Sanat ve EğlenceFilmler

Kim Harry Potter filmlerinde Lord Voldemort oynar?

Rab Lord Voldemort bir olan hayali bir karakter çekildi bir genç sihirbaz Harry Potter, hakkında kitaplar bir dizi. Bu Ölüm Yiyen baş ve Harry Potter düşmanıdır Büyük bir sihirbaz vardır. Bu ürünün tüm parçalarının söz edilir. Lord Voldemort oynayan kim olduğunu öğrenmek için başlamak için.

sihirbazı oynanan Aktörler

Filme göre Karanlık Lord değişik kılıflar görünür. Olay yerinde bulunan onun oyun farklı aktörleri bağlı.

Lord Voldemort oynanan aktörlerin listesi:

 • Richard Bremmer sahne bellek oynar;
 • Ian Hart geri Quirrell olan bir kişi canlandırıyor;
 • Christian Coulson Sırlar Odası hakkında kısmen onaltı Tom Riddle temsil;
 • Kahraman Fiennes-Tiffin Tom Dumbledore'un anılarını onbir oynandı;
 • Frenk Dilleyn Slughorn anılarından onaltı Tom vardı;
 • Reyf Fayns final sahnesini dördüncü bölümünün sonunda ana insandı asi Lord Voldemort oldu.

Ralph Fiennes Biyografisi

Suffolk Lord Voldemort, 22/12/1962 oynanan doğumlu İngiliz aktör. aile fotoğrafçısı ve yazar, o büyük çocuğu oldu. Ebeveynler genellikle taşındı ve sanat sürdürmeye çocuklarını teşvik edilir. Altı çocukların aktörler, film yapımcıları, besteciler vardı.

(Lord Voldemort oynadığı) Genç adam Theatre Royal, Royal Shakespeare Company'nin şirkette çalışanlar mezun, Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi'nde okudu.

filmlerde başlarken aktör televizyon dizisinde minyatür rolü verdi yönetmen Chris Meno, ile ilişkilidir "Prime Suspect." Filmin başarısı o "Emmy" kazandı hangi iş için, filmi "A Dangerous Man" çıkışından sonra ona geldi.

Lord Voldemort oynayan aktör en ünlü eserlerinin listesi:

 • "Schindler'in Listesi". bant yılında Alman toplama kampı komutanı Amon Göta imajını somutlaşan.
 • "İngiliz Hasta". Kont Laszlo de Almasy Oynanan dünya ölçeğinin yıldızlı statüsü aldı.
 • "Eugene Onegin". Görüntü filme , aktörün kardeşi ona başrolü vermek.
 • Filmi bir Yahudi aile hayatı hakkında - Fiennes üç rol oynadığı "güneşli tat".
 • "The Constant Gardener".
 • "Beyaz Kontes".
 • "Düşes".

"Harry Potter" Ralph Fiennes Work

genç nesil aktör arasında Reyf Fayns (Lord Voldemort çalış) bu rol için bilinir. O dördüncü kısmının sonuna karakteri olarak belirir - "Harry Potter ve Ateş Kadehi" Aktör zekice, Karanlık Lord'u oynadığı dört ardışık resim ortaya çıktı.

Sihirbazın adı

Dzhoan Rouling ürünü göre orijinal adı Rab Tom Marvolo Riddle olduğu bilinen olduğunu. Gerçek adının harfleri yeniden düzenleme, Lord Voldemort tüm Rab için oldu. Fransız yeni adıyla çeviren "ölüm uçuşu" anlamına gelir.

hikayesinde, tüm sihirbazlar bu karakterin bu kadar korkuyorlar çalışıyor, ismini bile telaffuz cesaret edemedi. Çoğu zaman, bunun yerine bir deyişle "You Biliyorsun Kim", "Karanlık Lord of duyabiliyordu."

Ancak, yine de ona ismiyle adlandırılan olanlar vardı. Bu, özellikle Harry Dumbledore Lupin, Sirius Black ve Hermione ve Ron. Onlar onu ismiyle söz etmeden, sadece bir korku desteklemek, inanıyordu. Lord Voldemort adına gerçekten empoze edildi küfür yedinci bölümünde rağmen. cesaret edenler o Ölüm Yiyen izleniyor olabilir demek.

Etnik Lord Voldemort

Kitabın açıklamasına göre, onun canlanma büyücü vardı sonra soluk cilt, yılan öğrenciler ile cherepoobraznym yüz, yılan burun delikleri ve kırmızı gözleri. Vücudu ince ve cam gibi görünüyordu ve eller ve parmaklar doğal olmayan bir şekilde gerilmiştir.

Onun gençlik Görünüşte Lord Voldemort bir aristokrat yatak ile çekici adamı görünecek şekilde açıklanmıştır. O karanlık gözleri, siyah saçları vardı.

görünüşte Böyle radikal bir değişiklik nedeniyle krestrazhem çok sayıda yaratılmasına büyük olasılıkla oldu. Onlar ruhunu değil aynı zamanda görünüm sadece değişti.

