Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan": aktörler ve rolleri, arsa, yorumlar

"Prens Kaspiyan" - serisi "Narnia Günlükleri" Endryu Adamsona ikinci sinema filmi. Film CS Lewis tarafından Eponymous kitabında dayanmaktadır. Kahramanları Pevensie ailesini, prens ve güçlü Lev Aslan davranır. Film eleştirmenlerden olumlu yorumlar ve taraftarların milyonlarca aldı.

tasarım fikri

filmi "Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap" devamıdır ve film uyarlaması olan "The Chronicles of Narnia:. Prens Kaspiyan" çekim katılan aktörlerin ilk bölümde aynıdır. Film, 2008 yılında serbest bırakıldı. sinema filmi incelemeleri tüm beklentileri aştı. Eleştirmenler filmi pozitif kucakladı. Basın gazete ve dergilerde makaleleri sayıda yanıt verdi. açık fan topluluğunun filmi taraftarların serbest bırakılması sonrasında aktörler adanmış ve mürettebat ekibi. Genç taraftarların Yorumlar Narnia serisinden iki filmin çıkışını etkilenen kalp ve ruh idi. Özellik filmler: macera fantezi. Dünya ücretleri filmin bütçesi neredeyse iki katıdır kapsayacak.

Ana operatör Karl Walter Lindenlaub atanmıştır. Besteci - zaten daha önceki ortak projelere filmin yönetmeni ile işbirliği yaptı Harry Gregson-Williams. Bu arkasında böyle "Shrek" ve animasyon şaheserdir Andrew Adamson tarafından yönetildi "Çizmeli Kedi". O senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely konuştu. Ama ana hikaye ünlü yazar Clive Staples Lewis tarafından 1951 yılında yayınlanan bir fantezi kitaptan alınmıştır. Filmi "Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan" filme önce aktörler ipleri, filmin sadece senaryoyu ama kitabın kendisi, KS öğrenmek zorunda Lewis.

Yetenekli bir yazar

Klayv Steyplz Lyuis - İrlandalı ve İngiliz yazar. O Hıristiyan mazeret bulma ve ortaçağ edebiyatına şöhret sayesinde kazanmıştır. İlk çalışma 1919 yılında piyasaya şiir koleksiyonu, "ezilen ruhu" idi. 1923 yılında lisans derecesi içinde üniversiteden mezun. yazar aynı kurumda filoloji bir öğretmen çalışıyor. İki yıl sonra Magdalen College çalışmak taşındı. 1926 yılında Lewis başlıklı şiir başka bir koleksiyondan geliyor "Daymer." yazar İngiliz Akademisi üyesi oldu. Ana şöhret ona kitaplar serisi getirdi "Narnia Günlükleri".

kitapların serisi "Narnia Günlükleri"

Klayv Steyplz Lyuis Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra yazma faaliyetleri ile mesleğini birleştirerek, bir öğretmen olarak çalıştı. başarılı çalışmalarının bir dizi sonra, 1950 yılında ünlü yazar serisi "The Chronicles of Narnia" ilk kitabı başlattı - "Aslan, Cadı ve Dolap" Lucy Edmund, Susan ve Adaptörü: Bu kitapta Yazara göre dört çocuk anlatır. arkadaşlarının birinde macera bulmak gardırop. şey sihirli ve bir masallar ülkesi "Narnia'yı" olarak anılmaktadır.

kötülük Beyaz Cadının egemenliği altında sürünen Devlet. Dört arkadaş Büyük Aslan Aslan ve Narnia'nın diğer sakinleri tarafından büyü kırar. Onlar eski bir kehaneti taşıyan kötü büyü durumunu özgür. cadı doğanın devrilmesinin ardından canlanır ve yüzüncü kış ile sona erer. Bir yılda ilk kitabın büyük başarısından sonra yazar ikinci bölümünü yayınlayan "Prens Kaspiyan." Narnia kitaplar hakkında fanlar haline Çocuklar, devam gerektirir. Klayv Steyplz Lyuis bir kitap, bir yıl üretmeye başlar. 1956 1950 döneminde, yedi kitap yazdı. Nihai iş "Son Savaş" için, Lewis Carnegie Ödülü verilmiştir. filmi "Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan," oynadığı aktörler Narnia hakkında büyük fikirler tasarımının kurucusu yetenekli bir yazar Klayv Steyplz Lyuis haline geldiği gerçeği gururlandırdı.

