IlişkilerIlişkilerin kopma

Nasıl çocuklar dikmek için. iyi tavsiye

obsesif fanlar muzdarip kızlar, - elinizi kaldırın! Böyle vardır! Gerçekten de, her birimiz en az bir kez, o arzuyla titreyerek aşina genç adamı rahatsız bir duruma ancak var. Bu durumda, yeni insanlarla tanışmaktan veya ilgi değiliz umursamıyordum. Gerçekten bu durumda adamlar dikmek bilmemek, önce o senin tadı için değil, sonra sıkıca demek olduğunu ona ipucu çalışıyoruz "Hayır!" Ama durmuyor obsesif yelpaze ... Ne yapmalı? Nasıl çocuklar dikmek için yolda değil kiminle? Aksine makaleyi okuyun!

O kadar basit değil

Bazı gençler onlardan hasta hissetmeye başlar sıkıcı ve müdahaleci noktasına gel! böylece parklar, diskolar, kulüplerde ve: Onlar nasılsa her yerde size "sopa", telefon numaranızı bilen ve onların boş aramaları almak için başlar. adamlar dikmek nasıl en kanıtlanmış yol "hayır" basit bir midir? Hayır! Ve en azından iki nedenle:

  1. boşuna kızın firması anlamıyorum eğitimsiz önce bireyin bazı "hayır." Daha ziyade, onlara tam tersi davranır! Onlar bu yüzden onlarla flört düşünüyorum ...
  2. İşte bir utanç verici anı vardır: Bazen adam biraz ama zevkinize özünde iyi bir şey, eğer, kişiyi rencide etmek istemiyorum.

Gördüğünüz gibi, olumsuz bir cevap, sen almazsınız. Beyin bağlamak için gereklidir! Sonuçta, ikinizin biri bunu yapmak zorunda! Yani, kafanı çevir!

Doğru adamlar dikmek için nasıl

  1. saplantılı erkek arkadaşı ile konuşun. sakin ve istikrarlı bir şekilde konuşun. Kendi - Eğer o kendi hayatı vardır kesinlikle farklı insanlar yolda onunla değil ve sahip olduğu, kendi dikkatine getirdi.
  2. Zaten gergin ve kıskanç olduğu başka bir genç adam var potansiyel talibi söyle. oğlan iyi anlamazsa, kötü bir şekilde hareket başlar!

ilk ve son kez çocuklar dikmek için nasıl

  1. ticari kız düşünün. sizi başladıktan sonra, büyük ve kalın ... çanta yanı sıra, yalnızca çocuklarla bir araya pahalı bir araba var diyerek, bunu "cool" "kulaklara binmek"! Impudently size pahalı dondurma, çikolata veya kokteyl almasını isteyin. Onun evlerini olup olmadığı hakkında soran ona "bitirmek" olabilir. Hala çocuğu ulaşamaz, o şaka yapıyorsun düşünür, bir sonraki seçime gitmek!
  2. Oldukça kaba ve radikal bir yoldur, ama bazen sadece gereklidir. yapıcı konuşma mümkün değilse, adam bütün bir tank içinde sanki, o zaman lezbiyen (veya transseksüel) olduğunu söyle, boğuk. İnanın herhangi adam bu açıklama şaşırtmak ve korkutmak olacaktır. Zaman I 'de, bu yöntem çok yararlıdır. Onun cinsel yönelim efsanesi bile akıl hastası olduğu gerçeği ile ilgili bir hikaye eklenen Ancak, ben ve şimdi ben tecavüze uğradım bütün mahalle için bağırma başlarsınız. Sonra kalkıp gitti. Boy rüzgar esti de eğer. Kızlar, yolu kontrol etmek! Ancak, benim tapan lezbiyen olduğuna inanıyordu şüpheliyim. Büyük olasılıkla, benim onun kafası gerçekten arkadaş yok, düşünce ve yer almak karar verdi.
  3. Sonunda, ayağa kalk ve uzaklaş. Kalabalık bir yere gitmek telefonunu alıp yüksek sesle polisi dediğimiz bağırmak - sürdürmeye başlayacaktır. Sadece Ponto, kızlar olmadan. Said - bitti. Çağrı görev bölümü ve takip söyledi. Eğer çocuğu unbind ise sürece konuştukça, daha sonra hemen ki duydu ve kaçtı ettiğini görevlisi bilgilendirmek. Eğer gitmezsen, o zaman sadece durmak ve polis kıyafeti bekleyin.

Kızlar, erkekler dikmek zor değildir. gerçekten istemek ve ona bir şans vermeyecektir ana şey. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.