SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Imupret". Çocuklar için talimatlar: Dozaj, uygulama yolları

Alman immünomodulatuar ilaç dikkatinizi ilerletmek için sağlanacaktır kullanılmak üzere "Imupret" talimatları, bitkisel kökenli çekirdek maddeler de içerir. O önleyici bir tedbir olarak hareket eden bir yetişkin ve bir çocuk olarak bağışıklık sistemini etkileyen, hem de önemli ölçüde diğer ilaçlarla birlikte çalışarak iyileşme sürecini hızlandırmak edebiliyor.

Yayın formu ve kompozisyon "Imupret" ilaç

Başlıktaki salma koyu renkli camdan yapılmış olan uygun ampuller içinde ambalajlı kabarcıklar ya da oral damla paketlenmiş şeker kaplı haplar şeklinde anlamına gelmektedir. uzmanları ve genç hastalarda velilerine e göre bir ilaç sıvı formda bulunması, önemli ölçüde, özellikle bebeklerde tedavisinde kullanımını kolaylaştırır.

: İlaç "Imupret" rehber bağlı olarak, yedi otlar özleri içerir hatmi kökü, at kuyruğu otu, ceviz yaprağı, papatya çiçekleri, meşe kabuğu ve civanperçemi ve karahindiba. glikoz monohidrat, laktoz ve sakaroz şeklinde yardımcı maddeler de eklenir başka drajeler içinde.

Nasıl ilaç "Imupret" yapar: deyimini

Çocuklar için en güvenli ve aynı performans arttırıcı ilaçlar de seçim için çalışmalısınız. önümüzde ajana talimatlar, anti-inflamatuar, anti viral, anti-enflamatuar ve immünomodülatör etkileri aynı güce sahip olduğunu belirtti. Bu, bulaşıcı hastalıklar olarak hazırlığın içerdiği maddeler (tıpta, bu tesis, onarım olarak adlandırılır), DNA molekülleri kimyasal hasar ve sonlarını düzeltmek için hücrelerinin yeteneği arttırmak gerçeğine bağlıdır. Buna ek olarak, aktif ve fagositoz - kan hücrelerinin yeteneği belirli bulaşıcı ajanları emmek için.

Nedeniyle belirtilen özellikleri, damla ya da hap bir uygulama "Imupret" (tepkileri makalesinde daha ayrıntılı tartışılacaktır) hastalığın akut dönemin süresini azaltır ve yayılma önlenmesi için alındığı takdirde, enfeksiyon hastalıklarının cereyan edişi ve ciddiyetini azaltır.

ilacın aksiyon mekanizması, bileşime dahil bitkisel bileşenler tarif edilen özelliklerine bağlıdır. O iltihabı azaltmak ve hava yolu mukozasının şişmesine azaltmak böylece Onlar birbirini tamamlar. Bundan başka, damlacık ve zarflama drajeler hem hafifletmek ve daha da olmayan öksürük elimine sonuç olarak, mukozal tahrişi azaltmak ve yardımcı özellikler sahiptir.

Bazı durumlarda, çocuklar için damla veya hap "Imupret" (talimat)

Damlalar ve drajeler esas olarak bağımsız hastalık etiyolojisi olan, akut veya kronik solunum yolları hastalığı (bademcik iltihabı, farenjit, gırtlak) kompleks terapisinde kullanılmaktadır.

Bundan başka, tarif edilen ilacın üst solunum yollarının kronik patolojiler sırasında tekrarlanmasını önlemek için, hem de salgınlar sırasında enfekte olmasını önlemek için bir profilaktik madde olarak kullanılır.

Kontrendikasyonlar

Kim damla ve hap "Imupret" almamalıdır? maddelerin adı geçen araçlarının bir kısmını oluşturan karşı artan bir hassasiyet yok çocuklar ve yetişkinler için "BIONORICA" sağlam ilaç güvenlidir. Alerjiler farklı ilacı bulmak için daha iyidir. Bu arada, aile Compositae bitkilere alerjisi olan kişilerde, papatya çiçeği dahil araçlarıyla birlikte ilacın kullanımı olumsuz yanıt neden olabilir.

Buna ek olarak, adlandırılmış aracı gebelik ve emzirme sırasında kadınlara reçete değildir.

yan etkiler

çocuk doktorları genellikle hastaların Imupret reçete neden "biliyor musunuz? Çocuklar için şimdi ilaçların bir çok serbest bırakılır, ancak bunların hepsi diğer antimikrobiyal ve antiviral ilaçlarla birleştirilmiştir. Başka bir şey - biz aracı değerlendiriyorlar. Şirket "BIONORICA" ürün sadece karmaşık tedavide kullanılır ve nadiren yan etkilere yol açtığını özellikle mutlu anne ve babası. Ancak, bazen şikayet hala alınıyor. Kural olarak, bağlı bazen bireysel hoşgörüsüzlük ve ifade karın ağrısı, bulantı ve negatif tepkiler kusma. Bazı hastalar gibi görünebilir ve bu ürtiker, kaşıntı ve burun boşluğunun şişmesi gibi alerjik reaksiyonlar. Eğer yaşarsanız herhangi reaksiyonlar İlacı bırakırım ve çocuk doktorunuza başvurmalısınız.

Özellikler alımı "Imupret" damla

İlaç "Imupret" talimatı bağlı olarak, çocuklara yönelik bu araç damla şeklinde satın almak daha iyidir. Şişe kolayca doktor tarafından reçete dozu dışarı ölçebilen rahat bir pipet ile donatılmıştır. Yetişkinler için sulandırılmamış içilmesi tavsiye edilirken arada, çocuklar ilaç, meyve suyu veya çay eklenebilir.

