Kendini yetiştirmePsikoloji

Kadınlarla ilişkilerinde bir yardım olarak erkekler için iyi kitaplar

erkek ve kadın arasındaki ilişkilerin sorusu ebedidir. birbirini yanlış anlama durumları arasında olduğu kadar kaç farklı cinsiyetten temsilcileri vardır. Genellikle, herkes başka anlamaya çalışıyor olur iyi gelir, ancak sonuç İşler istediği gibi gitmiyor olmasıdır. nedeni dişi arasındaki farktır erkek psikolojisi, erkekler için alakalı kitapları yardımcı olan anlamak için.

Bir üzerinde çalışın

Birisi bir okuma egzersizi yapmaları diyemeyiz. mümkün olduğunca, her iki ihtiyaç birbirleri anlamaya çalışan, yeni şeyler öğrenin. Genellikle erkekler daha zayıf seks karakteristik ilişkileri psikolojisi üzerine literatürü okumaya inanıyoruz. Aslında bu kadar değildir ve erkekler için kitaplar da mevcuttur. Buna ek olarak, pikap ilginç bir literatür vardır. Bunu okuduktan sonra, sevginin birkaç saat sonra olabilir ev güzellikleri götürmek anlayabiliyorum. Filipp Bogachov, kitabında "Pickup içinde. "Baştan Eğitimi adil seks ile iletişim sırlarını ortaya çıkarır.

yeni bir ilişki içine girme, her zaman onlar ölümcül umuyoruz. Belki şimdi karşılamak başardı adam - ortağı beklenen ömür. Ama nasıl bunu nasıl bilebilir ve bu yüzden ilişki uzun zamandır var ki ve kısa bir süre içinde eskimiş olmazlar? Kitap erkekler önemli bir olay için hazırlamak için yardımcı olmak için tasarlanmıştır olan yazar Motlohov Stepan ise "İlk Tarihi", denir. Her durumda, erkekler için kitap - literatür güçlü seks değil, aynı zamanda onların arkadaşları için sadece yardımcı olmak için tasarlanmış.

ilişki mükemmel olacak mı?

kadın ve erkek arasındaki aşılmaz farklılıklar vardır. Her birimizin içinde Açıkçası doğasında doğası. İyi bir kitap cinsler arasındaki farkları analiz sadece mükemmel bir usuldür. Gerçekten işe pratik ipuçları içeriyor. erkekler için kitaplar eylem kılavuzudur olmalıdır. Bu tarzda yazılmış edebiyat, erkekler iyi algılamaktadır.

Düzgün ruh eşini anlamak için, nerede bir şey gerçekten mantıklı tavsiye öğrenmeliyiz. Erkekler aşk ilişkileriyle bahsetmek özellikle sıradışı. Onlar kendi başlarına durumu analiz etmek eğilimindedirler. Ama çok erkekler onun psikolojisini kullanarak kadınları anlamaya çalışıyoruz olur. Yani, gerçekte, onun bayan aynı görünümleri, anlayış ve davranış, hem de başka bir adam tahmin edebilirsiniz. Ama bu prensipte mümkün değildir.

Erkekler ve kadınlar - Başka gezegenlerden gelen ziyaretçiler

Şaşmamak Dzhon Gray kitabını sözde "Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten". Bu tabir zaten farklı cinsiyetten temsilcilerinin farklı gezegenlerin sakinleri ise birbirlerine çok benzeyen olmadığını söyledi. Kadınlar, tabii ki, erkekler hakkında bir kitap ilginizi da. Bu nedenle literatüre seçilmişler daha iyi anlaşılmasını başarılı.

Doğru bir analiz için tekerleği yeniden icat etmeye gerek yoktur. Mantıksal çözüm kitabı içeren bir dizi tavsiyede kullanmaktır "Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten". Onları okuduktan sonra gerçekten ruh eşini anlamak yönetmek.

