Ev ve AileBayram

Doğum günü için sürpriz annesi: sevdiğin birini lütfen mı?

Dünyada annemden daha fazla insan yok. Dokuz ay boyunca bizi büyüdü, kaldırdı, ona hassasiyet verdi ve bu nedenle annelere karşı tutumu hemen hemen herkesin özel. Sevgini doğum gününde ifade edebilirsin.

Elbette, her anne sevgili oğlu ya da kızından kelimeleri basit bir tebrik ile bile memnun edecektir. Fakat bir fırsat ve bir arzu varsa doğum gününüzde neden anneniz için sürpriz yapmıyorsunuz ? Başka herhangi bir kişi gelince, mevcut zorunlu bir durumu içerir - beklenmedik olmalı, öncelikle budur. Ve ikinci olarak, tabii ki hoş ve unutulmaz olmalı. Belki de bir çocukken, doğum gününüzde anneniz için zaten bir sürpriz yapmaya başlamıştınız - çocuklar genellikle evde kendi temizliklerini yapıyor, sevdikleri annesi için bir doğum günü pastası hazırlıyor ya da evin metresi olarak omuzlarında genellikle düşen bazı diğer ev işlerine yaramak trivia yapıyorlardı.

Ancak büyümüşsünüz ve bu türde bir şaşkınlık yaratmak için, bulaşık yıkamak gibi, tamamen bildiğiniz gibi savunulamaz. Böyle bir durumda doğum gününe annesine ne hediye sunacaktı ki, hoş ve orijinal olur mu? Her şeyden önce, elbette, herhangi bir kadın gibi, çiçeklerden memnun olacak. Mutlaka büyük bir buket değil. Belki, annenin kapalı çiçekleri yetiştirmeyi sevmesi durumunda, güzel ve nadir bulunan bir saksı bitkisi, onun için mükemmel bir hediye olacaktır ve onun yanında bakım ipuçları bulunan bir kitap olacaktır. Ancak annenin en sevdiği çiçeklerden oluşan buket her zaman keyifli ve güzel bir sürpriz, özellikle şahsen ve içten dileklerle veriliyor.

Doğum gününde anneye bir şaşkınlık yaratmak için "dizginlerini elinize alabilir" ve onun için bir kutlama etkinliği planlayabilir ve organize edebilirsiniz. Örneğin, en yakın insanlar için bir restoranda bir masa rezervasyonu yapın ve daha sonra kendi tatilinde annesine bir davet gönderin. Canlı müzik düzenleyin, bir doğum günü pastası sipariş edin - bu sürpriz özgünlükle parlamaz, ancak annem için şenlik darlığına dikkat çekmek ve bir zafer kraliçesi gibi hissetmek için bir bahane olacaktır.

Bir doğum gününde bir başka güzel sürpriz de rahat bir gün geçirmektir - sen ve anneniz. Onu spora davet edin, günlük gezi ayarlayın, binicilik yapabilir, yunuslarla dolphinarium'da yüzebilir, yemekhaneye katılabilir - hobilerine bağlı olarak, annesi ile bütün gün gitmek için yer seçimi çok büyüktür. İyi bir hediye, tiyatroya veya annenizin en sevdiği sanatçının konserine ortak bir gezi olabilir, özellikle bu tür olaylarla kendisini şımartmazsa.

Sonuç olarak: annesi için doğum gününde sürpriz yapmak mutlaka maddi yıpranmayı gerektirmez. Muhtemelen onun için en beklenen hediyenin kişisel başarılarınız olacaktır - kariyerinizde, kişisel hayatınızda, bir hobide veya sporda. Sonuç elde etmek için annenize başarılar için her türlü gayreti gösterin ve bu başarıyı bizzat kendisine ayırın - böyle bir hediye kesinlikle en çok istenen sürpriz olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.