OtomobilArabalar

"Mercedes S63 AMG 2" (bölme): özellikler, açıklama, yorum

"Mercedes S63 AMG" - Bu lüks araba arasında en güçlü ve dinamik sedan bir araba. Bu dinamikler, ekonomi ve teknoloji alanında tamamen yeni standartlar oluşturur. Genel olarak, araba iyi daha fazladır. Öyleyse ne sadece söylenmesi için.

tasarım Hakkında

"Mercedes S63 AMG" gibi arabanın Görünüş, silinmez bir izlenim bırakıyor. Pahalı, rafine, özel, dinamik görünüyor. Görünüşü klasik otomobil mimarisi, mükemmel ayarlanmış pürüzsüz hatları ve endişe Mercedes tarafından üretilen makinalarına özgü duygusal formları başarılı bir kombinasyonudur. Bu resimde uzmanları özel ve AMG için geleneksel olan tüm anlatım araçlarını, kullandık.

Özellikle gösterim hacmi genel olarak ızgara. etkin ön tampon harmanlayarak ile büyük hava girişleri ile donatılmıştır. Ayrıca güzel görünür ama aynı zamanda mükemmel hava akışı soğutma modülleri sağlamakla kalmaz dikkat parlak siyah hava deliklerini, unutulmamalıdır. Nereden bakarsanız bakın varsa, bunların sportif tarzda hazır olduğunu görebiliriz.

Malzemeler ve Kalite

Ön spoyler uzmanlar gümüş krom orijinal versiyonunda gerçekleştirdi. O oldukça hacimli, aynı zamanda başarılı bir azaltır kaldırma kuvvetleri. Sonuç olarak, yan gövde tasarımı daha karlı ve etkili görünüyor.

Bu, kurumsal tarzı ayarlama dükkanda yapılmış büyük hafif alaşımlı jantlar dikkatini unutulmamalıdır. Onların sayesinde mükemmel olarak kabul edilir fren sistemini görebilirsiniz. Ayrıca geliştirilmiş, tamamen yeni tasarım için yapılan isim levhaları V8 çift turbolu, çekmek bak. Onlar çok iyi bir şekilde dekore edilmiştir ve ön çamurluklar otomobilin "Mercedes S63 AMG" kaputunun altında sekiz silindirli amiral gemisi motoru olması nedeniyle bir ipucu vardır.

Arka çok sportif, hatta agresif görünüyor. Ve bu karakter de krom gümüş astarlı siyah difüzör vurgulanmaktadır. Ayrıca egzoz sisteminin krom çift egzoz borusu bir çift tamamlamaktadır. Genel olarak, imkansız olan gerçekten bu araba layık görünüyor, yere bakmak. Tasarımcılar ün çalıştık ve sonuç, bugün görüyoruz.

"Mercedes S63 AMG" sadece çarpıcı büyüleyici görünüyor, ama aynı zamanda inanılmaz derecede şık bir salondur. İç şaşırtıcı süslüdür. Sen Mercedes marka karakterini hissedebilirsiniz. İçinde her şey zengin, yüksek kaliteli, lüks. Çok özel bir atmosfer hissediyor. Geniş iç, gösterge paneli rahat ve ergonomik koltuk ölçmek için yumuşak, son derece rahat.

Uzmanlar, tamamen yeni bir kontrol mantığı gelişti doğru ergonomik aksan, geliştirilmiş donanım yaptık. Spor koltuklar yeni bir şekilde dizayn edilmiş ve ısıtılmış, tabii ki, elektronik hafıza fonksiyonu parametreleri, yanal destek ile ayarlanabilir ile donatılmıştır. dekorasyon kaliteli ince deri kullandılar. Tabii ki, içeride her şey de shildikami AMG süslüdür. Ve bu silah bir kabartmalı katın kolunda görülür. Bütün bunlar - iç gerçekten lüks bir hale inanılmaz değerli ayrıntılar. İSA'nın tasarımında yapılan bir analog saat bu ayrıntı tamamlayıcı bir görünüşüdür.

İç bağlantı parçaları

"Mercedes S63 AMG" - özel bir araba. Ve buna göre, aynı ekipman. Size bu otomobil galerisinde potansiyel alıcılar memnun olabileceğiyle ilgili daha fazla anlatmalıyız. Spor direksiyon, örneğin, bir rahatlama jant ve teşvik delikli deri. Ayrıca bir görebilirsiniz kürek anahtarları, alüminyumdan yapılmış.

