ÇirkinlikBahçıvanlık

Kasımpatı Buket

Hepsinden renkleri Kasımpatı o çok yönlü çiçek olarak kabul edilir. hediye olarak gül buket tüm durumlar için kullanılabilir. Bu çiçekler hep, neşelendirmek enerji ve canlılık gelgit duygusu vermek olduğuna dair hiçbir şüphe yoktur. Adam, vererek böylece duygularını saflığını ve samimiyet ifade eder.

Kasımpatı asil renkler bir parçası olarak yerini aldı. beyaz çiçek Buket - bir düğünde vazgeçilmez bir aksesuar. Gelinin Beyaz elbise o özel, benzersiz bir değer verir.

gül Buket herhangi aile tatili süsleyin. Bunlar hassas çiçekler her zaman kime maksadı kişiye bir gülümseme getirmek edebiliyoruz.

Sarı genellikle ayırma ile ilişkilidir. Bilakis. Sarı çiçekler iyilik ve duygu hassasiyet, samimi tavrı, parlak güneşli aşk simgelemektedir. Bunlar hayatın yolunu aydınlatan bir fener gibidir. Genç bir kıza sunulan gül Buket, evlilik bir öneri. Bu kaçınılmaz bir şekilde, büyüler ve gizlice çeker, büyüler ilham verir.

Bouquet sarı krizantem güneş ışınları anımsatan, insanlar sıcaklık ve neşe taşıyan.

diğerleri ile birlikte çiçek vermek - çok iyi bir alışkanlıktır yoktur.

Düzgün ve dikkatli amacıyla bir buket yapmak, sen gerçekten büyük bir yetenek olması gerekir. Tüm renkler kesin bir değere sahip. Bu nedenle, kendi özel dilinde sadece hoş olabilir, ama aynı zamanda duygularını ifade etmek.

doğum günü harika bir hediye, refah, sevinç, uzun ve mutlu bir yaşam simgeleyen - gül ve krizantem buketleri. En iyi dilek ve gerekli değildir.

Kim çok tuhaf düşünce ve krizantem ve bir buket olacak doymuş olurdu gerbera. Gerbera çok yumuşak kök, bu nedenle sapı bütünlüğünü rahatsız etmemek için bu yüzden ince bir tel sarın. onlar renklerin büyük bir çeşitlilik var olduğundan, aynı renkli kasımpatı ile birlikte güzellik eşsiz buketi.

Büyük önem buket teslim işlemidir. Yemeğe bir adamı davet planlıyorsanız, çiçekler iyi günümüz vardır. Sadece sokakta bir adamla tanıştım buysa, bu durumda küçük bir buket devretmiştir olduğunu.

bu renklerin avantajlarından biri de solmaya değil yani, bu yüzden korku herhangi bir miktarda satın alınabilir olmadan onlar. Evde, onlar iddiasız kadar mükemmel dekorasyon, ve özel bakım gerektirmez. onlar ay boyunca can, bizi lütfen. Ancak, biraz daha uzun buket tutmak için, birkaç basit ipucu dikkate almak gerekir.

Suyun olduğu gibi tomurcukları çiçek zaten edinmeleri gerekir, bunlar çiçek yok.

onlardan su küflü olacağından buket olarak gerekli alt yaprakları kaldırmak için. Kök kendisi biraz düzeltmeye ve bölünmüş gerekiyor. Yani suyun daha kolay erişim alanında artış nedeniyle sağlanacaktır.

Kasımpatılar artık yirmi dereceyi aşmayacak şekilde, serin bir yerde durmak. Sıcak hava kısa ömürlü olacak çiçekli ve sonunda hızla ölecektir. Su değişimi üçte iki gün sonra gereklidir ve bunlar zayıf ve kırılgan olduğu için sapları düzenli, büyük bir dikkatle kesilmiş olmalıdır.

Aniden buket ya da her türlü solmaya başlar Eğer çok sıcak su ile bir tencereye çiçek tutmak için birkaç dakikaya ihtiyacımız bak ve sonra soğukta dakika aynı sayıda. Sonra sapını Döşeme ve 25 derece su ile bir vazo koyabilirsiniz. Bu artık bu güzel bir buket tutmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, uzmanlar taslakta buket tutmak tavsiye yok.

Bu basit kurallara uyulması kasımpatı bir buket sadece ömrünü uzatmaya yardımcı değil, aynı zamanda diğer birçok, daha az güzel renkler olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.