hikayesi

İlk bölümde yana 1300'den fazla yıl geçti. Bir peri masalında Narnia krallığı ağır sıkıntılı günler geldi. Devlet gücü acımasız Telmarinler ele geçirildi. Onlar Narnia gerçek sakinlerinin çoğu yok etmiş. Bir sol - orman ve ulaşılmaz dağın aşılmaz çalılıkları yaşamak sürdü. Prens Kaspiyan - tahta tek varisi. O Sergio Kastellitto oynadığı amcası Miraz, acımasız eylemleri izliyor. uzutrapa Miraz Bir gece oğul uzun zamandır beklenen doğmuş. Bundan sonra, Prens Kaspiyan onu öldürmeye karar verdi. yaklaşan tehlike olarak onun akıl hocası Doktor Cornelius uyarır. Hazar siyah ve kırmızı cüceler karşılaşmadan, ormana kaçar. Hazar diğer dünyadan krallar ve kraliçeler yardımıyla çağıran sihirli bir boynuz darbeler. İlk kitapta Lucy, Peter, Edmund ve Susan Kahramanları eski krallığına olsun. peri krallığını kurtarmak için - görev onlara hale gelir.

şiddetli bir savaş

Yüksek Korol Piter Telmarinler üzerinde hızlı bir zafer almaya karar verir. Onun dikkatli ve cesareti, ama bir ordu toplar ve kale saldırı. O kanatlarında düşman topraklarına kale içinde asker taşınıyor griffin tarafından desteklenmektedir. Fareler ve cüceler yıkıcı faaliyetler için kalır. Güçlü, kuvvetli Centaurların ve minotaurs önemli bir güç olarak hareket ederler. Edmund, Skandar Keynes tarafından oynanan, düşman birliklerinin aşamalarını işaretleme, kale kuleleri birinde ışık tutun gerekir. Ama Peter operasyonu başarısız olur.

Hazar öğretmeni serbest bırakır ve amcası babasını öldürdüğünü ondan öğreniyoruz. intikam nöbeti, o odaya onun kötü amcası koşar. Bu noktada operasyon ani olmaktan çıktı. Miraz bir ordu toplar. Ve Edmund tüm uyarılara rağmen, savaşa Narnialılar itiraf ediyor. Telmarinler Narnialılar sıkışıp bundan sonra köprü ve kapıyı, kapatın. Minotaur kahramanca senet sayesinde kapıyı açık tutan, ana karakterler çekilmeye yönetmek.

düello komutanları

Başarısız bir savaştan sonra bozukluğu ortaya çıkar. kötülük Beyaz Cadı diriltmek için, Uorvik Devis oynadığı Nikabrik siyah cüce, İkna yatkın Kaspiyan. Ama Petrus ve Edmund töreni durdurun. Aslanovskom Höyük saklanıyor Kahramanlar. Telmarinler Narnialılar yenmek için gidiyoruz. Ordu, kendi kampına gelen silah ve zırh ile silahlı. Hazar amcası Savaşı zamanını geciktirmek için bir düello komutanlarını düzenlemek için teklif etti.

Miraz Peter ile ölümüne mücadele etmeyi kabul eder. kral yeneceğiz ordu Narnia Devleti gitmelidir. Peter ona Hazar hakkı veren, Miraz öldürmek reddederek kazanır. Ama Prens zayıf olduğunu. O amcası hayatta bırakır. Ama savaştan sonra Rab Miraz o Narnialılar yaptığını bildirerek, yaralar. Onun eylem, bu şiddetli bir savaş başlatır. İkinci sert savaş sırasında Berunskih Brody'yi başlar.

savaşın sonucu

Narnialılar tuzak Telmarinler ilk takım sokulmuş. Ama bir mancınık taş toplarla yavaş yavaş Narnialılar yok etti. Düşmanlar kale girişini tahrip ve saldırı başlar. Narnialılar gitmek "son savaş." Miraz kitlesel ordusu sayısal bakımdan üstün ordu ve Narnialılar silahlanması.

