Sanat ve EğlenceFilmler

Anna Faris (Anna Faris): biyografi ve filmografisi. Boy, kilo ve aktris fotoğrafları

Anna Faris - Ünlü Amerikalı oyuncu, onun komedi rolleri için dünya çapında meşhur oldu. Örneğin, popüler komedi filmde ana karakteri oynadığı kişi oydu "Korkunç Bir Film". Ve bugün, pek çok taraftar biyografik veriler ve yıldızların kariyer geliştirme ile ilgilenen.

Anna Faris: Biyogafi genel veri ve

Tabii ki, onun yaşı yıldızlı ilgilenen tüm taraftarların ilk. Anna Faris Baltimore (Maryland, ABD) 29 Kasım 1976 tarihinde doğdu. bir okul öğretmeni olarak çalıştı Alman asıllı Amerikalı, - Annesi Karen. (İrlandalı-Amerikalı) Baba Jack Washington Üniversitesi'nde bir sosyolog olarak çalıştı. Bu arada, yıldız sosyoloji diploması bir kardeşi Robert vardır ve California Üniversitesi'nde profesör.

Zaman zaman birçok dergi kapakları Anna Faris yoktur. Ünlü Yüksekliği 163 santimetredir. aktris daima formda kalmak için çalışıyor. ince sarışın gezegenin erkek nüfusu arasında popüler olmasının nedeni budur. Bu arada, başarılı plastik cerrahi Anna Faris yüzü gerçekten unutulmaz bir yaptı. Aktris birkaç kez aslında, o mükemmel yönetilen, hangi, gözler daha etkileyici kılmak için bir plastik cerrahın hizmetlerini kullanan bilinmektedir.

Çocukluk aktris

Anne altı yaşında iken Faris ailesi Edmonds taşındı. Bu küçük kız çocukluk olağanüstü oyunculuk yeteneği ve sahnede oynama hayalleri gösterdi zaten dikkati çekiyor. Ebeveynlerin kesinlikle bu arzusunu desteklenir ve yakında Anna tiyatro grupları katılıyor başladı.

o dokuz yaşında, o Seattle Tiyatrosunun sahneye ilk rol oynamıştır. O zamandan beri, o sahne sanatları aşık ve düzenli gerçekleştirmiştir. Edmondskuyu lise ziyaret eden Anna bazen reklamlarda rol aldı. Örneğin, ondört çağında, o ticari bir televizyonda yayınlanan dondurulmuş yoğurt. Okuldan sonra gelecek ünlü o İngiliz edebiyatı öğrenimi Washington, Üniversitesi girdi.

Nasıl bir oyuncu olarak kariyerine başlamak?

İlk defa aktris Anna Faris, 1991 yılında sinema ekranlarında göründü. filmi "Aldatma: annelerin Sırrı o Liz gibi küçük bir rol aldı. Sonra 1996 yılında o filmde DITI oynadığı "Eden".

Ama ilk işin en başarılı 1999 yılında ortaya çıktı filmi "Âşıklar Tepesine" olarak kabul edilir. özgürlük manyak yayınlandı eski kurbanlarının çocuklar için avı başlar bu kasvetli hikayede Anna Dzhannel Bay oynadı.

"Korkunç Bir Film" ve popülerlik gelişi

2000 yılında, Amerikan ekranlara yeni bir komedi filmi ünlü korku filmi "Çığlık" bir parodi olarak oluşturuldu "Korkunç Bir Film" başlıklı. Burada, aktris Anna Faris kahraman Sindi Kempbell oynamıştır. Bu arada, bu ABD'de değil, aynı zamanda tüm dünyada sadece ünlü kız yapılan rolüdür. Aynı filmin hızla popülerlik kazanmaya başladı ve ticari açıdan en başarılı resimlerin biri olarak kabul edilir.

Daha sonra Anna Faris projenin her yerinde oynamıştır. 2001 yılında ana karakteri, üniversitede bir öğrenci, kaçınılmaz olarak hayaletler için yem olur "Korkunç Bir Film 2", geldi. Ve 2003 yılında ekranlarda filmin üçüncü bölümü vardı ki eroin Cindy - Yetişkin bir gazeteci, duyu için malzeme arayan. Bu arada, bu resim bir zamanlar popüler korku filmi "Halka" ve diğer bazı projelerin bir parodi olduğunu.

2005 yılında, Anna Faris bir netice üzerinde çalışmaya başlar. "Korkunç Bir Film 4", 2006 yılında dünyanın televizyonunda göründü. parodi ana arsa - popüler bir filmi "Dünyalar Savaşı".

Anna Faris ile filmlerde ilgileniyorsanız, liste bu proje ile başlamalıdır. Gerçekten de, onun sayesinde, aktris, dünya boyutta bir yıldız oldu ve komediyi oynamak için olağanüstü yeteneğini göstermiştir. Bu arada, Anna - doğal sarışın. Özellikle çekimi için, saçını koyu renk boyalı.

Anna Faris: Filmografi

Filmin başarısından sonra "Korkunç Bir Film" aktris diğer projelere davet edildi. Aslında, Anna Faris rol aldığı birçok Resim Sergisi vardır. Rol aldığı filmler arasında "Mae" 2002 yılında sinemalarda yayınlanan bir korku filmi sayılabilir. Burada, Anna Polly, ana karakterin bir kız arkadaşı rolü var.