Filmde, sihirbaz yalnızca göz rengi farklıdır görünüyor. Sıradan öğrenciler ile gri-mavi tonları vardı. Belki film yapımcıları Dünya Savaşında Nazizmin ile bir analoji yapmaya çalışıyorduk çünkü. karakteri yana saf temsilcisi benzer Ari ırk. daha çok aktör (kim Lord Voldemort çalış) Bir zamanlar Nazi oynadı çünkü "Schindler'in Listesi". Ancak, bu resmen teyit değildir, sadece spekülasyon olduğunu. Belki de bu iddia edemez kiminle yönetmeni vizyonu oldu.

Lord Voldemort'un Biyografi

Muggle yetimhanede sihirbazın Doğum yeri. Annesi türlü S. Slytherin bir cadı oldu. Baba Muglia ve o onun aşk iksiri sulamaya durdu en kısa sürede anne bıraktı. O güzel değildi ve umutsuzca hayatta bir anlam görmedim. Çocuğun babasının adı aynıydı olarak bir çocuk doğurma sonra, o, ona Tom adını verdi. İkinci adı Marvolo oldu - babasının-büyücü onuruna. Anne hemen öldü ve öz babam bile varlığını bilmiyordu.

Tom bir yetimhanede büyüdü. O yaşıtlarından farklıydı. barınak itibaren işçi bir çocuk olarak o ağladı ve daha sonra çocukları işkence asla farkına varır. Ortaya çıktı büyülü yetenekleri, o yavaş yavaş hakim ve ondan korktular Muggle yaşıtları karşı kullanmıştır. oğlan kendini özel düşündü.

O on yaşında iken Profesör Dumbledore yetimhanede Tom araya geldi. o iyi bir öğrenciydi Hogwarts, onu almak. Birçok öğretmenler tarafından sevilen, fakat bu sayı Dumbledore dahil edilmemiştir. Beşinci eğitim kursunda Tom Slytherin vali olur. Aynı zamanda, o Sırlar Odası içine bir yol bulur ve Basilisk serbest bırakır. Mezun olduktan sonra, Tom onun birlikte yaşadığı babası ve ailesini, öldürür.

Altıncı yıl sanatçı krestrazhem eylemi hakkında Slughorn öğrenir. Bunlardan ilki o ilaveten, Sırlar Odası açılması için talimat oldu, günlük yarattı.

Yedinci yıl Tom iyi öğrencisiydi, pek çok hayranı vardı. Onun çalışmaları esnasında koyu sanat esinlenerek, o gözden kayboldu. Yavaş yavaş, o onun etrafında Ölüm Yiyenler kendilerini aramaya başladı saf kan, fikri destekçileri toplanmaya başladı.

Bir gün Harry Potter adlı bir çocuk yok etmek mümkün olacak Öğrenme, o ilk onu öldürmeye karar verir. Bu girişim sonucunda onu korumak annesini sevmek ve Lord laneti kendisine ulaşıldı ve reenkarne kadar hiçbir şey haline gelmiştir. Reenkarnasyon sonra Lord Voldemort oynar Kim, zaten bilinmektedir.

köken

Karanlık Lord bir melez yok etmeye çalıştı olmasına rağmen, o da Mugglelarla takıntılıydı. O dikkatle bu gerçeği gizlenmiş. Hatta bu yüzünden kendisine baba-Muggle'ın miras Adını değişti.

sihirbazlar hattına göre, o Cadmus Peverell soyundan gelen ve Harry Potter uzak akraba oluşturdu.

sihirli güçler

Dumbledore'a göre, Tom üstün gösterdi büyülü yetenekleri. Çocukken bile o yılan (Çatalağız) konuşabilirsin fark etti. O hafızayı (Zihnefend) değiştirerek, başkasının aklına alabilir. Profesör Slughorn yardımıyla, o nedenle ruhunun ölümsüzlüğü kazanıyor Hortkuluklar oluşturma yeteneği hakim.

Buna ek olarak, Karanlık Lord mükemmel bir düellocu oldu. O birkaç saniye içinde büyü ve Counterspell gerçekleştirmek için olabilir. düellolarında becerilerini göre, o sadece Dumbledore'la eşit düzeyde idi.

Ancak, Lord Voldemort pek bilmiyordum. Büyümek büyücülük ailede değil, o eski efsaneleri bilmiyordu ve Anne sevgisi eksikliği kendi yöntemiyle onu güçsüz yaptı. O aileden, sevgi, dostluk hakkında düşüncelerini çağrıştırır dayanılmaz ağrısı çocuğun düşüncelerini nüfuz edemedi çünkü aşk büyüsü küçük Harry öldüremez. Sonunda o kehanet belirtildiği gibi yıkıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.