Sanat ve EğlenceTV

Türk dizileri "Kuzey Güney": aktörler ve rolleri, arsa açıklaması

Türk diziler genellikle evde özel popülerlik aday olmayacağını ancak, daha iyi başka ülkelerde bilinen haline gelir. Bu TV projesi "Kuzey Güney" ile oldu. Çeşitli ateş ve buz gibi, izleyicilere iki kardeşin hikayesini çekti Aktörler telenovela ülkemizde taraftarların çok kazandı. Gösterinin filme yer aldı Kim, ne oluyor?

Dizi "Kuzey Güney": arsa

Televizyon projesinin kahramanı kendi kardeşinin işlediği bir suç için hapis olduğu, kazayla bir yaya düşürülmüştü ve olay yerinden kaçtı. Kuzeyu uzun zaman önce okulu bıraktı ve, kaybedecek hiçbir gelecek için planım yok. Güney hayatını mahvedebilir öldürmekle suçlanan üniversiteye girmek için hazırlanırken. Kuzey bir insanın üzerinden ölümünden için suçu aldığında gerçeği bilmek Ebeveynler, karışmaz. parmaklıklar arkasında iki yıl geçirdikten sonra serbest kalacak. O zamandan beri, ve aşağıdaki aktörleri listeler aksiyon dizisi "Kuzey Güney" başlar.

O ana karakteri onunla bir ilişki kurmak, çok ağır bir suç suçlu vurma, kardeşini affet mümkün olacak mı? Kendi hayatlarını düzenlemek mümkün annesi ve babası ile barışmak mı? Bu sorunun cevabı telenovela izleyiciler bilecek.

Dizi "Kuzey Güney": aktörler

kitle tarafından sevilen televizyon merkezde, iki kardeş vardır. Onların muhalefet - dizi "Kuzey Güney" ana entrika. kardeşler oynanan Aktörler - Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy. karşıdaki resmin başlığı, noktası olarak seçilen ana karakterlerin isimleri bile. Kuzey (Kıvanç Tatlıtuğ) bunun kendi yakınları dahil olmak üzere diğer geçinmek mümkün değil, bir karakter, yalnızlık muzdarip iyi görünüyor, "kuzey" anlamına gelir. Güney (Buğra Gülsoy) - Bir "güney", kahraman bir kariyer inşa o lütfen mümkün, eğlence için zaman bulur, iyi bir hayat ölçülür.

Onlar Dzhemre sevdiğinizi - kardeşler tek şey birleşmiş. Güzel kız kuzeni Kuzeyu bilinmeyen ilgi kurtulmak mümkün gelin Güney olmakla değil. romantik kahraman rolü aktris Öykü Karayel gitti.

Öykülerini de serinin "Kuzey Güney" nin destekleyici karakterler var. ebeveynlerin ana karakterleri oynadığı Aktörler - Semra Dincer ve Mustafa Avkıran. Onlar mükemmel bir canlı, unutulmaz görüntüler oluşturarak, görevi ile başa edilir. diğer ilginç karakterleri vardır - Kuze arkadaşı Dzhemre fanı, Güney ile aşık bir kız.

Kıvanç Tatlıtuğ - Kuzey

Türk Brad Pitt - bir takma serisinde önemli bir rol gerçekleştirdi aktördü. Onun karakterinin hayat telenovela "Kuzey Güney" odak noktası. rolleri ile başa Aktörler mükemmel bir istisna ve Kıvanç Tatlıtuğ olduğunu. Erkenden okula bırakılan asi, bir adam görüntüsü var, ilçe genelinde korkulan, sürekli kötü bir hikaye devreye girer. İki yıl cezaevinde geçirdiği Bildiğim kadarıyla, genç adamın karakterini değiştirecek?

andan 32 yaşında aktör, o doğdu ve küçük bir Türk kasabasında yaşamın ilk yılını geçirdi. Anne ve ünlülerin baba sinema alanında hem de ailesinin diğer üyeleri ile ilgili değildir. genç yaş Kıvanç Tatlıtuğ bir basketbol yıldızı olmayı hayal, ama yaralanma iş modeli dikkat etmek genci zorladı. Bu alanda başarı çekici bir genç adam sinemacıların dikkatini çekmek için izin verdi. Kyvancha bilinen ilk rol serisi "Gümüş" karakteri oldu.

