Sanat ve EğlenceFilmler

Kahramanlar dizisi "Roma": Lyutsiy Varen ve Titus Pullo

2005 yılında tarihsel televizyon dizisi geldi "Roma". O bir imparatorluk haline Roma dönüşüm dönemi anlattı. arsa merkezinde Yuliy TSEZAR idi olmasına rağmen Octavian Augustus, Atia, Kleopatra ve diğer tarihi figürler, ekran çok zaman Titus Pullo ve Lyutsiy Varen olarak bilinen iki yabancı oyuncuları, kaderi ayrıldı.

karakter ters resimler

televizyon dizisi birçok diğer karakterlerin gibi, Titus ve Lucius gerçek hayatta prototip vardı. Ancak, onlar biraz farklı çağrıldı: Lucius Vorenus ve Titus Pullo. bu cesur erkeklerin kaderi söz Sezar kendisi tarafından yazılan "Galya Savaşı üzerine Notlar" mevcuttur.

Bu kahramanlar aynı yazı için hak, centurions idi. Bu nedenle, bir anlaşmazlık sürekli olarak. Bir sonraki Savaş sırasında Pullonu ölümlü tehlike Lucius onun yardımına geldi. Daha sonra Titus karşılıklı hizmet Vorenus'un vardı ve onu kurtardı. kanlı bir savaş rağmen, iki kahraman hayatta ama onların cesaret ve asalet Sezar kendisi takdir ettim.

Lyutsiy Varen: Biyografi 1 sezon

televizyon dizisinde kahraman kaderi değişti ve olaylar ile desteklenmiştir. Yerli kahraman bayağı oldu. Modena bir tür herdsmen arasında - Babası Etruria uyruklu ve anne oldu. Ailesi zengin değildi rağmen, ona bir eğitim vermek başardık.

Lucius görünüşe göre çok erken olduğunu, Niobe evli, ama kaç yıldır bilinmez. Birkaç yıl sonra çiftin iki çocuğu doğmuştur.

Caesar Gallic kampanyası başladığında, Warren ailesini terk ve 13. lejyon hizmet vermeye gitmek zorunda kaldı. Ailesi ile o nedeniyle bürokratik hata Lyutsiy Varen hangi sırasında ölü bulundu, sekiz yıldır görmemişti.

Olayların başında "Roma" Galya Savaşı çoktan bitmişti ve Sezar, galip karşı Senato olgun ayaklanmasında. Pompey casuslar alayın renklerini kaçırdı. Lucius ve Titus asker kabadayı yüzbaşı - iki lejyonerlerini eksik ararken kendi aralarında değil ladyaschih, gönderildi. kader olarak kahramanlar hırsızlığı dönmek ve Sezar'ın yeğeni Octavian kurtarmak için yönetmek. Bu olaylar sırasında, Lucius ve Titus arkadaşlar.

Birlikte ile Mark Antoniem Varen ailesi ile buluştuğu Roma, geri döner. Onun genç kızı bir oğlan doğurdu olduğunu keşfeder ve eşi ölmüştü ve temettü ödeme almadım düşündük. Onun iradesi ayaklanması başka kurumla karşı cumhuriyetin sadık destekçisi, öyle, ve Sezar'ın iç savaş - Lyutsiy Varen rağmen.

sezon boyunca, kahraman eşi ile ilişkileri düzeltme çalışır ve sürekli çeşitli çiziklere karşı Titus onun beceriksiz yapmak arkadaşı çeker. Nedeniyle Sezar ve çeşitli hizmetlerin (bunlardan biri Roma çalıntı hazine döndüren) ile kişisel tanıdığa, Lyutsiy Varen sadık bir adam olarak kendini kurmuş ve çok geçmeden bir yargıcı, sonra da Roma'nın senatör atandı.

Sadık koruması Gaya Yuliya olan Warren kendisi hakkında ölüm yürütmek için komplocuların engeller. Ancak, Brutus'un annesi Servilia Niobe hakkında ve Lucius'a bildirilen onu görevlilerinin tarafından Sezar öldürülmesiyle arifesinde gerçeği öğrenir. onun yokluğunda eşi torunu bir reçel tarafından temsil edilen o bir çocuk doğurdu aldığınız başka bir ilişkisi, sahip olduğu gerçeği.

aldatma öğrenilmesinden sonra kahraman Niobe için Sezar ve aceleyle atar. Ama kadın, misilleme korkusuyla onunla biter. Ama Sezar, senatör komplocuların elinde öldürülen, Warren koruması olmadan kalmıştır sahip.

Sezon 2 kahraman kaderi

karısının ölümünden sonra cinnet halidir olan Lyutsiy Varen çocuklarını atar ve evin bırakır. Eski düşmanı çocuklar VARENA kaçırır ve onları öldürdüğünü raporlar sonrasında. üzgün Mark Antony hizmetinde kahraman olarak döndü.

Octavian olarak hizmet veren Titus Pullo, yanlışlıkla arkadaşının çocukları diri ve birlikte Lucius ile kölelikten onları kurtarmak olduğunu keşfeder. Warren çocuklar nefret ve anne ölümü ve sonraki tüm sıkıntılar suçlu hissediyorum öğrenir çünkü olmuyor çocuklarıyla mutlu birleşmesi. Hayal kırıklığı, Lyutsiy Varen uzun süre Mark Antony ile Mısır'a gitti.

bitirmek ve Kleopatra sevgilisi üzeredir Octavian ve Marc Antony arasında çatışma onunla sona zaman Lucius Caesarion'un alır ve Titus bir toplantıya gider. Ancak eski arkadaşları bir devriye saldırdı ve savaş Waren kötü yaralı. arkadaşı öldüğünü gören Pullo çocukları veda etmek getiriyor. Son dakika Varennes akrabalarının daire içinde tutan ve onlarla mutabakat.