Aynı yıl o komedi "Hot Chick" Nisan rolünü kazandı. Anna Kelly da ciddi bir aktris olarak kendini göstermek için başardı "Lost in Translation" ünlü melodram, oynadı. 2004 yılında, Anna kült televizyon dizisi "Friends" küçük bir rol alır - burada olmayı kabul etti o Eric çalış beş bölüm için taşıyıcı anne Monica ve Chandler. Böyle bir popüler projeye katılım genç aktris popülerlik ekledi. 2006 yılında, Anna filmde Hanny Lyuis rolünde ekranda görüntülenen "Eski Süper Sevgilim." Ve 2007 yılında, o macera komedi küçük bir rol "Gülen" satıcısı var.

Diğer Sergisi vardır, yaratılması Anna Faris katıldı. Onun filmleri aktris küçük cameo rol gitti "Entourage" TV dizisini kapsar. O da dram "Kuzusu" (yinelenen bir rol) rol aldı.

Ve Shelly Darlingston, komedi modeli "Playboy" dergisi rolü "The House Bunny" aktris daha da popüler yaptı. Burada, Anna mükemmel beklenmedik sıradan öğrenci garip ve kafa karıştırıcı dünya ile uğraşmak zorunda kaldı naif, dilsiz kızı oynadı.

Diğer projelerde yer almak

Aslında, Anna yapımcı da (film "Your Number nedir?"). aktris karikatürler dile getiren katılmaktadır.

2009 yılında, o animasyon filmi Sam Sparks dile "Köfte Yağmuru." Bu arada, 2013 yılında, o da animasyon filmi için sonradan çalıştı "Bir Şans yağış Bulutlu:. GDO intikam" Bir de tüm film bilinen "Alvin ve Sincaplar 2" sesi oldu Janet diyor.

Bu arada, aktris gezegendeki en güzel seksi ve arzulanan kadın değerlendirmesi düzenli olarak görünür. Ve bazı eleştirmenler Hollywood'un en özgün ve sıradışı komedi oyuncusu çağrısında bulundu. Ve tabii ki, yıldız defalarca bazı erkek dergilerinde de dahil olmak üzere, en popüler Amerikan yayınların kapak olur.

Anna Faris ile Yeni Filmler

2009 yılında, ekranlar siyah komedi "Tür dik bekçi" gitti. Burada, Anna mükemmel ahlaksız bir kız Brandi, filmin kahramanı gizli aşkı oynadı. Ayrıca, aktris, 2011 yılında ortaya çıktı film "al Me Ev Tonight", önemli bir rol aldı. onun performansı Wendy Franklin mükemmeldi.

Aynı yıl yeni bir komedi, hızla popüler oldu "Your Number? nedir". İşte 20'den fazla severler vardı kadınlar gerçek aşkı bulmak mümkün olmayacak bir dergide okumuştum Anna Ally Darling, oynadığı ana karakter.

oyuncu ve aktivist Zoe Hayranları onun performansını beğendim - komedi "Diktatör", 2012 yılında yayınlanan ve oldukça popüler hale gelmiştir. Anna Chloe oynadığım yerde Ve 2013 yılında, yeni bir film, "Ben bir yıl verin".

En popüler Amerikan kanallarından birinde Aynı yıl Anna Faris uyuşturucu ve alkol bağımlılığını aşmak için yönetilen tek anne oynar komedi programı "Anne", havalandırma başladı. Bu seri seyirciler arasında çok popüler.

Kişisel yaşam

1999 yılında ilk tanınmış filmi "Âşıklar Tepesine" aktris setinde Ben Indra ile bir araya geldi. Yakında onlar karşılamak basında söylentiler vardı. ilişki ciddi olduğunu - Haziran 2004'te, Anna Faris evlendi. Ne yazık ki, sadece üç yıl (2007) sonra aktris boşanma davası açtı. Boşanma davası uzun zaman sürdü - boşanma kararı ancak 2008 yılında yapılmıştır. Bu arada, mahkemeye göre, Anna dokuz yüz bin dolar tutarında onun eski kocası tazminat ödemiştir.

2007 yılında, filmin döküm "Beni eve götür," Anna aktör ile bir araya geldi Chris Pratt, ve yakında yıldız ayrılmaz idi. İki yıl sonra, aktörler evlendiler. Ve 2012 yılında yıldızı çift de bir oğlu Jack.

Ödül ve adaylıkları aktris

Kariyeri boyunca, Anna Faris çeşitli ödüllere aday birçok kez oldu. Özellikle, filmdeki çalışmasıyla "Scary Movie" için 2001 yılında onun iki ödül için aday - "En iyi Kiss" ve "Kadın Breakthrough". Ve komedi oyunu için "The House Bunny" aktris "En İyi Komedi Performansı" dalında aday gösterildi.

ödüllerin gelince, 2007 yılında, aktris prestijli Stony Ödülü aldı. Ve 2012 yılında, Anna töreninde CinemaCon Ödülü "Yılın Komedi Yıldızı" tanıdı. komedi türünde yetenekli aktrisin kehaneti büyük geleceğin destekleyici Birçok eleştirmen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.