Bayrak motor yağı sıcaklığı beri, herhangi bir bilgi öğrenebilir kim kontrol ve süspansiyon ayarlarını biten, mükemmel çözünürlük ile dikkat ve TFT ekran değer. Üstte, bu arada, sürücü önerilir iletimini göstermektedir. Ve altta - şu anda etkin biri. açıkça tanınabilir harfler bunun kanıtıdır logosu ve kırmızı ve gümüş oklar - Hız göstergesi, takometre ve diğer kadranları kurumsal tarzı ayarlama stüdyoda yapılır.

Seçenekler

Aslında, tüm yukarıda - bu "Mercedes S63 AMG" (kupa) övünme ne sadece küçük bir parçasıdır. Aslında, ekipman çok daha etkileyici. eşikleri, paspas, yarış pedal kauçuklar -, (malzeme fırçalanmış paslanmaz çelik) iç aydınlatma, yorgunluk seviyesi kontrolü sistemi sürücünün çarpışma önleyici seçeneğini, multimedya, 10 güçlü hoparlörler, boyasını, fonksiyon önleyici güvenlik, besleme basıncı kaybı sinyalleri lastiği LED ışıkları ... ve bütün bu - standart ekipman! Nitekim liste saygı duyulur. Bu Arabada, "Mercedes-Benz S63 AMG" olarak, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bir ücretli çeşitli diğer özellikleri yanı sıra ekipman ve önerilecektir.

bireysel teklif

"Mercedes S63 AMG Coupe" ve birçok özellikleri ile donatılabilir. Onlar da kayda değer vardır. Örneğin, ayar evi kompozit-seramik diskler, karbon-fiber motor kapağı, kırmızı fren kaliperleri, HAVA-DENGESİ paketine, akustik 3D sistemi iş ile, (çok, bu arada, fuar) karbon fiber gibi fren sistemi dış paket malzemesi sunuyor Gördüğünüz gibi -telefon, böylece masaj fonksiyonu, katlanır masalar, akıllı kontrol sistemi ile "lüks" koltuk. d. Eh, Mercedes komple set fakir değildir sunuyoruz. Böyle etkileyici "üniforma" bölümünde "Mercedes S63 AMG" ne kadar, hatta bazıları korkutucu hayal etmek. 2013 yılında piyasaya düzenli versiyonu, maliyet şimdi yaklaşık on milyon ruble ise, bu tam olarak yaklaşık 15 milyon dolara mal olacak. tüm potansiyel alıcılar için arabanızda görmek isteyecektir hangi özellikleri bağlıdır çünkü belirli bir maliyet, çağrı zordur. Ama biz güvenle bir şey söyleyebiliriz - Böyle bir makine maliyetli olacaktır.

teknik özellikleri

Bu tartışmaların en önemli parçasıdır. Ruble milyonlarca tutarındaki fiyat olan "Mercedes-Benz S63 AMG", performanslarını isabet olacağını varsaymak mantıklıdır. Ve bu doğrudur.

hatırı sayılır bir rakam - geliştiriciler makine ağırlığını yüz kilogram azaltmayı başardı. Bu şekilde önemli ölçüde dinamik performansı geliştirilmiş. Ayrıca, lityum iyon pil kolaydır ve optimize edilmiş bir ağırlık fren sistemi kuruldu. Ve vücudun en alüminyumdan imal edilmiştir. Niş karbon fiber yerine karar verilmiştir. Bütün bu iyi kilo kaydedilir. Bu şaşılacak olduğunu dört saniye dağınık yüzlerce kadar bu makine. elektronik olarak sınırlı miktarlarda, başka yerlerde olduğu gibi, 250 km / s azami.

5.5 litrelik çift turbo motor, direkt enjeksiyon, çift turbo alüminyum ocak bloğu, bir 4-valf sistemi, hava-sıvı-hava soğutmalı bir motor yağı, soğutma suyu ve şanzıman yağları gaz dağıtım faz ayarlama sahiptir. Ayrıca, bir jeneratör kontrol sistemi ve ECO Start / Stop gibi yararlı bir işlevi yoktur.

