BilgisayarlarBilgisayar oyunları

FIFA 15'te günlükleri kaldırmak için nasıl Detayları

PC'nizde en son popüler simülatörleri oynuyor, o zaman muhtemelen kötü performans ile uğraşmak zorunda kaldı. Bu en yeni PC'ler yok bu kullanıcıların özellikle doğrudur. Yukarıda açıklanan sorun dokunma ve bu oyun çünkü Bugün, FIFA 15'te günlükleri nasıl kaldırılacağı sorusunu tartışacağız. Aslında, olası performans sorunu çözmek değil, her PC kullanıcısı bu tür eylemleri gerçekleştirmek bilir. Bugün, performansını artırmak ve popüler oyunda gecikme kaldırabilir nasıl anlatmak karar verdi.

Nvidia

Birçok kullanıcı bir soru ortaya çıkıyor olması: neden oyun FIFA 15 üretkenliği azalmaya başlar? Aslında, daha da yüksek performans gerektiren diğer simülasyonlar, iyi çalışır, ancak bu proje genellikle zordur ile olabilir. Eğer Size takdim bugün sorunu çözmek için yöntemlerden birini deneyebilirsiniz çünkü sadece, üzme. Oyunda FIFA 15 hakkında soru varsa - günlükleri nasıl kaldırılacağı, ardından sonuna kadar bu makaleyi okuyun. Yukarıdaki yöntem, bir Nvidia kartı olan bilgisayarlar için uygundur. ilk etapta verimlilik düzeyini yükseltmek amacıyla siz "Denetim Masası" gitmek gerekir. Daha sonra, Nvidia simgesini bulun. ayarlar penceresini açın ve FIFA15.exe dosyayı seçmek için bir hakkı izledi bölümüne 3D, gidin. Biz sonraki adıma geçin. FIFA 15'te günlükleri nasıl kaldırılacağı, önemli bir soru karar vermek için, dikkatli hemen harekete geçip bu tarihten sonra talimatları, okumalı, unutmayın.

ivme

Panel Rusça ve İngilizce olarak açılmaz ise yüksek performanslı yükleme noktası için gereken dosyanın yeni bölüm, bu durumda, yüksek performansı seçin. Bütün kurulum işlemi Nvidia penceresinden doğrudan yapılır, özel açılan menü ile açılır. sorusu pratik olarak çözüldü FIFA 15'te günlükleri nasıl kaldırılacağı, ama hepsi bu değil.

Daha Arama seçenekleri

Ayarlar menüsünde, ayrıca üçlü tamponlama yükleyin ve ardından seçmelidir dikey senkronizasyon ve bu parametreleri tutmak emin olun. Artık bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna almalısınız. Her şeyi doğru yaptığınız takdirde, soru FIFA 15'te günlükleri nasıl kaldırılacağı olduğunu bitkin olması muhtemeldir. Biz makale oyunculara yardımcı oldu umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.