HobiDikiş

Desenler etekler

Ülkemizde dükkan boş ve geniş iken Yaşlı insanlar günleri hatırlıyorum ve satıcıların sessiz ve yaklaşılamaz. giyim eşyasını satın, etek gibi, zor bir görev oldu. kadınlar güzel görünüyordu iken Fakat, moda takip ve güzel ve şık çoğu durumda, giymiş. Aslında Sovyetler Birliği'nde hemen hemen tüm kadınlar dikmek bildiğini olmasıdır.

Her evde mutlaka, iplik, iğne ve diğer dikiş aksesuarları bir dizi bir dikiş makinesi vardı. Üstelik, o günlerde kızlar, bebeklerle oynarken, bir araya gelen, ancak oyuncak için kıyafet Skits mutlu düğün Barbie ve Ken dışarı hareket ve yapılmış değildir. Ana okulunda, çocuklar emek dersler ustaca düğmeleri diktim üzerine nakış öğrenmek ve elle dikiş ile etek mendili olabilir.

Kimse bir dükkanda çocuk giysileri satın alma düşündü. sadece orada yoktu. Gerekirse, çocuğun annesi etek ve pantolon kalıpları çıktı ve çalışmaya oturdu. Bu daha zordu , şık şeyler bunların imalatı özel desenleri gerekli çünkü. Örneğin, etek lale zamanki desen etek farklı birçok kız rüyaydı, ama her vasıflı işçi yapamadım dikmek. Daha iyi şeyler stüdyoda taşıma kişi değil. basitçe giysi modaya Orada reddedebilirdim.

Ama Sovyet bayanlar çekilmek vermedi. Desenler etek bağımsız olarak geliştirilmiş herhangi modelleri. O zaman bütün desen kullanılmadan, özellikle etek, teknoloji uyarlayarak icat ve geliştirilmiştir edildi. Bu amaçla, doku bel ve gereksiz stabs pimleri bağlanmıştır. Gelecekte, amaçlanan konturlarda ürün tarafından dikişli. O kadar çok yaratılmış etek modelleri, ardından başarı ile kadınlar tarafından giyilir. Üstelik, tekstil ürünlerinin seri üretimi için temel haline etek kalıbı, onlar için geliştirilmiştir.

Neyse ki, geçmişte genel kıtlık defa. Bugün, yeni bir elbise gerektiğini düşünerek, insanlar mağazaya acele ve etek eski desenlerle asma ulaşmaz ve kumaş üzerine attı. Modern mağazalar herhangi mal sağlayabilir. Her zevke ve her zenginlik için kıyafet bulabilirsiniz, ancak verandaya meslektaşınız veya komşu aynı elbiseyi veya ceket satın mümkündür. Modern giysi bireysellik yoksun.

Eğer biri ve sadece kendini elbiseler dikmek için, bir kaç yıl önce, hem de denemek ve uygun istiyorum. Ilk bakışta göründüğünden daha çok daha kolaydır.

en basit ve ulaşılabilir Desen "etek güneş" Eğer sadece bir terzi gibi hissediyorum izin değil, aynı zamanda bir moda tasarımcısı olacak. onun küçük kızı için ürün üzerinde bunu yapmak için deneyin ve başarı durumunda, kendileri için aynı etek dikmek. Başlangıçta, beklenen gelecekteki ürünün uzunluğunu ölçmek ve buna eşit yarıçaplı bir daire çizin. Daha sonra bel uzunluğunu ölçmek ve başka küçük çizmek yarıçaplı daire çocuğun bel uzunluğunun beşte biri buna eşittir. Desen etek güneş hazır. kumaş kesim dördüncü kısmı kullanmak daha uygun olduğu zaman. Küçük kız etek için kumaş tek parça dan, eklem olmadan yapılabilir. Doku kesim için kullanılan boyutundan büyük ürün boyutu, dikişleri olmadan yapamıyorsan. ürünlerin tedavisi için, bir dikiş makinesi kullanabilirsiniz, ancak elle işi yapabilir.

Kural olarak, güneş etek mükemmel oturuyor. Bu, herhangi bir şekil için uygun olan ve üretim sonrası bir çift güç gerektirir. Böyle bir etekle gerçek güzelliği hissedecek ve tüm farkına Yukarıdaki elbise dikmek kolaydır. Biraz hayal gücü ve yaratıcılığı göstermek için yeterlidir.

Ve bir ipucu daha: işlerinin desen tutun, ileride sizin için yararlı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.