Brabus tarafından S63 ve S65

Tabii ki, S63 hakkında konuşursak, bu makine ile Brabus gibi bir ayar dükkanı yapmış olduğunu belirtmek gerekir. Uzmanlar, 5.5 ila 5.9 litre olan motor hacmi arttı. Gerçekten etkileyici 850 beygir gücü, bir güç. azami hız - 350 km / s ve 100 km / s o 3.5 saniye ulaşır (!). AMG bundan daha etkileyici Göstergeler. Ama burada tat bir sorudur. AMG klasik konfor gibi bazı diğerleri ise - agresif, "kaslı" body kit ve vahşi özellikleri Brabus ile. Bu arada, o kadar uzun zaman önce, Ağustos 2015'te, bir başka yeni öğeler galası - S65 AMG altı litrelik motoru ile. Onun maliyeti 14.800.000 ruble olduğunu. S63 temel sürümü daha Beş milyon daha.

7AKPP SPEEDSHIFT MCT

İletim - bir başka önemli yönü. Yani, araba "Mercedes S63 AMG 4Matic" üç mod ile 7 vitesli spor şanzıman ile donatılmıştır. İlk - kontrollü ekonomi ile. İkincisi - S o spor olduğunu. Üçüncü - elle vites değiştirmeyi gösteren E,. Bu nedenle moda, kendileri için otomatik şanzımanı yapılandırabilir. Bir kişi mod C seçtiğinde, sistem otomatik makine boştayken anda çalışabilecek motoru kapatır "Eko Başlat / Durdur", aktive eder.

Ve bu modda, sürücünün otomatik vitese sahip kadar yumuşak olduğuna edebiliyor. Vites geçişlerine hiç hissedilmez.

S ve M modları da kapatır, hızlı iletim operasyon, tempolu, tabiri caizse, bu durumda tek fonksiyonu "Eko Başlat / Durdur" çalışmıyor sağlamak. Vites geçişlerine bile tam yükte sessizce çok etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi ve kapanır. Kısa ve tam yükte tam olarak tanımlanmış devre dışı ateşleme ve enjeksiyon sayesinde.

emniyet

şirket Mercedes daima güzel, en önemlisi, teknolojik olarak gelişmiş ve güvenilir, güvenli otomobil üreten aslında ünlü olmuştur. Ve "Mercedes-Benz S63 AMG 4Matic" bir istisna değildir. Bu araba yepyeni güvenlik standartları. Ve sayısız deneme sürüşlerinde test edilmiştir. Hem aktif hem pasif güvenlik sistemi sürüş yeni ufuklar açıyor.

Gerçekten etkileyici özellikleri olan "Mercedes S63 AMG", güvenlik konfor ve rahatlık ile birleşir hangi makinenin anlamlı örneğidir. Bu modelde, konsepti "entelektüel hareketi" denir. Yeni, geliştirilmiş sistem ve konforlu (sürücü ve yolcu yayalar ile her ikisi için) çok daha güvenli araba yaptı. PLUS modeli destek sistemleri ve Gece Görünüm Plus Assist denir gece görüş sisteminin, bir paketi ile donatılmıştır.

önemli olduğunu bilmek

Sonunda araca ilişkin diğer noktaları hakkında birkaç söz söylemek istiyorum. Örneğin fren sistemi. Bu kısa içerir frenleme mesafesi ve anlık bir yavaşlama. Makine yüksek dinamik olarak sınıflandırılır çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Bu araba büyük bir kullanım özelliklerine sahiptir. Herhangi bir delik, düzensiz yol yüzeyi, bu kolayca giderir, hassas sürücü tekerleğin ufak bir hareket tepki dönüşler ile tamamen emer. Goes mükemmel sorunsuz kontrollü - bu makine kendi için şanslıydım gerçek bir zevk adam verir.

Çarpıcı dinamikleri ve hızlı ivme gerektiği gibi tork dağıtır dört çeker spor sistem tarafından sağlanmaktadır.

Son olarak, yukarıda daha önce bahsedildiği lityum iyon pil. O mükemmel yedek marş pilleri ve destek konuşur. Bu iki işlevi kendisi birleştirerek, daha az olmuştur. Ağırlık 20 kilogram azaldı! Ve, S 63 AMG - Dünyanın ilk araba bir pil çözümü kullanılmıştır olan yaratılış sürecinde, seri olarak imal.

Genel olarak, "AMG Mercedes S63" (Coupe) - Araba çarpıcı. Ve bunun açık bir kanıtı bütün bu yukarıda bunun yanı sıra zaten Mercedes-Benz modellerinin sahipleri ile rahat o şanslı kişi eleştiriler hakkında söylenen olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.