Türk dizi "Kuzey Güney" Birçok aktör bu Kyvancha için de geçerlidir, onun verildiği tarihteki popülerlik kazanmıştır. Fanlar onun katılımıyla diğer filmlerde sanatçı Kuze rollerini takdir edebilecektir. Bunlardan en popüler - "aşkın kıyısında", "Kurt Seit ve Şura."

Buğra Gülsoy - Güney

Güney - Kuze tam tersi. Kardeşi aksine, başarıyla, liseden mezun bir ticaret ekonomist aldı çalışmalarında paralel olarak yarı zamanlı olarak çalışmaktadır. Güney - anneler planları yardımı ile Yaşamları daha iyiye için umuyoruz. Tabii ki, böyle bir kişinin düzensiz Kuze ile ortak bir dil bulamaz.

kahramanın kardeşi oynayan dizi "Kuzey Güney", diğer aktörlerin gibi o zaten diğer rollerde kendilerini kanıtlamak başarmıştır. Buğra Gülsoy - aslen Ankara'dan 33 yaşındaki genç adam. Çocukluğumdan beri, o okulda tiyatro daire katılarak rüya yolunda ilk adımlarını yapım filmlerde hareket amaçlanmıştır. mezuniyet mimar meslek onun asıl amacı hakkında unutturdu sonra bile satın aldı. Buğra Gülsoy kendi diploma ve avantaj almadı.

aktör rol aldığı ilk film, resmi oldu "Güneşi gördüm." Ama Türkiye dışında bu konuda 2010 yılında yayımlanmıştır dizisi "Ne Fatmagül şarap", sayesinde öğrendik. şiddet kurbanı olmuş bir kızın öyküsü, Bouguereau suçluların birinin kompleks rolüne gitti. 2013 yılında serbest bırakıldı onun katılımıyla bir başka popüler TV dizisi görebilirsiniz. Bu telenovela "eski hikaye" Rusya'da daha ünlü almaz.

Öykü Karayel - Dzhemre

Dzhemre - İki ana karakter TV projesi "Kuzey Güney" tutkulu bir kız. aktörler ve göstermek parlak rolü, bu tanım ve romantik eroin karakterine karşılık gelir. Dzhemre bir kafede garson olarak çalışan, ama annesi çalışmaların her türlü katılmak için onu zorlayarak, aktris kızı kariyerinde zor itti. O Guney evlenecek fakat Kuzey de kız çekiyor.

Öykü Karayel - rolüne Dzhemre gitti aktris. Bu onun 1990 doğumlu İstanbul, ev sahipliği yapmaktadır. teatral eğitim Oykyu, dizi filme önce birçok performansları katılmak çeşitli ulusal ödül almak başardı.

resme ilgi gösterir İzleyiciler Dzhemre Chayak aktris ve diğer projelerde oynayabilirler. Örneğin, o gösterinin filme yer aldı "Kirli Para ve sevgi." Bu projede, genç Türk yıldız polisi çalışan kahraman eski gelinin görev verdi.

Anne Kuze ve Güney - Semra Dincer

"Ms Khandan serisi" - telenovela "Kuzey Güney" birçok taraftar tanımladı. oyuncu yenemedi çeşitli başarıları tarafından doldurulur hangi Aktörler, biyografisi ve filmografisi, ana karakterin annesinin rol oynamıştır. Bayan Handan - derinden mutsuz bir kadın, kötü evlendi. O Güney'in umutlarını bağlama sırasında, sevilmemiş kocası daha iyi bir yaşam ile ayrılık hayal ediyor. bir kaybeden ve bir kabadayı - Kuzeyu tarafından annesi ona babasının bir kopyası dikkate daha havalı davranır.

