Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Gerçek erkek": aktörler. Biyografi Kolya ve Vova Antohi

Nick, Vova ve Anton - Kim "Perm aksanıyla" ile üç ayrılmaz arkadaş bilmiyor? Serinin aktörler "Gerçek erkek" - Ama herkes gerçek hayatta kim bilir? Bizim makalesinde - En komik ve samimi çocuklar Rusya Biyografisi.

"Gerçek erkek

Eski KVNschikov tarafından tasarlanan bu komedi dizisi. Başlangıçta "Pilot" modunda amatör kamerada filme boyama, Perm, aynı zamanda Rusya'nın her izleyenler arasında sadece büyük bir başarı oldu. Bugüne kadarki toplam serisinin ışık beş sezonunun görüldü.

Nikolai Naumenko

Nick rolünü oynayan aktör, her zaman nedeniyle dar kafalı arkadaşlar hikayeleri her türlü biniyorlar ve adı - Nikolai Naumenko. Ancak, biyografisi bu makalede sunulmuştur gerçek isimler "gerçek erkek", tüm aktörler. Nicholas askeri ailede Perm kentinde 1982 yılında doğdu. babasının ayak izlerini takip etmeyerek, yabancı dil öğretmeni okumak yerel Pedagoji Üniversitesi girdi. Öğrencinin masası KVNom uzakta gerçekleştirildi Zaten üzerinde, o Premier Ligi'nde oynamak başladı. Daha sonra olay yerine bir eşofman basit Permiyen Kolyano adam imajını ortaya çıktı. Nicholas yana periyodik olarak büyük ekranda belirir. Doğru, ilk başta böyle resimlerinde bir dizi "Gelincik" birinde trafik polisi denetçisinin rolü gibi biraz parçaları oldu. Ancak, zafer Naumenko "Gerçek erkek." Getirdi İlk bölüm Rusya izleyiciye fantezi yakaladı beri Aktörler, biyografi bu gösterisi ile bağlantılıdır. Kolyan, tabii ki, aralarında. Nicholas tarafından tanınan gibi, bu rolü o anlaşılabilir kahramanın birçok eylemleri gibi, çok uygundur. Bugün Naumenko - tecrübesi ile başarılı bir aktör, girişimci ve sporcu. O ciddi snowboard yapan. kişisel hayatta, aktör da tamam - o evli ve mutlu bir evliliği olduğunu.

Vladimir Selivanov

"Leisurely" perma adam Vova TV dizisi için tanındı kadınlar arasında popüler değil "Gerçek çocuklar." kimin biyografisi yakından Bu resimle iç içedir aktörler, tüm Perm bölgeden gelmektedir. Ayrıca Vladimir Selivanov değil bir istisna. O Perm kenti yakınlarında yer alır Lysva ilçesinde, doğdu. O doğduğu kasabada çocukluğunu geçirdiği ve mezuniyet sonrası Sanat ve Kültür Perm Enstitüsü bir yönetmen olmaya karar girdi. Nikolai Naumenko gibi, bir öğrenci KVNom götürdü. Takım olarak oynamak "Zımba". Vladimir yaratıcı kariyerinde bir sonraki adım "Comedy Club" oldu. Sahnede o gelecek ko-yıldız ve arkadaşları Anthony (Anton) ve Stanislav (Edward) ile oynadı. Ama şan, tabii ki, "Gerçek erkek." Getirdi Aktörler birlikte, bu makalede açıklanan biyografi gerçek kişilik özellikleri ve dışmerkezliliğinden ile sıradan adamlar hakkında bir film gebe. Tabii ki, Vova film ve aktör Vladimir Selivanov çok ortak ama hayatında bu çekingen karakteri çok rahat ve sanatsal kişidir. O yetenekli bir aktör değil, aynı zamanda bir müzisyen sadece oldu. Bu arada, dizi "Gerçek erkekler" için pist - "Check it out" - izleyiciler Selivanov performansında duyabiliyorum. Filmografi Vladimir ayrıca serisi "alyans" ve içeren "4 Web." Bugün, aktör görünmeye devam etti ve serbest zaman çekim memnuniyetle müzik ayırır.

Anton Bogdanov

Auburn arkadaşı Nick sonsuza Anton, gerçek hayat Anton Bogdanov içinde, Murmansk bölgesinde 1984 doğumlu komik durumlara düşmekten. Bir çocuk bile Birch şehrine ailesiyle birlikte taşındı olarak (Perm bölge). Okulda, o balo dans ve yapan, KVN oynarken, bir grupta seslendirdi güreşte. Okuldan sonra o Vladimir Selivanov ile bir araya geldi Perm Sanat Enstitüsü ve Kültür içinde yönetmeni çalışmaya gitti. Birlikte arkadaşlarıyla ardından KVN "Zımba" komutunun üyesi ve "Comedy Club" oldu. Birlikte Vladimir Selivanov ile "kurallar olmadan kahkaha" programı kazananları oldu ve daha sonra Güney Rusya'nın turneye çıktı. Aynı zamanda Anton işinde elini çalıştı. En popüler gece kulübü birinin sanat yönetmeni olarak çalıştıktan sonra "Rüzgar" Bogdanov, kendi proje «BLACKBAR» açar. 2010 yılında, Anton birlikte Vladimir Selivanov ile resmin filme katılmaya davet "Gerçek çocuklar." Aktörler, biyografi KVN ve "Komedi Kulübü" ile ilgilidir, daha sonra hala yeni bir proje olacak kadar başarılı tahmin etmedi. adamlar ilk serisi ünlü uyandıktan sonra. Bogdanov diğer filmlerin ( "Gentlemen, iyi şanslar!" Ve "Noel Ağacı 3") rol aldı. Anton orada durdurmak için gitmiyor. Onun görüşüne göre, yakın gelecekte gerçekleştirilmesi gereken, yaratıcı planları, bir yeri vardır. taraftarların üzmek için kişisel hayatı, Anton, itibaren, tamam: o evli.

Sonuç

sansasyonel şovda basit Permiyen adamlar, - İşte onlar "Gerçek çocuklar." Burada gördüğünüz hangi Aktörler, fotoğraflar, onların kahramanları ile birçok ortak özelliğe sahiptir. Onun temel görevi - ilden sıradan adamların görüntüleri göstermek için - onlar gerçekleştirdi. Ve bugün bu komik komedi programı devam iletmek için mutluyuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.