Sanat ve EğlenceFilmler

Nina Dobrev: boy, kilo ve oyunculuk kariyeri

Nina Dobrev genç sanatçı ve programcı ailesinde 1989 kışında doğdu. Nina - ikinci çocuk, o ağabeyi Alexander ile şanslıydım. küçük kızı Dobrev ailesinin doğumdan sonraki ilk iki yıl yaşamış Bulgaristan'ın başkenti Sofya şehir - - ve sonra Kanada'da ilden taşındı - Ontario.

yaratıcılık tutkusu

Okulda, Nina boyama, müzik, spor ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. yaratıcılık kızı gören veliler sanat okuluna kız transfer etti. Daha sonra okulda Dina Armstronga en dersleri almaya başladı. Işte oradaydı ve fark oyunculuk ajansları böyle yetenekli genç kız, Nina Dobrev. Boy, kilo ve mükemmel dış veri aynı zamanda bir modelleme çaba ona yardım etti. Gelen ergenlik Dobrev, yıldızlı kalan reklamlar, işlenmiş gibi bir modeli ve katıldığı seçmeleri.

hayat davranmaya başla

Aktris 2006 yılında vuruldu: "Yeni Nesil Degrassi", iyi filmde ilk ciddi çalışma Kanadalı televizyon dizisinde genç Mia Jos rolü oldu. 2009 yılında Dobrev çekim halen sürüyor olmasına rağmen, dizi bıraktı. 2009 2006 ve sonrası, o çeşitli filmlerde rol aldı ( "Fragmanlar", "Too Young Marry için" ve diğerleri "ön cephede Love"). Bu nedenle başarıya, kilosu ideal Nina Dobrev, yükseklik, kariyerinde daha da büyük başarı elde etti.

"The Vampire Diaries"

o kült televizyon dizisinde başrolü teklif edildi, bu başarı, 2009 yılında Nina geldi "The Vampire Diaries". serisi Amerikalı yazar Lisa Dzhey Smit tarafından kitapların adını veren dizi dayanmaktadır. Masum bir kız öğrenci Elena Gilbert iki kardeş arasında bir çatışma etrafında oynanan ve sofistike vampir Ketrin Pirs: İdeal yakın "The Vampire Diaries" Nina Dobrev, boy, kilo, iki çok farklı karakterler oynadı. Kadın Kahraman Dobrev izleyiciler beğendi ve "Yılın Çıkış Yapan" ve "En İyi Kadın Oyuncu bilimkurgu serisi" ödül kız getirmişti. Buna ek olarak, Nina Dobrev - kitap serisi "Twilight" da dahil olmak üzere vampirler hakkında kitaplar, hayranıyım, bu yüzden Nina çekim gerçek zevki getirdi. 2009 yılından bu yana, oyuncu KARİYERİ büyüdü. O yıldız işaretli içinde kayda değer roller de "oda arkadaşı" filmleri, "Perks Olmak Bir Wallflower", "Arena" ve diğerleri.

Hobiler kızlar

Buna ek olarak, Nina Dobrev diğer birçok hobileri film ve tiyatroya. Bu yetenekli bir oyuncu, aynı zamanda birinci sınıf atlet ibaret değildir. Çocukluğundan beri, kız ciddiye jimnastik yapan ve hatta Kanada için çeşitli uluslararası yarışmalarda gerçekleştirilir. Şimdi aktris yoga sınıflarına çok zaman. Belki tam da bu tutkunun, o mükemmel fiziksel şeklini korumak için yönetir. ideale yakın parametreler olan Nina Dobrev, kilo, boy, defalarca parlak dergi kapak olur. Resmi oyuncu parametreleri: yükseklik 168 cm, ağırlığı 48-55 kg. Rağmen aşk için spor, Nina isimli bir yelpaze sıkı diyetler ve yorucu egzersiz. kimin boy ve kilo ideale yakın Nina Dobrev, her zaman kendine çalışır. O bir vejetaryen olmaya çalıştı, ancak böyle bir güç kaynağı sistemi ona pek uymuyor karar verdi.

Ayrıca, o takı yaratılması ilgilendiğini ve hatta kendi mağaza başlayan düşünüyor. Diğer şeylerin yanı sıra, Nina birçok dilde akıcı ve seyahat etmeyi seviyor. Henüz genç oyuncu galip gelemezdi sadece yükseklik, - bu bir eğitim bu. Sağ sonra okul Nina Dobrev, biyografisi, büyüme, ağırlık ilgisinin çoğunu kızlar, başvuran için Üniversitesi için Ryerson Üniversitesi sosyolog, ama sol içinde 2008 eğitim bir oyunculuk kariyeri.

Nina'nın özel hayatı söylentiler bir sürü kefen. aktris gençlerle ilişkilerini reklamını yapmak sevmez. Ancak, biz birkaç yıl Dobrev TV dizisi "Degrassi" Daniel Clark onun co-star ile bir araya geldi biliyorum. Nina başka bir tutkusu "The Vampire Diaries" TV dizisinde önemli bir rol oynamıştır Ian Somerhalder, oldu ama çift dağıldı. Şu anda, genç oyuncu çalışmaları gömüldü. ekranlarında 2014 yılında onun katılımıyla bir film var "adlı polisler olalım."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.