TeknolojininBağlantı

"MegaFon'un" gelince numarasını gizlemek için. Bir gizli numara ( "Megafon") aramak nasıl

Bugün, bu garip görünüyor ama 15 yıl önce onlar bir hata yapmak korkuyor dikkatle dikte insanları ve kaydedilen telefon numarasını aradığınızda. Bugün, makine devraldı. herhangi bir cep telefonunun ekranında gelen aramanın sayısını gösterir ve bu telefon rehberinde kayıtlıysa, eğer daha ve sahibinin adını görülecektir. Sonuç olarak, onlar telefon almak bile önce, adam çağırıyor ve telefon almak karar verebilirsiniz kim bilir.

Bir yandan, bu çok uygun. Eh, en azından bir kez daha sunulacak gerekmez çünkü. Ve diğer taraftan - çatışma durumunda, bir kişinin telefonunu almak ve onunla çok zor olur sohbet edemezsiniz. Genellikle birçok sayıda gizlemek için nasıl "MegaFon" merak etmeye başladığını bu nedenle içindir. Sonuçta, sadece bu yüzden arayıp tanınmayan kalabilir. Bu hizmet denir "CLIR", ve tek olarak bağlanmış ve sınırsız bir süre için yapılabilir.

Bir seferlik CLIR

Temel olarak, tabii ki, hücresel şirket müşterilerine açıkça demeyi tercih ediyoruz. Ve bunların arasında en popüler çünkü bir kerelik CLIR kullanır. Bunlar çok basit kullanın. İstenen sayıda kombinasyon halinde # 31 # çevirmek için yeter.

Ya telefonun menüsünde "Kontrol Çağrı" ayarları seçin ve sayı belirlenecek gerektiğini belirtebilir. ürünün modeli adı bağlı olarak biraz değişebilir, ancak neredeyse tüm mobil cihazlar mevcuttur edilebilir. Aynı menü aracılığıyla seçeneği iptal edene kadar telefon numarası belirlenecek olmayacağını hatırlamak önemlidir. Ve tabii ki, hatta "MegaFon" numarasını gizlemek için nasıl bilerek gereksiz yere bu hizmeti kötüye kullanmayın.

Sınırsız Karşıtı ANI

Ancak, bazı durumlarda, hala telefon numarası bir kez daha çok daha fazla tanımlanmamış olduğuna dair emin olmak gerekir. Doğal olarak, yukarıdaki kombinasyonu kazanmak için her zaman çok uygun değildir. Ve o zaman nasıl gizli numaralarını aramak için? Böyle durumlar için "MegaFon" "Sınırsız Karşıtı Arayan Kimliği" bağlanmayı önerir. Bu hizmet etkinleştirildiğinde, numara otomatik telefon ekranında tanımlanmadı.

Ayrıca Yardımlarınız için iletişim merkezi, servis bürosunda şirketin personeli sorabilir veya online başvurunuzu * 848 # tuşlamak veya 000848. SMS göndermek yeterli hizmeti bağlayın. Ancak bu durumda, sizin vermeniz gerekir pasaport ayrıntıları. Ve tabii ki, başka bir servisle "Sınırsız Karşıtı Arayan kimliği" gibi "Hizmet Rehberi" üzerinden bağlanabilir.

sorun fiyat

Ne yazık ki, "MegaFon'un" gizli numaralar ücretsiz çalışmaz. Hatta CLIR için bir kerelik ücret telefon holiganizmi önlemek amacıyla tanıtıldı. Bu eylemlerden çoğu mobil veliler tarafından doldurulan çocuklar ve ergenler, özgüdür. Durumda, bu davranış fark gidecek olası değildir.

Yani, 5 ruble her arama için tahsil edilecektir hesap numarasından yasağının tek tanımı için (set kombinasyonlarında olduğu gibi veya telefonun menüsünden bağlanarak). "Sınırsız Karşıtı AON" için aylık ücret ayda 30 ruble. Ayrıca, bağımsız abone ya da olmasın kullandığı servisin, bağlantının yapıldığı gün, aynı zamanda kapalı yazılır. Bağlama ve şirketin çalışanlarının yardım isteyin değilse şalterleri, serbesttir.

hizmetlerini devre dışı bırakma

Eğer anda ihtiyacınız olursa olsun, hizmet her zaman kapatmak için gerekli olabilir, olabilir. Bu CIR için de geçerlidir. tek seferlik durumunda CLIR basitçe istenen kombinasyonunu kazanmak yoktur ve telefon numaranız zamanki gibi gösterilecektir. menü sistemi üzerinden yüklendiği Ve eğer, sadece uygun bölüme onay işaretini ortadan kaldıracaktır.

