavsiye edilmez. oyun modları "sarma" Önce böylelikle dönüşü olmayan bir noktaya oluştururken, ayrı bir klasörde yapılandırmayı kaydetmek için önerilir. Oyun hala şımarık modları olacaksa bir geri yükleme noktasına başvurmak daha iyidir.

Eğer resmi eklenti (Dragonborn, Dawnguard veya Hearthfire) kurduysanız, moda bakmak böyle sağlamaktadır olmalıdır.

Bazı değişiklikler özel bir yönetici mods gerektiren yüklemek için onsuz oyun düzgün çalışmaz.

Bazı nüanslar modifikasyonları ayarlarken

Oyunda aynı şeyleri değiştirmeyi amaçlayan moda, ayarlamak için tavsiye edilmez. oyunların doğru çalışmasının bir sonucu unutmak zorunda kalacak gibi bu başka bir moda "tabakalanma" yol açacaktır.

Bitki yöneticisi tipik haliyle fomod klasörde depolanır. arşiv klasörü içeriyorsa, bu yolu moda kurulumunun bir ipucu.

Ve yine de, nasıl "Skyrim" konulu SkyUI yüklemek için? Skyrim klasör \ Data yüklü Çoğu kip. Her durumda, iyice olaylar bazı başka ayarlamak istediğiniz, özellikle beni oku dosyasında açıklama incelemek için arzu edilir.

Başlatıcıdaki veya modifiye yöneticisi tarafından fişi (özellikle / esm) ya da "Dosyalar" aracılığıyla bağlanamıyorsanız SkyrimPrefs.ini Notepad ile dosyayı açın ve [Laubcher] içinde bEnableFileSelection hattını = 1 reçete önerilir.

Ne zaman indirirken modifiye işareti RU dikkat, bu nedenle Rusça konuşan moda veya yerelleştirme başvurmalıdır.

Oyun dosyalarının yapısını anlamak için gereklidir:

 • Klasör oyunda kullanılan modeli içeriyor kafesleri.
 • Komut - Burada komut modlarında kullanılır.
 • SKSE bölümünde skriptorasshiritel altında geliştirilen arşiv dosyaları değişiklikler vardır.
 • Ses klasör doğanın tüm sesleri içerir ve bu oyunda ses yayarlar yapabiliyor. Evet, oyunda ses değiştirmek sağlayan bazı moda vardır.
 • Dizeler - Oyunun veya mod metin içeren belgeler.
 • Dokular depolar görüntü dokusunu klasör. denilen görüntülerin işlenmesini ima küresel değişiklikler bir dizi vardır "reteksturnye moda."
 • Video katalog videolar ve ekran oyun bulunmaktadır.

Sonuç

Oyunun tadını amacıyla, modlar "sarılmış" olduğunu belirtmek gerekir, çalıştığını ve hangi kurulum için gerekli olan anlamak gerekir. Aşağıdaki bu oyun için gerekenler:

 • Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn: Skyrim lisanslı sürümü ve resmi eklentilerin varlığı.
 • Oyun versiyonu 1.9.32 veya daha yüksek olmalıdır.
 • mods yöneticisi varlığı (- oyuncuyu kendisi seçmek için farklı modmeykerov kullanmak bu programların, farklı sürümlerini sunuyoruz).
 • Uyumlu kipler ve kırık eklentileri (genellikle kullanılan LOOT veya BOSS) varlığını tespit etmek için bir yazılım ile donanmış olması arzu edilir.
 • Tabii ki, SKSE skriptorasshiritel.
 • Ve tabii ki, her yüklü mod değerleri ve işlevleri ortak anlayış.

mods çok sayıda yüksek sistem gereksinimleri yol açacaktır unutmayın. aniden oyun daha önce bu gözlenmedi yerlerde takılmak başladı Çünkü eğer bir kişisel bilgisayar olasılıklara göre oyun optimize düşünmelisiniz. Bu nedenle, oyuncuların hala bir dizi oyun klasik sürümünü yerine Skyrim »SkyUI" kullanılmasını tercih ederim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.