SeyahatYol tarifi

Bu turlar unutulmaz anılar verecektir. Bu yerleri ziyaret etmeyi unutmayın

Seyahat etmeyi sever, o zaman büyük olasılıkla zaten birçok ünlü turistik şehirler ziyaret etmiş dünyanın en ünlü simge gördük. Ancak, eğer bu kadar popüler değil bu yerlerin vardı? , Resimler hangi her sosyal ağ hesabında görünmüyor bu sitelerin resimlerini mı? Eğer böyle bir yeri ziyaret etmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda size derinden etkileyecek her biri bu yerlerde, bir kaç öğreneceksiniz. kesinlikle isteyeceksiniz bu yerlerin her biri, yakın gelecekte ziyaret etmeyi planlıyoruz alanların listesine eklemek için. Bu gezilerin her anlamıyla dünya görünümünüzü devrim ve kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Sen yabancı kültürler hakkında daha fazla bilgi ve en önemlisi olabilir - sadece en canlı anılar olacak vizyonu sonra, unutulmaz güzelliği tadını çıkarın.

Myanmar'daki Bagan tapınaklar üzerinde doğumu keyfini çıkarın

iki bin tapınak, bir vadi içinde yatan ve sabah sisi içinde gizlenmiş düşünün. Güneş yavaş yavaş ufukta yükselir, onlar sis dışarı yüzmek ve altın renginde boyanmış. Harika görünüyor! Doğal olarak, şafak - her zaman güzel, ama bu tür durumlarda özel olduğunu kabul etmelidir. Gibi asla unutmayacağım. Tek bir dezavantajı - eğer Myanmar görülen bu, ile karşılaştırmak sonraki tüm gündoğumu ve hepsi ona yol verecektir.

İsviçre'de buzul Express bir gezintiye çık

Bu dünyadaki en yavaş tren, ama aynı zamanda bu size en inanılmaz ve güzel bir manzaraya sahiptir. Buzul hızlı İsviçre Alpleri'nde bulunan St. Moritz ve Zermatt iki büyük dağ tesisi, bağlar. Bu gezi tadını çıkarın ve bu deneyimler size dünyanın başka bir yerinde yaşamaya olmayacağını anlayacaktır. Kelimenin tam anlamıyla kış bir masal dünyasında kendinizi bulmak ve bu yolculuk çok uzun olmasa da, bu ruh silinmez gösterimlerde bırakacaktır. Ve trenle sonraki gezi penceresinin dışında neler olduğu olursa olsun, donuk ve sıkıcı gelebilir.

Singapur sonsuzluk havuzunda yüzebilir

Bu Singapur manzarası muhteşem görünüyor sır değil. Eğer bir kenar olmadan havuzundan bütün şehre bakarsak Ama - bu sadece unutulmaz bir deneyimdir. Marina Bay Sands otel oldukça pahalı, ama aynı dünyaca ünlü havuzda olma fırsatı zevk, hayatlarının en az bir kez orada kalmak gerekir. Eğer şanslıysanız, orada çok fazla insan olmayacak ve daha sonra bütün hayatı bu harika deneyimin hatırlatılır unutulmaz fotoğraf yapabilirsiniz.

Tanzanya Kilimanjaro tırmanın

kolay olmayacak altı bin metre yükseklikte tırmanın, ancak bunu yapabilirsiniz eğer, o zaman bu hatırlama sizin bellekten silinmeye asla. Bu durumda, bu uygulamanın macera ne kadar süreceğini karar verebilir. Doğal olarak, bu kazanabileceğiniz tek dağ değil, ama bu Kilimanjaro yüksek dağı dünyanın zirvesinde olmak isteyen gezgin isteyen herkesin erişimine güvenli bir yürüyüş rotası olan üstüne vardır.

Japonya'nın Kyoto kıyafet ordakal veya geiko deneyin

Tabii ki, geleneksel ahşap sandalet ve bir kimono yavaşça ve nazikçe hareket etmek çok fazla pratik gerekir, ancak Kyoto dar sokaklarında "Bir Geyşanın Günlüğü" atmosferinde kendinizi olabilir bu yüzden, buna değer. Kyoto, Tokyo örneğin oldukça popüler bir turizm, ama bu kadar popüler değil, olduğunu. Eğer kiraz çiçeklerini görmek istiyorsanız, o zaman ilkbaharda bir gezi için iyi bir zaman podgadat gerekiyor.

Tibet'te Lhasa saraylara güzelliğine hayran

Şaşırtıcı Potala Sarayı Himalayalar'ı açarak, onun sonsuz merdivenler, karmaşık koridorlar ve nefes kesen manzarası ile sizi şaşırtacak. Ne yazık ki, içinde fotoğraf çekmek yasak, bu yüzden kendi gözleriyle mümkün olduğunca görmek ve ne gördüğünü unutma denemek zorunda olduğunu.

Peru'da Machu Picchu bir peri masalı gibi hisset

Bu oldukça popüler bir turistik yerdir, ancak Peru iseniz, sadece dünyayı İnkalar ünlü tapınakları ziyaret etmek başarısız olamaz. Şimdiye kadar, tüm insanlar Kızılderililer böyle bir şey inşa başardık şekilde takdir ve sırları İnka geçmişini gizleyen başka ne hakkında spekülasyonlar.

İspanya'da La Tomatina ait festivalde domates Atar

Ancak La Tomatina özü yabancılara domates atar sırasında doğruluk uygulamaya olduğunu düşünmüyorum. Aslında, müzik gruplarının konserleri katılmak geçit izleyebilirsiniz hangi Bu hafta sürecek festival, dans partileri katılmak ve gök havai fişek yüzlerce nasıl başladığını hayranım. Genelde, domates savaşı kesinlikle önemli bu festivalin bir parçası değil, sadece bir tanesidir.

Ziyaret Hobbitköy, Yeni Zelanda

üçlemenin çekimleri sırasında "Yüzüklerin Efendisi" bir film seti haline getirilmiştir Yeni Zelanda, bulundu ideal bir yerdir. Bu hobitlerin ülkede gerçekleşen film yarattı yoktu. Ancak, evler inşa yeraltı, bu sökmeye ve terk karar verildi. Ve şimdi herkes hobbit evin neye benzediğini görebilirsiniz. Ayrıca, hatta evlerini ziyaret edip onların iç görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.