Dzhordzhi Henli oynadığı bu kez Lucy, anda, ormandaki Velikogo Lva arıyorum. Aslan ağaçları canlandırır. Güçlü kökler Telmarinler öldürme, yok etme silahlar ve mancınıklar. Suya birliklerin Telmarinler çekilmesi yeni lideri. Ama güçlü düşmanlar Leo ve Lucy karşılar vardır. Bir kükreme o deniz tanrısı düşmanları mücadele çağırır. Bu köprüden Telmarinler yıkar ve savaş biter. Win Narnialılar.

final

King of Kings - Kahramanlar Aslan mutluyuz. Hazar tahtı devralan ve meşru hükümdar olur. O barış ve dostu ilan, ülke Narnialılar kalmak hakkını verir. Mighty Lion başka bir dünyaya gitmek, Narnialılar yaşamak istemiyoruz Telmarinler sunmaktadır. Bu kurulu bir portal üzerinden adada düşman gönderir. Lucy arkadaş olmak için zaman vardı ve Aslan Aslan ile olan kırmızı cüce, veda diyor. Anna Popplewell oynadığı Susan, ilk Hazar'ı öper. ormanın Rab geri dünyaya Pevensie ailesini döndürür. Onlar Londra Metrosu'nun platformunda bulunmaktadır.

Lev Aslan'ın kahramanı

Aslan - eşsiz ve güçlü aslan. Onun altın yele ve ceket. O, tüm kitap ve filmlerde ana karakteri dizi "Narnia Günlükleri". Gözleri amber rengi fascinate bir mıknatıs gibi bütün çekmek ve. Onların felaketler sırasında karakterlere geliyor. Ormanın Efendisi - görkemli İmparator'un oğlu-in-Sea, Narnia dünyasının yaratıcısı. İlk bölüm Leo kahramanca kendilerini feda ölür. Ondan sonra da daha da güçlü ve daha güçlü hale, dirildi edilir. Bu kötü cadı dan Narnia'yı boşaltmak için bir arkadaş yardımcı olur. Telmarinler gelen Devleti bırakmadan Aslanı ikinci bölümünde. Ben Barnes tarafından oynanan Hazar X, yardımcı olur masallar kralı olmak. Lion üçüncü bölümünde yolunda bulunan "Şafak". Prens Rilian - "Gümüş Sandalye" in King of Kings tahtının tek varisi bulmak için görevi Dzhil Poul emanet.

İmparatorun oğlu-in-deniz beşinci kitabında Shasta Calormenes devletten koruma ve güvenli bir şekilde eve yardımcı olur. altıncı bölümü Aslan diğer sunuyor maceraları sunulur. O Narnia'yı oluşturmak ve kötü cadı onu korumak için arkadaşlar yardımcı nasıl hatırlar. "Last Stand", o dünyanın başlangıcını düzenlemektedir. Leo çekirdek ve diğer devlet sakinleri paylaşan son kararı geçirdi. İyi karakterler, o gerçek Narnia gönderir ve diğerleri - Sıradan dünyada. Konuşamıyor ve düşünmek için hediye yoksun kalırlar. Aslan'ın sonunda o yazar onu tarif cesaret etmemesi için harika ve güzel bir şeye dönüşür. Liam Neeson dile getirdiği filmde Aslan'ın rolü. Aslan kopyacı film parodisinde Stebaslo karakteri haline geldi "Epic Movie". parodi filmi dokunaklı sahte denilen aktörleri: film "Prens Caspian, Narnia Günlükleri" filme sonra.

Kitaptan filmin farklar

1. Kitap Pevensie ailesinin banliyö tren istasyonunun portal üzerinden Narnia içine düşer. Londra metro metro ile - Filmde.

2. Susan mütevazı fan ile hikaye hattı filmin yazarları tarafından icat edilmiştir.

Uilyam Mousli oynadığı Peter ile 3. Fight zorbaları, - Endryu Adamsona yönettiği filmin fikir.

4. Film kesilir çocukluk Hazar, hemşire etkisi ve öğretmen eski Narnia anlattım.

Kitabın 5. sahne Hazar'ın suikast eksik çalıştı. Doktor Cornelius öğretmen Miraz prensi öldürmek için cesaret kuşkulanıyor.

Kitabın, kahramanı Hazar 13 yıl 6.. Filmde, o 17.

yazarlar fikri - Susan ile romantik bir ilişki 7. hikayesi.

Narnialılar Telmarinler Castle 8. felaket saldırı - Filmin teknik olarak karmaşık ve dramatik bölüm. Kitapta, bu kale saldırı değildir.

O Hazar serbest bırakır hangi Dr. Cornelius hapse sinema filmi, 9.. Kitapta, öğretmen onların sığınma ifşa olduğunu Narnialılar önlemek amacıyla kale kendisi bırakır.

10. Sahne kötülük Beyaz Cadı şiddetle gerilmiş ve genişletilmiş yazarları çağırmak.

11. "Allah'sız" filminin dünya Telmarinler kitapta daha parlak ve renkli gösterir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.