GüzellikSaç

Kirpik uzantıları (vizon): avantajları ve dezavantajları, yorumlar. kirpik Studio

Kızlar hep böyle hileler her türlü başvurdular, daha iyi bakmaya çalıştık. Bugün, bir kirpik bunlardan biri, görünümünü değiştirmek için yardımcı olan birçok prosedürler vardır. En popüler kısa veya ince kirpik temsilcileri tarafından zevk. muhteşem bir görünüm elde etmek karar vermek, en iyi kirpik ne olduğunu bilmek gerekir.

deneyimleri sayesinde, elbette, işlemi gerçekleştirmek olacaktır ustası, Deneyimli, hemen gerekli ne olacağını yapı ve hangi malzemeler tür göreceksiniz. Eğer onların bilgisi güvenmek ya da sadece süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Ancak, gelen ve tüm bilgileri incelemek gerekir.

Ne kirpik seçmek için: vizon, samur, ipek?

Kürk hayvanları için Kirpikleri doğal siliya neredeyse farksız görünen bir hipoalerjenik sentetik malzemeden yapılmış, alakasız. Vizon, samur ve ipek - Farklı saç kalınlığını tanımlayan sadece isimleri.

 • vizon

Farklı olarak adlandırılan Vizon kirpik giyildiğinde arttırılmış rahatlık sağlar, esnekliği ve yumuşaklığı, sahip, 0,07-0,01 mm ince tüyler ile karakterize edilir. onların iyi kullanılarak elde sayesinde klasik kirpik, vizon bir parlak parlaklık vardır. düzgün kirpikler doğal bir etki elde etmek için - en iyi seçenektir.

 • ipek

İpek kirpikler 0.1-0.15 mm bir kalınlığa sahiptir. onlar hafiflik ile karakterize ve ipek doğasında Brilliance çünkü Kıllar ismi verilmiştir. Biraz sert ve vizon daha kalındır kirpikler, bu boyalı göz etkisini elde etmek yardımcı olur. Kalın, parlak siyah kirpiklere istiyorsanız, o zaman bu seçeneği kullanmanız gerekir.

 • samur

Bu akıllı ve kalın kirpikler yapmanızı sağlar, 0,2 mm'lik - saç kalınlığı en büyüğüdür. kapasite sadece güçlü ve sağlıklı, doğal kirpiklere yapılabilir böylece önemli bir ağırlık olacak bu büyüklüğünden dolayı, - Ama bir uyarı var. Sable sabit aşınma gerçekten uygun değildir, önemli olaylar için kullanmak en iyisidir, günlük kapasitesi alternatif olacağını, bu durumda daha hafif kirpikler, vizon veya ipek seçmek için bilgedir.

modern zamanlarda en popüler birikmesi nedeniyle kıl özelliklerine, vizon olduğunu. Ama malzemeyi seçmek için değil, aynı zamanda güzel bir manzara yaratma sorunu için önemli bir durumdur tahakkuk esasına, karar vermek de önemlidir.

kirpik uzantı türleri

 • Puchkova

kümeleri 6 adet kirpikler baz numarası bağlanmış ve kısa süreli kullanım için uygundur. Bu binanın avantajı demokratik değer ve profesyonel yardım almadan prosedürü kendini gerçekleştirme yeteneğidir. Kiriş tutkal yardımıyla yüzyılın cilde bağlıdırlar. Eğer kirpiklerinizi zarar verebilecek çünkü kendi başlarına kirpiklerini yapıştırılması durumunda, birikmesi, bir haftadan daha fazla giyilebilir. tutamlar bir cilium ekinde için daha büyük bir ağırlığa sahip ve birkaç tutkal imkansız, onların büyümesine müdahale ederim. Bu yapının önemli bir dezavantajı ışını artık görünür boş alan kalmasını noktasıdır. Bu nedenle, kirişler kısa bir süre için kullanmak daha iyidir. kirpik stüdyo düğün, mezuniyet ve diğer kutlamalar için kapasiteyi sunuyor.

 • poresnichnoe

Ne zaman onun cilium her birine bir parça birikmesi bir veya birkaç yapay kıllar ekleyebilir. Bu yöntem kirpikler kendi aralarında ayrılır çünkü bunlar penye edilebilir ve bu büyüme müdahale etmeyen işlevli kullanım için idealdir. çorap terim ağırlıklı 2-4 haftada, malzeme ve yaşam tarzı kalitesine bağlıdır. Bu kullanılan vizon eğer, çok doğal kirpik görünüyor.