İlaç "Imupret" kitabını alınması tavsiye gibi? akut veya kronik enflamatuar hava yolu hastalığı olan 6 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için, dozaj 6 kez günde kadar 15 damla olduğunu. 6 yaş yıldan yıla Çocuklar için doz genellikle en fazla 10 damla, günde 5 veya 6 kez almak gerekir ilaç. Pediatri kırıntısı daha genç bir sene aynı modda 5 damla vererek önerir.

Bu arada, yemek içmek hazırlanması. Kullanmadan önce, şişeyi sallamak hatırlamak gerekiyor. Ebeveynler (6 yaşından büyük hastalara ilacın bu formda gösterilir) çocuk jöle fasulyeleri, bunlar ilaç çiğnenmiş ve bol sıvı, yutulmak olmadığını göz önünde bulundurmalıdır.

o ürünle birlikte verilen belirttiği gibi hastalığın akut formunda çocukların tedavisi için "Imupret" talimat en az bir hafta ve kronik sürer - az altı haftadır. Klinik tablo gelişmiş olursa, dozaj sıklığı kerelik doz değiştirmeden, günde üç kez düşürüldü.

Önemli! Bir şişe açılış altı aydan daha fazla saklanabilir unutmayın.

İlaç yararlı "Imupret" olabilir

Çoğu zaman, tarif edilen ilaç kompleksi terapötik önlemler veya bir önleyici olarak kullanılır. Çocuk organları enfeksiyon karşı çok duyarlı olan ve bu nedenle korunmaya ihtiyacı vardır. Bu konuda iyi yardımcı damla ve hap "Imupret" olacaktır. Çocuklar için Talimat, gerçek doktorlar ve veliler bu ilacın yüksek kaliteli doğal ürünler yüksek verimli ama uzun süreli kullanımda bile ayrıca güvenli değil sadece olduğunu söylüyorlar.

Bu işin anahtarı - kesinlikle çocuğun durumunun belirgin bir iyileşme tespit edildiğinde bile, dozaj ve kabul kuralları tedaviyi kesmeyen izleyin. Sadece tam kurs sonucu düzeltmek ve nüks olasılığını geçersiz yardımcı olacaktır.

Benzer bir etkiye sahip ilaçlar

(Çocuklar için ilaç "Imupret" kullanımı genellikle sadece pozitif değerlendirmeleri rağmen) nedense bu damla yaklaştı yoksa, bunlar benzer etkiye sahip ilaçlar değiştirilebilir. Ancak,. Belirleyin. Yalnızca bir doktora t danıştıktan sonra yapılmalıdır, Ve yeni ilaçlar ve hasta üzerindeki etkileri bileşenleri önemli ölçüde değişebilir.

Bu nedenle, var olan damlalar "Imupret" muadilleri - bu da solunum sisteminin akut ve kronik hastalıkların kompleks tedavide bileşim ve bitkisel maddeleri yardımı ihtiva eden ilaçlar olup. İşte bunlardan bazıları:

  • "Sinupret" (gentian root, çuha çiçeği, çiçek mürver ve mine çiçeği) Damlası, bağışıklık, burun pasajda şişliği kaldırmak maksiller sinüslerde sıvılaşma ve salgıları ayrılmasını ayarlamak ve geliştirmek için yeteneği var.
  • Damla ve şurup "Bronchipret" (bitki kekik ve sarmaşık yaprakları bir parçası), belirgin bir balgam söktürücü, anti-enflamatuar ve sekretoliticheskoe etkiye sahiptir.
  • Şurup ve "Immunal" immün Yorum, hem de hastalıkların nezle ve herpes için bir antiviral ajan uyarmak için kullanılan (Echinacea ekstresi) düşer.

yorumlarla ilgili Nihayet bazı bilgiler

damla "Imupret" talimatı Uygun (çocuklar ve yetişkinler için o dozlarda haricinde aynıdır) detaylı olarak bahsedilen ilacın etkisini açıklar, ama çocuklar doktorların tavsiyesi üzerine onun hastalık sırasında götürdü ebeveynlerin görüşler, tabii ki, daha ikna edici görünmektedir.

Ve ben bu değerlendirme en güvenilirlik ve ilacın hızlı etkisini teyit söylemeliyim. Ancak, bazı anneler damla gözle görülür alkol tat şikayetçi ama suyu veya çay eklenebilir, çünkü bu sorun olarak akut olmadığı açıktır. Çok daha ilginç bilmek çok gerçekten iyi damla "Imupret" olsun. çocuk (yorum ebeveynler ve çocuk doktorları bu konuda oybirliği söylüyorlar) için çok iyi bir araçtır. Uzmanlara göre, ilacı aldıktan sonra genç hastalar daha çabuk kurtarmak ve hastalıklardan sonra komplikasyon sonucu ve büyük ölçüde azalır sonbahar ve kış grip salgınları ve akut solunum yolu enfeksiyonları sırasında gelişen sağlıklı bebekler riskinde var. memnun annelerin Yorumlar sıklıkla doktorların ifadelerini doğrulamaktadır. Ama sizi ancak, çocuk doktoru onun türlerin kompozisyonu ve (aktif maddelere alerjik değilse) hemen hemen tam güvenlik rağmen ilacı atamak. kendinizi ödüllendirin denemeyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.