Sanat ve EğlenceFilmler

Kurt Wagner - Bu kim?

X-insanlar en büyük süper kahraman takımlarından biridir. Yine de, kahramanların çoğu arka planda kalır ve oldukça nadir görülür. Bunun nedeni, okuyucuların Wolverine gibi mastodonlara konsantre olma eğiliminde olmaları, diğer eşit derecede ilginç karakterleri unutmalarıdır. Bu yazıda, X-Men'in en ilginç ve eğlenceli karakterlerinden birine bakacağız. Gece Yılan veya Poprygun olarak da bilinen Kurt Wagner hakkında konuşacağız.

Kurt Wagner (Marvel)

Gece Yılan çok genç bir karakter. Çizgi romanlarda, ilk olarak Mayıs 1975'te kendini ilan etti. Bu karakter iki seçkin yazar olan Dave Cochrane ve Lena Wayne'nin ortak yazarlığının bir sonucudur. Çizgi filmlerin dışında Kurt Wagner (fotoğraf yukarıda görülebilir) genellikle video oyunlarında görülür. 2003'te Night Serpent, "X-Men 2" filminde önemli rol oynamıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, Poprygun onun varlığını ve animasyon serisini mahrum bırakmaz. "Spiderman and His Amazing Friends" ve "X-Men" filmlerinde epizodik roller var. Ve "X-Men: Evolution" ve "X-Men: Wolverine" başlıklı animasyon dizisinde Kurt Wagner, arsanın geliştiği ana karakterlerden biridir.

biyografi

Kurt Wagner ("Marvel") Alman kökenli bir mutanttır. Oğlanın annesi (yıllar sonra ortaya çıktığı gibi, Mystic adında bir mutant), öfkeli köylülerden kaçmak için yeni doğmuş oğlu bir şelaleye attı. Ancak oğlan kurtuldu. Bir süre sonra çocuğu yetiştiren bir çingene tarafından bulundu. Sözde gen X, doğumdan itibaren bir kuyruk, kürk, diş benzeri dişler, sivri kulaklar vb. Şeklindeki çocuğun tezahür ettirildi. Kurt Wagner alışılmadık görünümü yüzünden halktan çok fazla acı çekti ve zulüm gördü.

Kurta'nın çocukluğu sirkte geçti. Orada halktan herhangi bir taciz olmaksızın güvenli bir şekilde var olabilir. Gençliğinde Kurt Wagner mükemmel bir akrobat haline geldi. İzleyiciler, sırayla, sanatçıyı bir maskeli taklidi ve şovun bir parçası olarak algılamışlardı. Bununla birlikte, sakin ve endişesiz bir hayat sürmedi. Sirk, Kurt'un "Freak Show" 'una katılmasını isteyen bir Texas milyoneri tarafından satın alındı. Genç adam bu ihtimalden hoşlanmadı, bu nedenle kaçması gerekiyordu.

Kurt Wagner, Alman şehir Winseldorf'a taşındı. Ancak, sorun adamı oradan geçti. Kasabadaki sakinler, Kurt'a bir dizi acımasız cinayet suçladı ve "şeytan" ı cezalandırmaya karar verdiler. Linç'ten, Night Serpent Profesör X tarafından kurtarıldı ve kalabalığı zihinsel yeteneklerinin yardımıyla geçici olarak felç etti. Telepat, Kurt'un mutlaka kabul ettiği mutant ekibine katılmasını önerdi.

yetenekleri

Kurt'un kartviziti teleportasyon. Gece Yılan, neredeyse anında uzaya hareket edebilir. Teleportasyonlara yoğun dumanlar bulutu, yanmış kükürt kokusu ve yüksek sesle ses gelir. Ayrıca Kurt şeyleri (örneğin kıyafetleri) ve bir veya iki müttefik taşıyabilir. Poprygun'un mükemmel bir şekilde uzaya yönlendirildiğini ancak katıya nüfuz edemediğini belirtmek gerekir. Bu nedenle Kurt göremediği bir yere teleport edemez. Fan ortamında, Kurt Wagner ve Kitty Pride'nin mutant güçler açısından mükemmel bir şekilde birleştiği konusunda bir görüş vardır. Gece Yılan her yere taşınabilir ve Catherine herhangi bir sorundan geçebilir ve bu da teleportasyonun başlıca eksikliğini iptal eder.

Buna ek olarak, Gece Yılan inanılmaz esnekliğe sahiptir. Omurgası insanlardan daha esnektir. Bu, savaş sırasında çok yardımcı olan en zor akrobatik stuntları gerçekleştirmesine olanak tanır. Karanlık kat sayesinde Kurt geceleri fark etmek çok zor. Ayrıca, bu mutantın bir kuyruk olduğunu da unutma. Kural olarak, Kurt rakibine beklenmedik bir darbe indirmek için kullanır.

Sonuç

Kurt Wagner, "Marvel" adlı çizgi romanın en ilginç karakterlerinden biridir. Yazarları bir tür emzik değil. Ona değerli bir hayat dersi ve ahlak yatırdılar. Poprygun örneğinde, insanların görünüşlerine göre yargılamanın ne kadar yanlış olduğunu görebilirsiniz. Kurt, şeytana benzese de çok nazik ve duyarlı bir adamdır. Buna ek olarak, Night Serpent, Roma Katolik Kilisesi'nin aktif bir adanmış kişisidir. Dahası, bir gün Kurt bile bir rahip olmayı amaçladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.