Sanat ve EğlenceFilmler

Michael Svetin - Büyük harfle Aktör

Michael Svetin - efsanevi aktör. Onun kredi için 100'den fazla rolleri TV dizisi ve sinema filmlerinde oynadı. Bugün doğup sanatçı eğitim gördü nerede bahsedeceğiz. Kağıt onun biyografi ve kişisel hayatın ayrıntılarını kamu yapılacaktır.

Michael Svetin: biyografi

Birçok oyuncu tarafından sevilen 11 Aralık 1929 doğdu. O - Kiev bir yerli sakini. Ailesi zengin ve ünlü değildi. Peder Michael sıradan bir işçiydi. Annesi anaokulunda öğretmen olarak çalıştı.

Küçük yaşlardan itibaren, bizim kahraman oyunculuk ve komedi yeteneklerini gösterdi. bahçesinde Yürüyüşe çıkarak, çocuk kendisi çevresindeki insanları toplayıp onları eğlendirdi. O da anne ve büyükanne için konserler düzenlenmiş.

Okulda, Michael iyi bir öğrenciydi. Öğretmenler onun çalışkanlık övdü ve bilgisi için arzusu. Ama 8 Svetin sınıf karakterini göstermeye başladı. O Ukrayna dili öğretmeni ile bir çatışma içine aldık. Neyse ki, taraflar mutabık kılınabilecek.

Kendinizi arayın

Bir noktada Michael Svetin dilsiz sinema kapılma. Onun idol Charlie Chaplin oldu. Adam sık sık onu taklit etti.

Birkaç yıl Misha obua müzik okulu katıldı. Öğretmenler onun varlığı ve kusursuz incelik işitme dikkat çekti. Belki de adam parlak bir müzikal kariyer inşa başardı. Ama okulun bitiminden sonra orduda hizmet etmek denir.

2 yıl sonra sivil hayata dönen kahramanımız Moskova'ya gitmeye karar verdi. Ve böylece yaptı. Moskova, Kiev bir adam uzun kalmak için gidiyordu. Svetin ünlü aktör olmayı hayal. Ancak, tiyatro okulların hiçbiri onu kabul etmedi. Ama Misha umutsuzluk olmadı.

evre

Bir dayak köpek gibi, memleketi Kiev dönmek istemiyordu 22 yaşındaki. Moskova fethetmek için - O bir hedef belirledi. Mike posteri gördüm Bir gün "Tiyatro Raikin Touring." O büyük şovmen ile görüşmek üzere fikir geldi. Svetin otel "Moskova" da Raikin bekleyen. usta ufukta göründüğünde, o ona doğru koştu. Adam tiyatroda çalışmaya almaya sanat yönetmeni yalvardı. Raikin ortaya çıktı. Ama sonunda o tiyatroda Mayakovski de Misha toplantıya atandı.

Adam belirtilen konumda idi. O işi yapmak için mümkün olan her şeyi yaptı. Raikin Misha çaba övdü ve onun öğrencisi aldı. Ancak, bu kurumun duvarları içinde, kahramanımız uzun sürmedi.

Michael Svetin 1961 ile 1970 arasında Birkaç işler değişti. O Kamyshin, İrkutsk Penza, Kemerovo, Petrozavodsk ve Kiev tiyatroda görev yaptı. Nihai "kayıt" Misha sadece Maly Dram St. Petersburg Tiyatrosu'ndaki aldı. Bu kurumda çalışmak, hayatının neredeyse 20 yıl verdi.

Michael Svetin: filmler

Kahramanımız filmlerde geç başladı üzüldüm. O 40 yaşında iken Nitekim onun ilk rolü oynadığı. Her ne kadar kariyeri hızla adlandırılabilir. Birkaç yıldır Birçok aktörler sadece ara sıra ve küçük roller vardır. Mikhail böyle değildi.