Lyutsiy Varen: aktör Kevin McKidd

Dürüst ama şanssız Warren İskoç aktör Kevin McKidd oynadı.

To "Roma" diye " "Cennetin Krallığı" ve "Hannibal Doğuyor "periler Ülke"," On altı yıl akşamdan kalma "Trainspotting" gibi projelerde ikincil rollerde göründü." Ancak, gerçekten nedeniyle Lucius'a rolü popüler olmaya.

televizyon dizisi başarısından sonra McKidd "Percy Jackson ve Şimşek Hırsızı", "Onur yapılmış" büyük bütçeli filmi "Son Lejyon" küçük bir rol, davet edildi. Yavaş yavaş, ancak, o ilgi azalmıştır.

Bugün Makkridd Dr Owen Hunt olarak "Grey Anatomy" de rol aldı, hem de çizgi film seslendirme yapan.

Titus Pullo

en yakın arkadaşı Warren şanssız atlet, bir ayyaş ve bir zampara Titus Pullo olduğunu. onun dargörüşlülük rağmen bu kişinin çok samimi ve onun için çok değerlidir insanlar için bir şey yapmak için istekli.

Babası kahraman hiç bilmiyordum ve annesi bir köleydi. Titus hala oldukça kırıntısı yaşındayken öldü. kahraman bilen tek aile 13. lejyon oldu. Eğitimli Waren aksine, Pullo iyi kültür ve politika usta değildi, ama dünyevi onun arkadaşı daha bilgeydi.

Octavian ile birlikte daha sonra eşi Pulo Varena veren danışmanlık ve diğer sorunları görünce araştırır ve değişim Niobe hakkında öğrenir. Sevgilisini Öldürme, Titus onun duygularını incitmemek için bir arkadaşına gerçeği söylemez.

Bu dizi boyunca Titus Pullo genellikle reçel yardımcı olur. Buna karşılık, daha ayık Lucius sık o yüzünden şiddetli öfke aldığı sorunların bir arkadaş çeker. Lucius o çünkü onun sevgili nişanlısı öldürülmesinin bir Gladyatör olduğunda, Pullo'yu tasarrufu yanı sıra, altın Titus Rima Tsezaryu dönmeye ikna Yani.

Titus başka ölümünden dolaylı sorumludur. Aslında Sezar Mısır'da iken, Kleopatra harika fatihi üzerinde hakimiyet kurabilmek için bir çocuk gebe istediği. Ancak, kadın o gebe olamayacağını korktum, bu yüzden, askerin birine sordum geceyi onunla geçirmek ona eşlik. Bu oğlunun gerçek bir iyiliksever Titus Pullo ve Caesarion'un olduğu ortaya çıktı. Titus ve Kleopatra henüz bu konuda Lyutsiy Varen biliyordu hariç. Tarih yıllarca gizli arkadaşlar tuttu ama Mısır kraliçesinin intihardan sonra Pulo oğlunu kurtarmak için bir arkadaş istedi. Bu görevi yerine getirirken, Warren ölümcül bir yara aldı.

Savaş, dostluk ve mali Titus şans varsa, değil özellikle kişisel hayat. Hevesli bir zampara olmak, Pullo fahişe kaçırmadım, ama İrina adlı bir köle, o gerçek aşık aşina. o gizlice başkasıyla romantizm bükülmüş olduğunu öğrenmek Titus kendini dizginlemek ve tüm bir gladyatör-köle dönüştü kaybettiği için bir rakip, öldürür olamazdı.

Bu durumda bakıldığında, Pullo o Irina'ya umurunda bir arkadaşının evine, kalır, ancak, ağır yaralı olan Waren çıkmak için yardımcı olur ve yavaş yavaş onu affetmesi ve aşık olur. mutlu Evli ilk eşi İrina hamile. Ancak yakında, o ve bebek bilinmeyen bir hastalıktan öldü.

Ağır deneyimli kaybı, Titus Pullo giderek hizmetçi ile birleşir, ancak daha sonra o PULO aşk olsun karısını ve çocuğunu zehirleyen öğrenir. çaresizlik, o aşağılık kadını öldürür.

Octavian gelen bir göstergesini alma Pulo oğlunu kurtarır, Caesarion'un öldürmek ve sonra, yeni imparator yalan ordudan istifa ederek erkekle birlikte gider.

Ray Stevenson - Titus Pullo çalış

Kevin McKidd aksine "Treasure Island" kitabının yazarı, adaşı - İngiliz. İlk başta o bir ressam olmak istedi, ancak daha sonra aktör mesleğinin ilgilenmeye başladı.

To "Roma" Stevenson hevesli aktör kendileri dikkat çekmek için yönetilen nedeniyle "Kral Arthur" rol Dagonet için, çok az vuruldu, fakat.

Projenin kapanmasının ardından "Roma" Stevenson sık "The Book of Eli", "Thor 1 & 2", "Iraksak 1-3" ve diğerleri gibi ünlü filmlerde küçük karakterleri oynamaya davet oldu. Ayrıca bugün, aktör televizyon dizisi "Siyah Yelkenler önemli bir rol gerçekleştirir.

kurgu yazarları - Titus ve Lucius maceralarını çoğu. Buna rağmen, onların karmaşık doğası ve kader ile kahraman hikayenin içine mükemmel uyum, fakat güzel oyunun Ray Stevenson ve Kevin McKidd dünya çapında izleyicilerin sık oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.