"Sınırsız Karşıtı Arayan Kimliği" USSD aracılığıyla, hem de bağlanmak için devre dışı veya "Servis Kılavuzu" ile kısa mesaj göndermek edilebilir. Ayrıca, iletişim merkezi ya da ofis hizmeti şirketin çalışanları başvurabilir. USSD kullanarak hizmeti devre dışı bırakmak için * 848 * 0 # çevirmek gerekir. Yoksa sayı 000 848 metin "Dur" ( "dur") içeren bir SMS gönderebilirsiniz.

Bu kayda değer olduğunu mutlaka "Sınırsız Karşıtı Arayan Kimliği" kesmez Numaranızı saklamadan, bir kez aramak gerekirse. Istenilen telefon * 31 # çevirmek için yeterli olacaktır, ve arayan onu kimin aradığını göreceksiniz. Ve tamamen ücretsizdir.

hizmetin Özellikleri

Tüm aboneler "Megafon" hizmet "Gizli Oda" için - bu yüzden müşterilerine kendilerini denir - varsayılan olarak sağlanan ve ek aktivasyon gerektirmez. Bu bakılmaksızın tarife planı, hizmetlerin temel paketinin bir parçasıdır. Ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın faaliyet ve herkes yapabilir kullanmak için.

Ancak, hücresel şirket arayan her durumda, sayılar görmez olmasına rağmen, sistem bunu belirler ve tüm verilerin yasadışı eylemlere durumunda gerekli mercilere derhal sunulacağını söyledi uyarır. Bu genellikle telefonun durumunda yapılır diğer insanların yaşam ve sağlık için tehdit ilan veya dolandırıcılık durumunda edildi.

Nasıl bir gizli oda bulmak mı?

"MegaFon" sürekli belirsiz bir numaradan çağrıları alma müşteriyi, anlamak, böyle bir kabadayı ortaya çıkarmak için fırsat sağladı. Örneğin, şirketin ofisinde bu bilgileri belirtebilirsiniz. veritabanına erişimi olan herhangi bir çalışanın kendisine gelen tüm çağrıların SIM kartın sahibini bilgilendirmek mümkün olacak. Bir ihtiyaçla birlikte pasaport veya sürücü belgesi olması. herkes kadar götürmek uygundur çünkü Ama ofis, "MegaFon" "SuperAON" denilen özel bir hizmet geliştirmiştir.

Servis "SuperAON"

Bu hizmetin ortaya çıkması birçok müşteri zaman izin ve sonsuza sinir bozucu aramaların başa gelmiştir. Nitekim Onun sayesinde bile gizli numara "MegaFon" veya başka bir hücresel şirket nasıl tanımlanacağı sorusunu ortaya vermedi. Mevcut seçeneklerden herhangi bağlanmak için yeterli olacaktır ve ekranda her gelen arama için bütün kimin aradığını sayısına göre belirlenir.

hizmetini etkinleştirmek için, "1" sayısı ile veya da Hesabım kullanabilir ve bölüm seçebilir numarayı 0066. arayarak numara 5502 SMS göndererek USSD (* 502 #) kullanabilirsiniz "Seçenekler, tarifeler ve hizmetler." Kendi başlarına onunla başa edemez olanlar için, her zaman ofis veya kontak merkezinde danışman yardımına koşacaktır.

hizmet "SuperAON" hesabından her gün bağlanacaktır sonra günde 5 ruble tahsil edilecektir. ücretsiz hizmet aynı bağlanması ve ayrılması. çoğunluğu tarafından kabul edilmiştir istenilen sayıda tercih kez "SuperAON" kapatabilir (sayı 5502 veya "Hizmet Rehberi" üzerinden metin "STOP" ile bir mesaj göndererek, USSD * 502 * 0 # yoluyla yapılabilir). Yine, çağrı merkezindeki uzmanlardan yardım veya en yakın servis ofisi talep edebilirsiniz.

Sonuç

Hücresel şirketin müşterilerin çoğu "MegaFon" numarasını gizlemek için biliyorum olmasına rağmen, Bu hizmetten yararlanmak için hiçbir acelesi vardır. telefonunuzu alırken Sonuçta, oldukça kullanışlı aslında, adam konuşacak kim bilir. Buna ek olarak, her zaman daha sonra geri çağırabilir önemli bir çağrı cevapsız, açıktır. seni çağırıyor doğru kişi çok zor ise saptanamaz ile, numarayı biliyorum. cep telefonu sahibi otobüste veya toplantıda, örneğin, konuşmak çoğu zaman çok zahmetli bir iştir. En kısa sürede fırsat doğar gibi, hemen geri çağırın.

Ve genel olarak, sadece kaba belirsiz numarası ile aramak için. Bu nedenle, "MegaFon" bir oda gizlemek için nasıl bilmek bile, CIR kullanmak acele etmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.