Bayan Handan rolü seslendirdi Türk aktris ağırlıklı evde bilinen seri olarak katılmak için, Semra Dincer. Eleştirmenler o kelimenin tam anlamıyla karakterin kaderini yaşar iddia onu oyunun iyi konuşmak.

Baba Kuse ve Güney - Mustafa Avkıran

dizisinin ana karakterleri iki ebeveynini iyi seçilmiş. Kendilerini Tekinoğlu - ana karakterin babası telenovela "Kuzey Güney". O, fırın sahibi olan son derece kavgacı karakter eşi ve oğulları davranır vardır. Ms Khandan aksine, daha iyi Gyuneyu Sami Tekinoğlu tercih ikinci oğlu için geçerlidir, ancak duygularını gizler.

Mustafa Avkıran - Türk aktör, 1963 yılında İstanbul'da doğdu. Antalya'nın Devlet Tiyatrosu müdürü olmasını oldu kendileri arkasında, birçok film projelerini ve yapımları Tekinoğlu. Fanlar 2013 yılında serbest bırakıldı onun katılımıyla serisi "Kaçak" dikkat edebilirsiniz. telenovela çekim devam ediyor.

Kötü Ishchil - Banu Sinaner

Banu Sinaner - büyük servetinin varisi, şirket hisselerinin büyük bir paketin sahibi. O - o Dzhemre ile ayrılık sonrası hesaplamayı evlenir Güney sınıf arkadaşı. Banu onun parçası karşılıklı duyguların eksikliği muzdarip, kocası ile aşık. durum o geliştiren akıl hastalığı kötüleştirir.

Türkiye'de 32 yaşındaki aktris Kötü Ishchil bir model ve oyuncu olarak bilinir. Pop yıldızı evde çoğunlukla zevk, hem de seri "Kuzey Güney" diğer birçok aktörler. Biyografi kızlar filme özgün, o hayal olmadığını gösterir. Kötü İş tasarımı ve moda ile bağlantılıdır.

İlk şöhret bu o küçük bir rol oynadığı televizyon projesi "Ezel", yayımlanmasından sonra oldu, 2009 yılında aktris geldi. yıldız filmde yaptığı çalışmalardan en parlak gelecek henüz olduğuna inanmaktadır.

Barış Hakmen - Onur Öztürk

alkışlanan televizyon programında bir başka karizmatik kahraman - Barış Hakmen atfedilebilir üvey Banu. Pampered genç adam, hedeflerine ulaşmak için hücumda gitmeye hazır - o karakterdir. O Dzhemre ilgilenen hileli ona evlenme zorla olduğunu. "Kuzey Güney" dizisinde karakteri hatırlamıyorum İzleyiciler, aktörler fotoğraf hafızanı tazeler.

Onur Öztürk - henüz filmde başarılı eserler çok sayıda iftihar edemez "acemi" aktör. Kamu, 2008 yılında ortaya çıktı TV dizisi "Gazi", olarak görmek mümkün olacak.

devamı olacak mı

Serinin final bölümü fanları hikaye, sevdikleri karakterlerle yeni bir toplantının devamı için umut bıraktı. Tek seferde tv projesinin yeni sezon hakkında söylentiler büyük bir popülerlik kazandı. Ancak yaratıcıları resmen onlar tamamen bittikten göz önünde ileri hikaye oluşturmak üzere düşünmüyorsanız beyan etmişlerdir. Dizi Rusça'ya tercüme 76 bölüm oluşur.

İster yeterince uzun televizyon projesini izlemek için zaman bir kenara bırakarak? aktörler, yukarıda listelenen - TV dizisi "Kuzey Güney" in bir ilginin başlıca nedenlerinden biri. yaratıcıları sıra büyük ve küçük rollerin sanatçıların bir seçim ile donatılmıştır. İkinci sebep - büyüleyici bir hikaye son bölüm kadar serisinin karakterler arasındaki ilişkilerde sürekli gerginlik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.