O filmlerde sadece iki oynadığı roller teklif edildi. Yönetmen Elem Klimov "Agony" filme ve onun kahraman Svetin Terekhov adını gördüm. Aktör dikkatlice senaryoyu öğrendik. hepsi ona sevdim. Aynı zamanda Ukrayna müdürü başta Viktor Ivanov Michael komedi yıldızı önerdi "Değil iyi şanslar." Aktör bir doktor Stepana Stepanycha rolü var. O bunu terk edemezdim. Sette Svetin Mikhail Semenovich popüler Ukrayna aktör Nikolai Grinko ile bir araya geldi. kahramanımızın kariyerinin ekranlarında iki filmin yayımlanmasından sonra saat gibi gitti.

Biz M. Sveta katılımıyla en canlı ve ilginç filmler listesi:

  • "Kaderin hediye" (1977) - Polis çavuş.
  • (1981) "Kadın ciddiye şaka" - kimya öğretmeni.
  • "Boulevard Kuputsinov dan Man" (1987) - druggist.
  • "Ve bizimle cehenneme" (1991) - Aslar.
  • "Kasım ayında bir çocuk" (1992) - çağrı adamı.
  • (1995) "Baskı Zamanı henüz gelmedi" - Zhibbaev.
  • "Karmakarışık" (2003).
  • "Altın Buzağı" (TV dizisi) (2006).
  • "Kaybeden Günü" (2009) - Bir ülke doktor.
  • "Martha Çizgi" (2014).

Kişisel yaşam

Michael, asla bayan erkek ve dişi kalplerin fatihi Svetin edildi. O zamanlar ve yaşam için evlendi. Onun müstakbel eşim Bronislava Proskurnin aktör uzun zaman önce bir araya geldi. Bu Kamyshin ilçesinde meydana geldi. zamanda kız henüz 17 yaşındaydı. Mişa güzelliği ve utangaçlık ile büyüledi. O uzun ve ısrarla Bronislava kur etti. Sonunda, onun yasal karısı olmayı kabul etti.

1959 yılında, aşıklar evlendiler. Törene aralarında atölyedeki gelin ve damat yakınları yanı sıra arkadaşları ve meslektaşları vardı, misafirler çok sayıda katıldı.

1965 yılında Bronislaw ve Michael anne oldu. O kızlarını Svetlana doğdu. Her akşam performansları ve provalar sonrasında, aktör bebek ile oynamak için acele evinde oldu.

Şimdi Işık ABD'de yaşıyor. Evli ve iki kız çocuğu vardır - Anna ve Alexander. O iyi bir eğitim almış ve şimdi büyük şirketlerin birinde bir programcı olarak çalışıyor.

ölüm

Son yıllarda, aktör Svetin Mihail çok hasta. Filmde, o zaman ortaya çıktı. Bir tiyatro ve hiç ayrılmak zorunda kaldı. Bronislaw eşi dikkat ve özenle Michael çevrili.

23 Ağustos 2015 tanınmış aktör hastalandı. o anda Eşi yakın olduğunu ve ambulans çağırdı. Sveta St. Petersburg yakınlarında bulunan Gatchina merkez hastaneye götürüldü. O teşhis edildi - Felçli. Doktorlar acil ameliyat reçete. Ancak, ameliyat durumunun iyileştirilmesi vermedi. 30 Ağustos 2015 kalp saygın kişi ve yetenekli bir aktör durdu. Ölüm M. Sveta resmi nedeni - "felç arka planı beynin şişmesi."

içinde 2 Eylül Komedi Tiyatrosu. Akimova ölü sanatçıya bir veda düzenledi. Hızlı onun son haraç yöneticileri, yazarlar ve aktörler geldi. Hepsi ile Svetin bir bütün çağı gider biliyordu. Aktör toprağa verildi Aziz Seraphim Mezarlığı (St. Petersburg).

Sonuç olarak

Svetin Mikhail Semenovich iyi huylu ve pozitif bir insandı. O kelimenin tam anlamıyla onun kahraman görüntüsüne alışmak her zaman, sahnede ya da filmlerde oynadı. Huzur içinde yatsın ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.