OtomobilArabalar

Ne ayarlamak için sürücüye gösterge panelini verir? "Önce" ve onun ayar

Gösterge paneli - arabada en önemli ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Bu gerekli tüm delilleri okur ve ya vites veya hızını azaltabilir veya benzin istasyonu uğramak karar, bir işlem yapmadan onu sürücüsü ile oldu. Her durumda, bu işlemlerin her göstergeler bağlıdır ölçüm aletlerinin. Eğer pano onların klasik bir görünüm yorgun iseniz, tasarım tuning tarafından bunu değiştirmek için bir yolu yoktur. Şu anda bu ürünler herhangi özel dükkanda bulunan ve monte edilmiş durumda olabilir. Bu makale ayarlamak için sürücünün faydaları nelerdir tartışılacak gösterge paneli ( "Lada Priora").

Fonksiyonlar ve Özellikler

Böyle cihazlar yalnızca estetik fonksiyonu için ayarlanmış düşünüyorsanız arada, derinden yanılıyorlar. Bu pano "Priora 2170" demir arkadaşının teknik yeteneklerini genişletmek isteyenler gidebilir. Bu özellik altında tüm parça ve bileşenler (yani fonksiyon araç bilgisayarı) teknik durumunu kontrol yanı sıra bir ışık sinyali vasıtasıyla değiştirmeler yaklaşan hakkında sürücüyü bilgilendirmek anlamına gelir. Ama bu tarafından sahip fonksiyonların hepsi bu değil pano "Priora". Böyle bir cihazın fiyatı, tabii ki, yukarıdaki parça (yaklaşık 200 dolar) serisi, ama yine de değer.

Ve tekrar işleve. teşhis ek olarak, bu cihaz, bir estetik bir fonksiyonu gerçekleştirir. Sürücünün arka ışık rengini, bir stil ve tip hız göstergesi okları (klasik veya dijital) tercih edebilir. Emin olun - yolcular böyle bir makine dikkat yoksun değildir. Ayrıca, ayar alet paneli ( "Ön") Depodaki yakıtı belirlemek ve en yakın mililitre için bilgi sağlayabilir. Daha sürücünün maliyetine bağlı bu birim kaç kilometre sol benzinli ve ne ortalama yakıt tüketimi rapor edebilirsiniz. Kentsel banliyö ve karışık - Bunun ötesinde, son rakam arazi bağlı olarak üç farklı versiyonda ölçülebilir. Hız sevenler için var gösterge tablosuna. Onlar makine hızaşırtılmış olduğu kesin süreyi ölçmek için izin "yüzlerce". Dahası, sürücü sürüş sırasında ekstra düğmelerine basın zorunda değildir. "Bakım" modunda tüm enstrümanlar mevcut olamaz. Fakat böylesi bir işlev bulursanız, bu pano "Priora" size yardımcı olacak ve yağ, filtre ve hatta mum değiştirmeye zaman doğru zamanda uyaracaktır. Bu nedenle, bu araçların özel dikkat ve onları geçemedi.

Sonuç

Genel olarak, ( "Ön") size ayar alet paneli gösterebilir tamamlanmamış bir liste oldu. ve göstergeleri ve sıcaklık sensörleri, çeşitli ve hatta bir elektronik sayaç kilometre - özellikleri bir sürü var hâlâ. Ama her durumda, araç her zaman iyi teknik durumda olacaktır ve her gün göz rengi göstergesine sevindirici olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.