ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleriyle evin çatı nedir.

Bugüne kadar eve bir çatı Böyle zor bir girişim değildir yükleyin. Evin çatısı kendi elleriyle işin daha az pahalı türüdür, ama işin yardımı olmadan uzun süre insanların küçük bir ekip gecikebilir. Hiçbir konak iklim zorluklara güvende hissetmek olmaz onsuz olarak evin çatı, en önemli bileşenlerinden biridir. İşte bu yüzden, ilgili çatısını nasıl oluşturulacağını düzgün birçok sahipleri düşünüyorum evin. Bu makale üretimi için işin genel prensibini vurgulamak için planlanan tek bir adım çatı.

Kendi elleriyle evin çatı uzun ömürlü ve tüm güvenlik kurallarını karşılar için, kağıt üzerinde kendi çerçevesinin ilk tasarım ve ancak o zaman yüklemeyi başlatmanız gerekir. Için çatı yapısı , biz gerekli miktarda 50H150H6 kereste örnek boyutları satın almanız gerekir. Bu ışın veri uyum kurulları her 60cm çatısında yer alacak gerçeğine göre hesaplanır.
Bizim çatı bastırılmış olacağından, evin destek duvarlarının biri sen kereste dikey stand-up segmentleri, kendilerini taşıyan kirişler monte edilecek yüklemelisiniz. bu dikey segmentlerin her biri 9 cm her birinin uzunluğu ile ilgili, vida ile duvara monte edilmelidir. Montaj öncesi ve bir açıyla direklerinde seviyesini ve dikey matkap deliklerini kontrol etmek çubukları sabitleme. dikey yüksekliği tasarımı hesaplanır çatı açısı evi.

Kurulum işlemi başarı ile kendi elleriyle evin çatısına zor şey ev 6 metrelik kurullarda duvarını yükselterek işlemidir. Bu iş için tek olduğu gibi sadece fiziksel olarak değil, 3-5 kişilik bir ekibi gerekecektir. 6 metrelik ahşap bir ucu bu nedenle vida kullanarak takviye edici, dikey destek güçlendirilmelidir. ikinci uç iyi 5 santimetrelik çentikler bir mesafede duvarında bir girinti içine yerleştirilmiştir. Bundan sonra, uç da vidalarla birlikte tutulur.
en önemli noktalardan biri, mükemmel tavan düz yürütme verilecektir Yatay döşeme, tek başına-kirişlerin, bir sorun olarak kabul edilir. Bu sorun, evrensel yapı seviyesi ve 5 metre halat tarafından çözülür. aşağıdaki şekilde yatay kirişler döşeme işlemdir:

bir ucu desteklenen kirişler zaten yüklü kuruluna bağlı duvara ve ikinci bir uca, bir ip ile Önceden atılmış, karşı dinlenmesi gerektiğini ile 1) başlatın. Ardından, yüklü biz üst düzeyde bir ışın koymak gerekir.
2) ipinizin gevşetme ışını kesinlikle yatay bir pozisyon almak için başladığı konuma erişirler. montajına ışını hizalama sonra ip sıkın.
3) kirişe ışını sabitleme. kullanarak hem kendi direkt bağla yerlerde çubukları bağlama panoları tutturmak: Bunu yapmak için, bir sonraki bağlantı yöntemini seçmek için en iyisidir. birbirine bağlı 10 mm bir çapı olan işaretçilerini, hem de çamaşır ve fındık kullanmak daha iyi sabitlemek için.

Kendi elleriyle evin çatı neredeyse tamamlandıktan sonra, zakolachivaniya beşik yapmak gereklidir. Bu duvar ve çatı iyi skor panoları 20 mm kalınlık ve tırnaklar, civata, somun gibi dikmeler mümkün sabitlenmiş arasında küçük bir alandır.
Böylece, bütün çatının montajı ile ilgili iş ve çatı 3-4 günden fazla sürebilir. Ben bu yazıdan sonra, sorusu umut çatısını nasıl evin, artık endişeler var. hala orada sorulara ise, sitede kişisel e-posta başvurun neyi -Ee.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.