BilgisayarlarYazılım

ICloud yoluyla bilgisayarınızla iPhone nasıl bulunur

My iPhone özelliği Apple özel bir hizmet parçasıydı ve şimdi yükseltilmiş ve standart sunulan ücretsiz hesap iCloud dahildir bulun. Bu hizmetin en son güncellemesi bile gerçeği yatıyor Mac bilgisayarlar izlenebilir.

Nasıl programı kurmak ve nasıl iPhone bulmak için bilgisayara?

  1. Kayıt ve cihazınızda icloud giriş yaptığınızdan emin olun. "Ayarlar" iCloud kayıt edebilir git veya zaten bir hesabınız varsa, oturum aşağı kaydırın ve iPhone'umu Bul açın (varsayılan olarak, bu özellik dahil değildir).
  2. Konumlandırma Servisi de dahil edilmelidir. "Konum Servisleri" - - "Enable" Bu "Ayarlar" ile yapılabilir.

Bilgisayarınızda bu uygulamayı indirmek için, en son güncelleştirmeleri OS X, iTunes ve iCloud kurulmalıdır. Herhangi bir cihazda mutlaka ayarları ekranında icloud simgesini görünmelidir - bu bilgisayarınız ve ne kadar bunu aslında yapacak olan iPhone bulmak için nasıl doğrudan bağlıdır.

Telefonunuzun kaybolması durumunda ne yapmalısınız?

Başka iOS cihazlarında bulunan uygulama "my iPhone bulun" Aç veya bilgisayardan icloud.com ziyaret (çevrimiçi mağazasından bir program indirmek gerekir). Hesabınıza kayıtlı cihazların listesini görmek ve otomatik olarak başlar yeri arayacaktır giriş yapın. o yerin gösterilmesini başladığı anda cihazı tıklayın. Şimdi harita üzerinde görmek gerekir ve cihaz simgesini (küçük mavi daire) tıkladığınızda atabileceğiniz adımlar içeren bir menü açılır. 3 düzenleme önerilmiştir.

Ses Çal veya Mesaj Gönder

Bu eylem gadget kaybı / hırsızlığı hakkında hızlı mesaj göndermek ve telefon sessiz modda bile çalışır bir ses sinyali göndermek için izin verir. Evde bir bilgisayar ile iPhone'unuzu bulmak için nasıl büyük bir yol olduğunu belirtmek gerekir.

Uzaktan kilit

O ekran tam kilit ayarlamak sanki şekilde kapalı bir modda cihazı koyar. Bu durumda, 4 haneli bir kod seçin ve onu (may iyi rekor) ezberlemek gerekir.

Uzaktan Silme

Nihai ve bilgisayarınızla iPhone bulmak için nasıl bir daha radikal versiyonu. Bu eylem fabrika ayarlarına analiz etmek ve tüm verileri silmek, geri yardımcı olur. Artık izlemek engellemek veya cihaza bir mesaj göndermek mümkün olacak gibi bu yöntemi kullanırken çok dikkatli olun.

Böylece, yukarıda belirtilen hizmet bilgisayarına iPhone'u bulmanıza yardımcı olabilir. Icloud zaten çalışır ve gadget yerinin belirlenmesini mümkün olacaktır. Gadget çalındığını şüpheleniyorsanız Ama eğer ne yapmalı?

İlk adım Cihazı kilitlemek ve ondan hiçbir arama önlemek için olmalıdır. Bu devaysa ayarlarını değiştirmek için bir saldırganın engellemez, ancak kişisel verilerinize erişimi engellemek ve pahalı aramaları önleyecektir.

İkinci olarak, yukarıda belirtilen programı kullanan bir GPS sinyali aracılığıyla aygıt emin olun. Yukarıda da belirtildiği gibi, neredeyse% 100 olasılık olabilir, bilgisayarınızla birlikte iPhone'umu bul. o kolluk makamlarına başvuruda arzu edilir - Ancak, riske girmemek ve kendi başınıza telefonu almak kalkmayın iyidir.

Cihazınızın çalındığını emin değilseniz, size geri dönüş için ödül teklif ona bir mesaj göndermek ve onların iletişim bilgilerini iletebilir. Her durumda, uzaktan size cihazı geri almazsınız eminseniz, son çare olarak tüm verilerin mendil kullanın.

Son olarak, mobil operatörü aramak ve SIM-kart engellemek için unutma. Bu gereksiz harcamalar sizi kurtaran arama yapmak ve mesaj göndermek engeller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.