En iyi seçenek günün herhangi bir saatinde harika görünecek kalmaz, tek parçalı vizon kirpik uzantıları olacak, ama herhangi bir rahatsızlık sahibini üzme ve kirpikler sağlıklı kalacaktır.

Prosedür ne kadar sürer?

Birçok kişi bunun kirpik ne kadar sürdüğünü merak ediyorum. Bu soru tümden cevap vermek zordur. Her sanatçı Farklı zaman miktarının bir görüntü oluştururken harcadığı, daha deneyimli bir saat kapasitesini geçirmek mümkün olacak, diğer yaklaşık üç saat gerekecektir.

virajlı kıllar

Eğer kirpik seçerseniz, vizon bir malzeme olarak kullanılacaktır, bunu belirlemek ve hangi birçok çeşidi vardır, saçı eğmek gerekir:

 • J - hemen hemen düz kirpikler, hafif kıvırmak, genel olarak, bazı alanlarda göz arttırmak için kullanılır.
 • B - doğal bir etki, ışık bukle saç oluşturmak için mükemmel.
 • C - En popüler orta viraj, açık gözün etkisi yaratır.
 • D - Önemli olaylar için, uzun kirpik etkisi yaratır.

Artıları ve kirpik uzantıları eksileri

Avantajları:

 • estetik görünüm;
 • makyaj ve makyaj temizleme işlemleri için gerek;
 • iş / okul / partiye eğitim kampına zaman tasarrufu;
 • Göz kusurları ve görme ayarlama;
 • kontrendikasyon olmaması.

dezavantajları:

 • Kontakt lens kirpikler süreli performans kalıcı kaldırma sonucunda azalır iken / giyme ve saçı etkileyen;
 • kirpikler ovmak, çünkü yıkama zorluklar;
 • aşıklar "yastık yüz" kıllar durmak ve orijinal görünümünü kaybetmez, çünkü bu konuda unutmak zorunda kalacak hayal;
 • kremler ve tonikler esaslı yağlar ekarte edilmeli, onlar yapıştırıcı üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir;
 • düzeltilmesi için aylık gerekir.

kirpik Yorumlar

lüks bir görünüm, gür kirpikleri, hiçbir rahatsızlık - Tedavi bittikten sonra, kızlar dramatik farklar olduğunu. bunların birçoğu yapay kirpik bulunan uzun yürümek mümkün değildir, çünkü Ancak, aslında, bir uyarı var. Gözlerinizi ovmak etmeyin, dikkatli bir duş almak ve saç maskesi yapmak gerekir.

oluşturduktan sonra kirpiklerini geri yükleme

Er ya da geç kirpik, vizon yapıyor durdurmak ya bu kadar önemli değildi samur isteyecektir. Bundan sonra, kirpikler daha ince hale gelmiştir gibi görünüyor, ancak bu işlemin kabinde gerçekleştirilir, eğer hiçbir sonuçlarının ele alınacağı belirtildi. onun ses soluk uzun ve siyah yapay saç zemin ve onların kurtarma geçirmek arzusuyla karşı. Bu ille değil, ama zarar vermez.

 • Satışta onarıcı ve kirpik petrol büyümesini aktive çeşitlidir. Olumlu tarafı haline gelmiştir en popüler hint yağı.
 • Kozmetik, besler ve kirpiklere korur, ayrıca restorasyon ve bakım için uygundur.
 • kalsiyum, fosfor, ve diğer bileşenleri içeren kirpik güzellik vitamini kompleksler geliştirilmesini sağlar.
 • meyve ve sebze dahil olan doğru beslenme bir bütün olarak durumu üzerinde olumlu bir etkisi, sadece kirpiklerini, ancak tüm vücudu var.

Evde veya salonda yapmak için?

stüdyo kirpik yardımcı olacaktır sağlığına zarar vermeden enfes bir görünüm al. Tabii ki, kendi tek parçalı birikmesi mümkün değildir olun ve tehlikeli olmayan sertifikalı uzmanlar tarafından evde bunu yapmak için. Nedenle, sadece profesyoneller için geçerli ve sonra güzel kirpiklerini ve yoldan geçenlerin sürpriziyle edebilirsiniz gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.