Tüm mutlu olmak istiyorum

Nasıl ilişkileri mükemmel yapmak için? "Kadın. erkekler için Ders Kitabı "Novosolova Olega daha yaş ve üstü 16 yıl ulaşan kullanıcılar tarafından okunabilir amaçlanmıştır. Onun nedenlerinden ipuçları okuyan mutsuz olmak için sonra sadece yok. Yazar böyle karmaşık yönü, hem erkek ve kadın ilişkileri çalışmalarında ışığa net ve şeffaf mümkün olduğunca çalıştı. Bu tür kitaplar varlığını sadece asil fikir niyetindeydi.

Ve tabii ki, gerçek bir erkek fiziksel şeklin dikkat etmelisiniz. Shlahter VV tarafından yazılmıştır "Kitap Superman ise," bu insanların güçlü ruhu doğasında karakterin niteliklerini geliştirmek için yardımcı olur. Bir kitap (Deyda Devid tarafından) "Erkeklerin Yolu" neler olduğunu derin bir anlayış, daha iyi bir dünya ve kadınları anlamak, stres olmadan yaşamak için yardımcı olur. Önemli olan - bu her şeyi önceden düşünmek ve yakında harekete geçmeye başlaması az.

Bu tür Edebiyat birçok insanın iyi bir yaşam için değişebilir. Sadece bir çift oluşturmak çok genç okuyucular için sadece yararlı olacaktır. Kitap bir uyumlu ve mutlu bir aile hayatı ilgilenen herkese, okumak istiyorum.

haksız hakaretler

Ne sıklıkla bu bir ortağı olursa başka bir şey sitem. bağlı olduğu şeyle, hiç kimse gerçekten suçlu olup olmadığını? Onun bayanın düşünme inceliklerini anlamak için, kimin yazar Zharkov SV ise, "Ne kadın istiyor" okuyabilir

Erkekler genellikle olağan dokunuş var ne kadar önemli kadınlar için fark etmez. Zor olduğu zaman, sadece kucaklamak yeterince sık ve sevilen biri yakındı. Ben de ruhumda bu konuda konuşmak istiyorum. Erkekler genellikle bunu fark yoktur. Onlar kadınlar daha fazla şeye ihtiyacım düşünebilirler.

Ve bayanlar ilgisizlik görerek rahatsız. Her şey, erkekler şaka ve gülümseme, ancak zor durumlarda kendini nasıl ele herhangi üzüntü algıladıkları zaman kapalı ve gitti. Erkekler bu zor anı beklemek ve sonra geri gelip, ve her şey yolunda olacağına inanıyoruz. Onların kadınları böyle bir davranışın çok kötü yaralandı edilir.

Kadınlar kendinden emin ve güçlü aşk

Ilginç bir gerçeği size ne istediğini bir kadına verirsem, istediğini elde edebilirsiniz olmasıdır. Pikap Kızlar bu konuda çok gerçek uzmanlar bulunmaktadır. Ama genelde kadınlar kaybedenler için sıcak duygular yaşamazlar. Bu nedenle, bakım yaptığı bayanın gözünde başarılı olmak için alınmalıdır. Kadınlar gelecekte güven hissetmek kendileri ile birlikte seviyorum. Bogachev Philip yazarı "Nasıl başarılı olmak ve bir kız gibi kazanmak için." yola, tavsiyelerinin düzgün davranış ve aksan doğru modeli seçmek için yardımcı olacaktır. Ne yazık ki, erkekler genellikle bayanlar paralarını gerektiğine inanıyorum. Sonuçta kadınlar gelecekte güven istiyorum olmasıdır.

Hayat birbirlerine seven gibilere kavga edebilir şekildedir. psikoloji Kitap bir hayat arkadaşı gözüyle neler olduğu bakmak yardımcı olur. Nasıl birbirini anlamak başardı, böylece yapmak için? Bunu yapmak için, biraz farklı eşiniz bakmaya çalışın. Erkekler kadınlar daha güçlü seks nitelikleri göstermek beklemeyin. Çoğu zaman, sadece zor bir durumda yardımcı olmak için onların sürekli varlığı ve istekli işaret etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.